HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 251898 Hitova
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1305 : 06. Kolovoz, 2014., 19:26 »
Jedina serija koju obožavam - Supernatural . Trenutno će kraj šeste sezone na TV-u,a ja skidam preostale 2 sezone da mogu pogledat kada završi ova. :)

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1306 : 06. Kolovoz, 2014., 21:17 »
(Klikni za pregled slike.)

Počeo gledati ovu western dramu Hell on Wheels (2011- ). Prvi utisci (nakon 2 epizode) su veoma dobri, ovo je baš ono što sam očekivao. Jbt da nisam na forumu slučajno pročitao od jednog lika ne bih ni znao za ovu seriju a toliko volim ovaj žanr. Preda mnom su četiri sezone kojim se mnogo radujem \:D/.

Kakva je radnja? jel više ko špageti western il šta? :ementaler:

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1307 : 06. Kolovoz, 2014., 22:24 »
Malo Japanaca. Hellsing :mrgreen:
'sap homiz? Vana kil sam zombis?

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1308 : 06. Kolovoz, 2014., 23:23 »
Kakva je radnja? jel više ko špageti western il šta? :ementaler:
Pa nije baš, dosta je ozbiljnija radnja od toga. Obzirom da je radi AMC a svi znamo kakve su njihove serije (Breaking Bad, The Walking Dead...). Znači akcenat je na drami podjednako koliko i na akciji. Dosta je dobra serija, odgledaj 1-2 epizode pa vidi jel ti po ukusu ;).

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1309 : 06. Kolovoz, 2014., 23:39 »
Ma western je to, mora da valja :mrgreen:

Ipak su mi puno draži špageti westerni jer ne volim preveliku ozbiljnost pa ono......

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1310 : 07. Kolovoz, 2014., 22:13 »
Zavrsna sezona Gossip Girl. Nemam pojma sto gledam jer je morbidna :P btw pregledao hell on wheels i mogu samo reci da sam tesko do zraka dolazio gledajuci serinu.

*

Miko9

  • *
  • 12
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1311 : 09. Kolovoz, 2014., 17:02 »
Psych , preporucujeem ! :D

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1312 : 12. Kolovoz, 2014., 18:30 »
Psych , preporucujeem ! :D
Nije loša, vrtila se na nekom kanalu pa sam odgledao neke epizode. Humoristična verzija Mentalista rekao bih.

Nego, svršio sam Breaking Bad. Sve je za ovu seriju već rečeno tako da ja ne bih ništa dodavao a, bogami, ni oduzimao. Samo ću reći da mi je ovo druga najbolja serija ikad (poslije Game of Thronesa naravno). Čista 10/10.
Inače, ubjedljivo najjača scena u seriji:
Your boss is gonna need me
:ave:

Sada se čeka Better Call Saul spin-off, jučer je izašao teaser.

Mislim da će mi Mentalist biti naredna glavna serija na repertoaru, predugo sam ga odlagao.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1313 : 16. Kolovoz, 2014., 01:16 »
Californication (TV Series 2007–2014) - IMDb

Pogledao zadnju epizodu.
Nezz tugica velika. Počeo gledat prije nekakvih dva mjeseca i oduševio se.
Odlična serija sa puno dobrih piccione i odličnim provodima. Ovaj Hank Moody je BOG.
Baš sam se navikao na sve te debile i na taj savršen pejsing ozbiljnih stvari, svađa, jebanja i odličnog humora.

madafaka
i got a offer for you
runkle
stu
lew ashbey
sve te piccione


Tugica totalna. </3 :(

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1314 : 17. Kolovoz, 2014., 09:55 »
Završio s gledanjem Stargate Atlantis, počeo s gledanjem Farscape po tko zna koji put, ovako preko ljeta lagano :)

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1315 : 17. Kolovoz, 2014., 13:04 »
Pogledao prvih 6 epizoda Modern Family.
Je li serija i dalje tako dosadna ili kasnije postane bolje/zanimljivije/luđe?

:wildboy:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1316 : 17. Kolovoz, 2014., 15:13 »
Završio s gledanjem Stargate Atlantis, počeo s gledanjem Farscape po tko zna koji put, ovako preko ljeta lagano :)

Stargate nisam gledao, ali Farscape mi je uz Firefly i Star Trek jedna od najdrazih SF serija.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1317 : 17. Kolovoz, 2014., 17:23 »
Pogledao prvih 6 epizoda Modern Family.
Je li serija i dalje tako dosadna ili kasnije postane bolje/zanimljivije/luđe?

Gledao si previše klasičnih multicam sitcoma pa ti se samo čini da je dosadna, ali zapravo rula. Daj joj fore bar do kraja prve sezone, a ako se ni onda ne privikneš, onda jednostavno nije za tebe i laganini ju odbaci.

Što se tiče Farscapea, to je jedna od onih serija koje bih trebao pogledati što prije, ali jednostavno mi se neda. :hiha2: Jeli serijalizirana ili je case-of-the-week (nova radnja u svakoj epizodi)?
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1318 : 17. Kolovoz, 2014., 17:30 »
Poceo gledati Listenera, pri kraju prve sezone sam trenutno i nije losa serija. Cool je citanje misli, narocito djevojkama jer sj fkt teske..

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #1319 : 17. Kolovoz, 2014., 17:56 »
Gledao si previše klasičnih multicam sitcoma pa ti se samo čini da je dosadna, ali zapravo rula.
Dakle njemu nije dosadno, on se ustvari ludo zabavlja?!

Plus počemu je Modern Family toliko drugačiji od drugih sitcoma? Gledao sam samo par epizoda na TV-u, ali imaju sva ista sranja ko ostali sitcomi.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9