HCL.HR

"Svaki dan montiram"/ Radionica montaže

  • 6 Odgovora
  • 1301 Hitova
*

n00b

  • ****
  • 1663
"Svaki dan montiram"/ Radionica montaže
« : 27. Svibanj, 2010., 20:20 »
Od 28. do 30. svibnja u prostorijama Klubvizije SC (MM centar, Savska 25) održat će se radionica montaže na 16mm-skoj filmskoj vrpci
Mladi iskusni montažeri, Miro Manojlović i Hrvoslava Brkušić, uvest će vas u povijest i osnove filmske montaže te povesti praktičnim vodama montiranja.

Plan i program:

PETAK od 16h do 21h
1.DIO: praktični uvod u montažu (kako se izvode pojedine tehničke stvari vezane uz rad na montažnom stolu; što je stol, preša, galge, kako sve to funkcionira i kako se koristi)

2.DIO: ZA ONE KOJI ŽELE ZNATI VIŠE
(teorijsko predavanje o montaži, kratka povijest i teorija montaže uz projekciju pripadajućih primjera)

SUBOTA od 11h - 20h
Individualno montiranje filmova

NEDJELJA od 11h - 20h
Individualno montiranje filmova

21h projekcija filmova koji su nastali za vrijeme radionice.

Prijave primamo zaključno s 27. svibnja do 14 sati na mail [email protected]

Cijena radionice je 100 kuna.

Miro i Hrvoslava su apsolventi na Akademiji dramske umjetnosti, smjer filmska i TV montaža.

Klubvizija SC, kreativna je filmska radionica i laboratorij za rad s 8 i 16mm-skom filmskom vrpcom te video formatima.

http://www.h-alter.org/vijesti/trg-burze/burza-ideja/svaki-dan-montiram-radionica-montaze


Prijave su kao zatvorene al onak, plaća se 100 kn tako da mislim da bi primili nekoga tko dođe drito na dan predavanja.
Iskreno mislim da je riječ o bacanju novca, jedino me 16-mm jebeno zanima, al ono, prebahat sam da bi slušao nekog mojih godina s akademije kako mi predaje o montaži.

Sve u svemu, eto, s debelim zakašnjenjem, ako nekog zanima nek razvali, mislim ako nekog odbiju jer se prekasno prijavio buhu, gej su.

Ja naravno ne idem jer sam saznao za to maloprije, da sam znao prije vjerojatno bi išao rezati film napokon makar iz zajebancije, jebo digitalu.

Meh.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: "Svaki dan montiram"/ Radionica montaže
« Odgovori #1 : 28. Svibanj, 2010., 11:18 »
E jebat ga, prekasno  :wildboy:

Enivej:

Medijska škola

Ove godine se održava u Čakovcu pa ne bih smio propustiti 
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: "Svaki dan montiram"/ Radionica montaže
« Odgovori #2 : 28. Svibanj, 2010., 12:14 »
Svrha: Škola je ponajprije namijenjena nastavnicima koji u okviru nastave hrvatskoga jezika i izborne nastave provode nastavni program medijske kulture, odgajateljima u predškolskim ustanovama, kao i voditeljima filmskih i videodružina

Nah.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: "Svaki dan montiram"/ Radionica montaže
« Odgovori #3 : 28. Svibanj, 2010., 12:18 »
Svrha: Škola je ponajprije namijenjena nastavnicima koji u okviru nastave hrvatskoga jezika i izborne nastave provode nastavni program medijske kulture, odgajateljima u predškolskim ustanovama, kao i voditeljima filmskih i videodružina

Nah.

Polaznici: nastavnici osnovnih i srednjih škola, studenti učiteljskih i umjetničkih akademija, autori iz filmskih i videoudruga, osobe zainteresirane za dopunsko medijsko obrazovanje.


 :tired:

Znam neke ljude koji su išli na to a nit su nastavnici nit su studenti učiteljskih i umjetničkih akademija.
Jedan od njih je upao prošle godine na ADU zahvaljujući savjetima koje je tamo pokupio.

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: "Svaki dan montiram"/ Radionica montaže
« Odgovori #4 : 28. Svibanj, 2010., 12:26 »
Pa podrazumijeva se da se može prijaviti bilo tko, ali vidiš kome je program bazično usmjeren.

Nego, koja je lova u igri? Sumnjam da je besplatno.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: "Svaki dan montiram"/ Radionica montaže
« Odgovori #5 : 28. Svibanj, 2010., 12:44 »
Participacija za sudjelovanje na jednom od programa Škole iznosi 500,00 kuna.

Detaljnije

I btw.

Moguće je birati samo jedan program.
Napomena: Na radioničke programe mogu se prijavljivati osobe koje imaju završeni osnovni seminarski program.

Znači ak ideš prvi put, onda moraš ovaj seminar prvo proć.

Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Hans Gvatemala

  • *
  • 46
  • Savior of humanity
Odg: "Svaki dan montiram"/ Radionica montaže
« Odgovori #6 : 28. Svibanj, 2010., 22:05 »
E jebat ga, prekasno  :wildboy:

Enivej:

Medijska škola

Ove godine se održava u Čakovcu pa ne bih smio propustiti 

WTF? Što se dogodilo sa Varaždinskim toplicama?
TV and the Internet are good because they keep stupid people from spending too much time out in public

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9