HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 246199 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2040 : 10. Prosinac, 2018., 16:29 »

Bing-watchao u nešto više od mjesec dana cijelu seriju do zadnje epizode. Prvih pet sezona sam i prije gledao i bile su mi sve vrhunske. Šesta me šokirala s Quinom i moram priznat da me kraj te sezone emotivno dotukao. Baš sam teško ishendlao tu zadnju epizodu. Onaj Brett O'Keef mi je dizao kosu koju nemam na glavi s onom katastrofalnom glumom i glasom, no imala je sezona vrhunske epizode iako mi je generalno uz ovu sedmu najlošija do sada. Sedma sezona je imala dobre i napete epizode i tek pred sami kraj mi se popravila da mi nebude na kraju dizaster. Keanova kao predsjednica SAD-a mi nije nikako legla iako ju je Elizabeth Marvel sjajno utjelovila, al mi je jednostavno bila užasna predsjednica. A sad čekanje 2019 i zadnja sezona...


*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2041 : 13. Prosinac, 2018., 20:55 »


Najbolja akcijska serija koju sam pogledao još od Nikite. Ovako bi valjda izgledao Bourne u serijskom formatu a ja kao ljubitelj špijunaže, snajperisanja i man-hunta sam neviđeno guštao  :piva:.

P.S. Trenutno sam uvučen u ovaj žanr, ne znam da li da pružim šansu Taken seriji, da li je gledao iko?

*

Haki

  • *
  • 72
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2042 : 15. Prosinac, 2018., 15:39 »
https://www.imdb.com/title/tt5028002/

Radnja se vrti oko StartUp-a koji je i sami naziv serije, uglavnom 2 startupa GemCoin (kriptovaluta) i kasnije ArakNet (druga verzija deep weba), jako dobra serija ima samo 3 sezone cekam iducu :p

https://www.imdb.com/title/tt6048596/
The Sinnister, necu govoriti nista, predobra serija uglavnom nemate pojma sto se dogada sve do samoga kraja, napetost samo takva.

https://www.imdb.com/title/tt7801780/
Origin
Nesto tipa filma Passengers, napetost, uzbudljivost ma ludilo.

https://www.imdb.com/title/tt5715524/
Mayans MC
Ni blizu Sons Of Anarchy... uglavnom retardirano.


*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2043 : 22. Prosinac, 2018., 08:02 »


Biblijska priča o Davidu, pastiru koji je postao kralj Izraela. Sword-and-sandal serije i filmove sam uvijek volio, a ova je iznenađujuće visoke produkcije, pogotovo me to iznenadilo jer se o seriji nigdje ne priča, ima ima loš rejting i gledanost. Jasno mi je da su možda religijski moćnici izvršili pritisak da se serija ukine zbog nekih škakljivih scena ali da gledaoci nisu uživali u ovako dobroj seriji mi je nevjerovatno  :wildboy:. Otkazana nakon prve sezone ali ovih 9 epizoda vrijedi svake sekunde.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2044 : 04. Siječanj, 2019., 20:42 »
Pogledao sam toga Shootera i 1 sezona je najbolja. Nešto me vuklo da je pogledam cijelu i pogledao sam je, ali toliko gluposti ima da je to za nevjerovat tipa marinac živi normalan život i onda nakon onoga sa predsjednikom samo traži dodatnu akciju, njegova ekipa nalazi ljude samo tako, negativci koji amo reci "kontroliraju" ameriku imaju najmanje osiguranja, a samo osiguranje kao da ih zaposljavaju na hhzou, a nisu ubili nikoga od vaznijih likova tj one bob lee ekipe. I pozitivci i negativci imaju 1000000 metaka, promašuju jedne druge sa 3 metra, ulaze gdje god hoce nije bitno koja je vladina zgrada. Jedan primjer bob lee iza drva ceka da trojica produ i pocne pucati, ubije jednoga, a ova 2 koja su bili do toga na kojeg je lee poceo pucati samo idu naprijed uopce se ne okrecu da ga ubiju. Animacija/efekti vatre su uvijek isti samo rade resize da se uklopi lakse (autu/granata/zgrada/kuca itd) i normalno mogli su ubit BOB-a (a stalno ga zovu bob lee to mi tako ide na zivce) 100 puta, ali ovo je tipicna americka serija gdje se hvata pozitivca epizodama i kada ga uhvate onda pocnu pricati s njime, nesto bude i u zadnjoj sekundi on "nekako" pobjegne. Negativci su bogatasi, politicari, osiguranje (koji su tipa ex-marine) i ništa bobu nisu mogli uraditi, kao da gledam modernu verziju Chuck Norrisa. Omar Epps nije za nijednu ulogu osim da bude ozbiljan lik kao što je bio u House MD. Ako izađe i 4 sezona pogledat cu je jer me ono nesto neobjasnjivo vuce, ali dati ocjenu ovoj seriji vecoj od 6/10 je previse.
« Zadnja izmjena: 05. Siječanj, 2019., 04:20 hacker »

