HCL.HR

Serije koje trenutno pratite

  • 2104 Odgovora
  • 246095 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2070 : 01. Lipanj, 2019., 23:30 »


Pogledao seriju do kraja. Od kad krene serija svaku epizodu sam htio pogledaš što prije da vidim šta će u sljedećoj biti. Sjećam se da mi je Breaking Bad sjeo tek oko treće sezone, a ovdje mi je gotovo svaka epizoda vrh. Prejebeno odlično napisana serija, genijalni likovi, genijalan plan. Od prve epizode se već vežeš za likove, a za neke sam se tek na kraju vezao. Profesor je jedan od jebeno najjebenijih likova u serijama. Drama koliko je napeta serija. Doslovce neznam dal uopće želim nastavak snimanja ovog, jer ovo je umjetnost.

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2071 : 05. Lipanj, 2019., 22:31 »
(Klikni za pregled slike.)

Pogledao seriju do kraja. Od kad krene serija svaku epizodu sam htio pogledaš što prije da vidim šta će u sljedećoj biti. Sjećam se da mi je Breaking Bad sjeo tek oko treće sezone, a ovdje mi je gotovo svaka epizoda vrh. Prejebeno odlično napisana serija, genijalni likovi, genijalan plan. Od prve epizode se već vežeš za likove, a za neke sam se tek na kraju vezao. Profesor je jedan od jebeno najjebenijih likova u serijama. Drama koliko je napeta serija. Doslovce neznam dal uopće želim nastavak snimanja ovog, jer ovo je umjetnost.
izlazi za 2 tjedna nova sezona :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2072 : 05. Lipanj, 2019., 23:56 »
Na prvi trailer sam bio meh, dok ovaj zadnji trailer rula isusa krista.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2073 : 10. Lipanj, 2019., 15:42 »
FBI,Swamp Thing ,

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2074 : 15. Lipanj, 2019., 20:15 »
Chernobyl (2019)
Nisam vec par godina pogledao ovako odlicnu seriju. Vjerni prikaz tragedije i prikaz kako zbog ljudske objesti i gluposti stradaju nevini ljudi. Uvijek sam mislio da je taj reaktor eksplodirao sam od sebe, no sada sam uvidio da nije bilo tako.
Preporuka.  :thumbs: :thumbs:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2075 : 16. Lipanj, 2019., 10:54 »
Chernobyl (2019)Uvijek sam mislio da je taj reaktor eksplodirao sam od sebe, no sada sam uvidio da nije bilo tako.
Pa jel to serija realistično prikazuje ili su možda dodali fantazije da bude zanimljivije gledaocima?

Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2076 : 16. Lipanj, 2019., 12:24 »
Objasnjeno je kako je doslo do eksplozije.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2077 : 01. Srpanj, 2019., 22:06 »
Odgledao i ja Chernobyl. Šta reći osim HBO did it again. Znači svi hvalospjevi su apsolutno zasluženi, jedna od najboljih (mini) serija ikad.

P.S. Jared Harris  i Stellan Skarsgard  :hug

*

Alnor

  • *
  • 77
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2078 : 01. Srpanj, 2019., 22:39 »
Ko jos nije, nek pocne gledati Dark, vrhunska serija! :)

https://www.imdb.com/title/tt5753856/?ref_=nv_sr_1?ref_=nv_sr_1
PSN: Alnor_96

*

tryon

  • **
  • 224
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2079 : 07. Srpanj, 2019., 20:24 »
 Jel mene neko zajebava sa stranger things 3

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2080 : 26. Srpanj, 2019., 14:44 »
Počeo gledati Chernobyl, napokon.
Odgledao odmah tri epizode i oduševljen sam, baš je sve što sam želio da bude.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2081 : 08. Kolovoz, 2019., 22:05 »
Marvel Agents of Shield.
trenutno sam na Sezoni 4 i moram priznati serija je zanimljiva.
prvih 10 epizoda je dosadno ali posle toga serija postaje zanimljiva i svaka epizoda je zanimljiva.
meni dosta dobra serija.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2082 : 08. Kolovoz, 2019., 22:05 »




Očekivao sam nešto lošiji treći dio od prva dva koja su mi prikovala za stolac kao rijetko koja serija. Zasada sigurno mi je ovo među TOP10 serija ikad, a možda i TOP5! Ova sezona, odnosno treći dio je brutalan! Jako mi se sviđa kako su napravili ovu sezonu. Kao da je serija sve veća i veća. Zbog Netflixa uživa jako veliku popularnost. Samo apeliram na ljude da zajebu engleski audio i stave španjolski, jer je savršeno imerzivno tako. Pogledao sam isječke s engleskim audiom i to je kao da gledam sve filmove ikad sa onom švapskom sinkronizacijom. Užas užasa! Novi likovi su bomba! Nesmijem ništa više spomenut, jer bi sve bilo ogromni spojl! Ali neke poveznice s prijašnjim epizodama su jebeni vrh! Preporuke svima!

*

Grimm

  • *
  • 86
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2083 : 17. Kolovoz, 2019., 14:24 »
Kod mene je konačno došao na red Prison Break sram me kak nisam prije pogledao seriju. Rijetko me koja serija u zadnje vrijeme toliko prikova za TV. Do sada sam pogledao 1.5 sezonu i samo jedna epizoda mi je bila malo monotona sve ostale ludnica. Ako ima još koja noobcina kao ja da nije pogledao do sada, pod obavezno!
 :piva: :clap:


*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Serije koje trenutno pratite
« Odgovori #2084 : 17. Kolovoz, 2019., 15:38 »
Zapeo sam na seriju The Blacklist. :kava: Nadam se da ću je pogledat dok bolovanje ne zatvorim.  :mrgreen:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9