HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1707243 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14235 : 20. Lipanj, 2013., 21:36 »
State of Play (2009)

Jako dobar, ali na kraju imam dojam da nije poentirao. Odlična priča sa dosta obrata uz nešto slabiji završni dio filma prezentira novinarstvo kakvo bi zapravo trebalo biti, a ne kakvo je u stvarnosti. Izvrsna gluma Russella Crowa i dobra izvedba Rachel McAdams koja je pokazala da može glumiti ozbiljniju ulogu nego li što to čini u romatničnim komedijama. Baš predložak filmova kakve inače volim, sa dosta dinamike i zapleta. Zadnje scene filma su zapravo posao koji radim pa mi je izvukao osmijeh na lice; tiskara life. 



8.0

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14236 : 20. Lipanj, 2013., 23:32 »
Ja bi da Colinho otvori filmski blog ;(

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14237 : 21. Lipanj, 2013., 07:50 »
Zasto? :hihi:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14238 : 22. Lipanj, 2013., 20:49 »
Monsters University (2013)

Skroz okej i gledljivo, ali neimpresivno i malo rendom.
Možda će glupo zvučati, ali fali taj neki Pixar potpis.
Mislim, Pixarovi crtići uglavnom imaju savršen flow i pacing, recimo, dok je ovdje to baš nekako meh. Stane, pa krene, pa opet stane...
Likovi su isto malo drljavi jer su pisani "unazad", al prequel je pa sam to nekako i očekivao. :hiha2:
Humor je kod njih inače smiješan ili bar simpatičan, ali ovdje par puta fejla. Čak bude malo cringe.

Al ae, uz sve to je i dalje skroz gledljiv, zanimljiv i lep.
Dobro izgleda. Baš nekako vizualno bogato jako. Na trenutke vizualno čak bude dosta mračan i sumoran,.,.,
U biti ne kužim zašto su počeli raditi toliko nepotrebnih nastavaka. Nastavak Monstersa baš nije bio potreban. Carsa još manje. A najavili su i nastavak Finding Nemoa. :fpalm:
GLUPI PIXAR OMG

E da, kratki film The Blue Umbrella je bio dosta simpatičan.



Neki dan je u nekom topiku sunđir tražio trilere i rekao da ne želi Hičkoka. Što me natjeralo da odem na njegov IMDB pejđ i pogledam što još nisam gledao, a da je imalo privlačno. Onda sam skužio da sam baš dosta tih filmova gledao, ali jako davno i da bih zapravo skoro sve mogao opet pogledati koliko ih se slabo sjećam.
Pa sam pogledao North By Northwest (1959).

Dosta stvari sam se prisjetio čim sam krenuo gledati, ali svejedno mi je dosta rulao.
Dobro režiran i ima solidan scenarij bez nepotrebnih gluposti. Plus, likovi su zapravo inteligentni, što je očito postalo passe u nekim modernijim trilerima. xDD
U biti je odličan i većina zamjerki se mogu opravdati jednostavno time da je film iz pedesetih.
Potjere i akcijske scene su jako flat i nezanimljive, ali ono... očekivano, nez.

UGL, odličan, ali nije mi najdraži Hičkok. :hiha2:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14239 : 23. Lipanj, 2013., 16:48 »
E,, kad glumi da je pijan, :ave::ave::ave::ave::ave:

Ja nez. To je tipa 2/10.

*

zg_rider111

  • ****
  • 1636
  • ಠ_ಠ
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14240 : 23. Lipanj, 2013., 21:05 »
Tropa de elite 2

Film mi je odličan. Ima akcije,mafije,droge. Super film s obzirom da su brazilci snimali.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14241 : 23. Lipanj, 2013., 22:15 »
U odnosu na original?
Spremam se ga pogledat dvije godine već.

:solidus:

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14242 : 24. Lipanj, 2013., 12:54 »
Ko gleda horrore nisam pratio dugo ?  ima li koji dobar ? Btw zna li itko mogu li se filmovi kupovati prek neta ? :D

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14243 : 24. Lipanj, 2013., 13:02 »
Btw zna li itko mogu li se filmovi kupovati prek neta ? :D

Mislim da ne. Jebote, daj zamisli koja bi to tehnologija trebala bit? Pa nije ti ovo 2045. godina, stari moj ;)
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14244 : 24. Lipanj, 2013., 13:06 »
:hihi:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14245 : 24. Lipanj, 2013., 13:07 »
Jedino ako misliš na fizičke kopije u smislu DVD / Blu-Ray izdanja, onda da. :hiha:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14246 : 24. Lipanj, 2013., 13:14 »
Ko gleda horrore nisam pratio dugo ?  ima li koji dobar ?
Pa pogledaj Wrong Turn, ima 5 djelova meni se cini. Ja sam odgledao sve samo nijesam ovaj zadnji. Onda imas Saw, isto ima dosta djelova.

Btw. Zasto ti horori imaju uvijek istu radnju? Znate ono brutalno ubijanje, rezenje prstiju, odrubljivanje glava i slicna sranja.
Zakon moga roda taj je, za obraz se glava daje!

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14247 : 24. Lipanj, 2013., 13:23 »
Budi ozbiljan.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14248 : 24. Lipanj, 2013., 14:17 »
Ima Tita u avataru lol.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14249 : 24. Lipanj, 2013., 14:34 »
Ko gleda horrore nisam pratio dugo ?  ima li koji dobar ?
Pa pogledaj Wrong Turn, ima 5 djelova meni se cini. Ja sam odgledao sve samo nijesam ovaj zadnji. Onda imas Saw, isto ima dosta djelova.

Btw. Zasto ti horori imaju uvijek istu radnju? Znate ono brutalno ubijanje, rezenje prstiju, odrubljivanje glava i slicna sranja.
tnx sto si me posjetio gledao sam wrong turn 1 i 2 ali nisam ostale bas cu pogledati ako budem imao vremena :hiha: a to za brutalno ubijanje to mi je jebeno dobro :D hahahah onak cekas samo sta ce izletiti neki maloumni kreten sa motornom pilom ili sjekirom i kolji :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9