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2045 : 05. Siječanj, 2019., 19:43 »
Da, ali to je situacija kod 99% akcijskih serija i filmova. Kada bi tražio logiku u najboljim akcijskim filmovima iz zlatnih 80-tih godina svi bi bili smiješni, i zato kod ovakvih filmova jednostavno treba pustit mozak na pašu i uživat u akciji i adrenalinu.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2046 : 07. Siječanj, 2019., 13:14 »
Da, ali ima jako dobrih serija gdje vidis da se nesto logicno dogada, s razlogom, gdje sve sto se uradi ima svoje posljedice i na to se pazi, ali u ovoj nista, kao da su napravili scenarij bez glavnog lika i onda ga na kraju uvrstili u scenarij da prolazi sve sto sto bude u seriji.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2047 : 07. Siječanj, 2019., 13:32 »
Meni je vec u drugoj sezoni dosadila, nisam vise mogao gledat.I da, otkazana je... 

OT: Trenutno gledam Breaking Bad.Serija je odlična.Na 3. sam sezoni  :faca:

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2048 : 19. Siječanj, 2019., 14:36 »
Završio drugu sezonu Punishera, bolje od prve sezone, što se tiče akcije, dijaloga, glume sve pet. Ben Barnes je odradio odličan posao kao Jigsaw te je jedan od boljih negativaca, novi bad guy ove sezone je bio misteriozni John Pilgrim, kojeg je glumio Josh Stewart te je i on odradio vise nego odličan posao
Jedina zamerka celoj sezoni je ta što su se pokušali fokusirati na previse likova te serija nema odredeni fokus, te standardni fileri koji su standard za Marvel serije, sve se ovo moglo skratiti na 8 do 10 epizoda

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2049 : 20. Siječanj, 2019., 21:15 »
brisi

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2050 : 20. Siječanj, 2019., 23:05 »
Titans na Netflixu. Ako ste gledali Young Justice - e to, samo mnogo brutalnije zasad.
Ako niste, pogledajte Young Justice, fenomenalan je crtić.
A Titans zasad... bingeao sam 2x po 3 epizode, svaka je 50 minuta. Da imam više vremena, a manje stvari za posao, pogledao bih sve već.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2051 : 02. Veljača, 2019., 11:11 »
Jako mi se dopada 3. sezona True D-a. Mahersala Ali mi je jedan od dva omiljena glumca i bas me zanimalo kako ce se snaci, a snasao se odlicno. Dosta bolje od druge sezone, ali ipak i slabije od prve koja je legendarna.

1,2,3 i 4 epizoda su imale dobar zaplet, jedva cekam da vidim kulminaciju i rasplet za kraj.  (vidim da je 5.epizoda izasla juce neplanirano, valjda zbog SB-a).



Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2052 : 02. Veljača, 2019., 12:50 »
Jako mi se dopada 3. sezona True D-a. Mahersala Ali mi je jedan od dva omiljena glumca i bas me zanimalo kako ce se snaci, a snasao se odlicno. Dosta bolje od druge sezone, ali ipak i slabije od prve koja je legendarna.

1,2,3 i 4 epizoda su imale dobar zaplet, jedva cekam da vidim kulminaciju i rasplet za kraj.  (vidim da je 5.epizoda izasla juce neplanirano, valjda zbog SB-a).

Ja jedva čekam da izadje komplet sezona i ona u cugu jedan dan odgledati sve epizode.Prva sezona mi je predobra,druga katastrofa,neka treća sezona bude upola dobra kao prva ja ću bit zadovoljan.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2053 : 02. Veljača, 2019., 13:37 »
Ja takodje uvek cekam da se serija zavrsi, pa tako GoT nisam gledao, TWD... da ne nabrajam. Al od TD-a sam ajmo reci "fan", nisam mogao odoleti. Epizode su ono, "joj kad ce sledeca".

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2054 : 02. Veljača, 2019., 18:23 »
Ja sam Got stao na 5 sezoni.Jednostavno nemam volje gledati dok sve ne izadje.TWD isto 4 ili 5 ali naravno u planu je odgledati kad se završe.

TD sam trailere gledao i izgleda mi zanimljivo i to će bit ekstra u cugu pogledat stoga koliko god mi se gledalo nema šanse ja ću sačekati da izađe sve :-)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9