HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 246194 Hitova
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2055 : 12. Veljača, 2019., 19:07 »
Odgledao dvije epizode The haunting of the hill house, mogu reći da su pretjerali sa jumpscareovima.Kao da ne može biti hororaca bez toga.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2056 : 12. Veljača, 2019., 19:27 »
Odgledao dvije epizode The haunting of the hill house, mogu reći da su pretjerali sa jumpscareovima.Kao da ne može biti hororaca bez toga.
Serija uopće nema puno jumpscarevoa. Izgleda da se lako prestrašiš  :loludara:

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2057 : 12. Veljača, 2019., 20:44 »
Odgledao dvije epizode The haunting of the hill house, mogu reći da su pretjerali sa jumpscareovima.Kao da ne može biti hororaca bez toga.
Serija uopće nema puno jumpscarevoa. Izgleda da se lako prestrašiš  :loludara:
Možda po današnjim kriterijima.Problem je što svaku minutu očekujem neko iznenađenje, najgori su oni trenutci kada je totalna tišina i onda to prekine gromoliki udarac sa ne tako lijepim prizorom.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2058 : 17. Veljača, 2019., 10:03 »
The haunting of the Hill house je, možda, najbolje od serija što sam gledao u prošloj godini.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2059 : 26. Ožujak, 2019., 18:07 »
Pogledao zadnju epizodu zadnje sezone Prison Breaka i fantastičan kraj! Doslovce sam bio ushićen i u ekstazi u par scena. Odlična mi sezona bila. Baš je sve imalo smisla i koliko god pitanja do sredine sezone imao, na sva sam dobio odgovore zadnje dvije fantastične epizode. Bilo je par scena u sezoni posebno u Yemenu koje su me posebno iritirale, zato što IRL takve stvari ne prolaze s ISIL-om i US Navy, al dobro nisam to vidio kao neki veliki minus. Vjerujem da se serija i dalje nastavlja. Baš me oduševilo.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2060 : 04. Travanj, 2019., 22:00 »
Pogledao Band of Brothers i mogu samo reći da ne znam zašto su mi trebale sve ove godine, kao neko ko uživa čitati i gledati sve o drugom svjetskom ratu odlično mi je legla, i samo je mogu svima toplo preporučiti.

Druga stvar koju sam počeo gledati jučer, a završio već danas je Barry i također mi je odlična. Prevolim Bill Hadera i super se snašao u ovoj ulozi hitmana koji želi biti normalan čovjek. Dosta je kratka, svega osam epizoda po nekih 25 minuta, a prva epizoda druge sezone je tek prije neki dan izašla.

btw: HBO rula !

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2061 : 05. Travanj, 2019., 08:21 »
Pogledao Band of Brothers i mogu samo reći da ne znam zašto su mi trebale sve ove godine, kao neko ko uživa čitati i gledati sve o drugom svjetskom ratu odlično mi je legla, i samo je mogu svima toplo preporučiti.

Druga stvar koju sam počeo gledati jučer, a završio već danas je Barry i također mi je odlična. Prevolim Bill Hadera i super se snašao u ovoj ulozi hitmana koji želi biti normalan čovjek. Dosta je kratka, svega osam epizoda po nekih 25 minuta, a prva epizoda druge sezone je tek prije neki dan izašla.

btw: HBO rula !


kad si vec pogledo Band of Brothers pogledaj i The Pacific, ista radnja samo naravno na pacifiku meni osobno mozda i bolja od Band of Brothers
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2062 : 05. Travanj, 2019., 08:32 »
Počeo već jučer.  :thumbs:

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2063 : 05. Travanj, 2019., 22:20 »
Nakon Band of Brothers odigraj prvi CoD i uživaj ;)
Dobra ideja.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2064 : 07. Travanj, 2019., 04:00 »
Pogledao Band of Brothers i mogu samo reći da ne znam zašto su mi trebale sve ove godine, kao neko ko uživa čitati i gledati sve o drugom svjetskom ratu odlično mi je legla, i samo je mogu svima toplo preporučiti.

Druga stvar koju sam počeo gledati jučer, a završio već danas je Barry i također mi je odlična. Prevolim Bill Hadera i super se snašao u ovoj ulozi hitmana koji želi biti normalan čovjek. Dosta je kratka, svega osam epizoda po nekih 25 minuta, a prva epizoda druge sezone je tek prije neki dan izašla.

btw: HBO rula !


kad si vec pogledo Band of Brothers pogledaj i The Pacific, ista radnja samo naravno na pacifiku meni osobno mozda i bolja od Band of Brothers

Znači Pacific je bolji od BoB jedino u nigdje. TI si jedina osoba u svemiru koja to misli.

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2065 : 09. Travanj, 2019., 08:12 »
@cole ja kazem mozda malo bolje nisam reko da su lose il nes al ono mozda za dlaku bolja :kava:
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2066 : 11. Travanj, 2019., 17:13 »
Sry malo sam butthurtan u zadnje vrijeme.

*

Haki

  • *
  • 72
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2067 : 16. Travanj, 2019., 22:15 »
Las Vegas   https://www.imdb.com/title/tt0364828/

Jednostavno rečeno:  predobro, pogotovo jer nisam znao da ima 1080p verzija :)

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2068 : 30. Svibanj, 2019., 17:03 »
Trenutno samo Sheldona (Big bang theory).

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2069 : 30. Svibanj, 2019., 18:19 »
Oduševljen...



Vrh, pogotovo španjolski u ovakvoj seriji za razliku više od milijarde američkih serija...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9