HCL.HR

Legacy of Jack Bauer

  • 1 Odgovora
  • 817 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Legacy of Jack Bauer
« : 07. Svibanj, 2017., 21:48 »
Saga i ostavština Jacka Bauera...



Nakon 9 sezona sa Jack Bauerom, Kiefer Sutherland više ne tumači ulogu u seriji...
Sada glavna uloga pripada Ericu Carteru, kojeg glumi Corey Hawkins, ipak ima i izneđenih poznatih gosta iz serijala...
Iako 24: Legacy je zamišljen kao spin-off; vjerojatno će poslužiti kao poligon za nastavak serije.




Iako sam užasno bio skeptičan ko glumi glavnog protagonistu, nakon odgledanih par epizoda nove sezone, tj. novog spin-offa, moram priznat da sam jako iznenađen da serija i dalje ima "24" feeling i da je sve zapravo vrlo blizu prave "24" atmosfere i koncepta, osim što nažalost više ne gledamo Jack Bauera. Nova sezona uzima stari dobar i provjereni koncept zavjera, terorističkih napada koje smo gledali u svakoj od prijašnjih sezona. Zapravo možda malo i preslično rekao bih. No nova sezona ima zanimljive likove i pažljivo odabran cast/casting. Meni se sviđa. Ono što mi se ne sviđa što deveta sezona kao i ova uvjetno rečeno "deseta" imaju format od samo 12 epizoda, za razliku od svih ostalih sezona sa po 24 epizode, koje prate 24 sata.



Nakon što odgledam zadnju epizodu ove serije, bacam se na treće gledanje cijelog serijala od prve sezone (to ni sa jednom serijom nikad nisam napravio, štoviše mislim da je 24 i jedina serija koju sam zapravo dvaput pogledao od svih ikad!). Isto ovo je tema za sve sezone i cijelu sagu oko 24 i Jacka Bauera, pa slobodno pišite o bilo kojem dijelu ove 16 godina stare priče. Meni osobno ovo je najdraža akcijska triler serija koju sam ikad gledao. Davno sam počeo gledat od prve epizode i 24 je bila prva serija koju sam kompletirao, odnosno da sam pogledao apsolutno sve epizode...

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Legacy of Jack Bauer
« Odgovori #1 : 08. Svibanj, 2017., 13:37 »
Pogledao 24: Legacy. Odlična sezona; odlična! Dapače podsjetila na najbolje iz 24 serijala. Kužim ekipu da će smetat i vejnat, jer ova sezona jede iz istog tanjura s istom vilicom i žlicom kao i prijašnje sezone, pa bi moglo biti preslično prošlim sezonama; but i like it. Likovi su mi odlično pogođeni; Eric Carter me totalno iznenadio. Nadam se da će se realizirat nastavak s ovim castom. Dalje bi ipak volio da još ponekog lika stave iz originalne serije. A sada nakon gledanja se bacam na prvu sezonu 24 i idemo ispočetka...


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9