HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1707451 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14145 : 02. Lipanj, 2013., 15:04 »
Da, i mene je taj film ugodno iznenadio. :approve
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Draka

  • **
  • 186
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14146 : 02. Lipanj, 2013., 23:01 »
Stuart: A life Backwards

U glavnim ulogama Šerlok i Bane.

Mnogo dobar film. Veoma je emotivan, i veoma težak za gledanje. Svi koji vole drame koje nisu sladunjave, moraju pogledati ovo.

Iskren da budem, ne želim ništa više pisati da ne bih spoilao film, ali mene je oduševio.

9/10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14147 : 03. Lipanj, 2013., 19:15 »
The great Gatsby

Može se reći da sam vidio točno ono što sam očekivao. Vrhunsku scenografiju i kostimografiju, glumu na razini i jako zanimljivu priču. Dojmovi se jesu slegli jerbo sam film pogledao prije dva tjedna. Ali i dalje sam pod velikim dojmom. Da, priča je ta koja me najviše zaokupila. Ta čežnja za time da jedan obični mali siromašni dječarac napravi velike stvari u životu i način na koji to samo Luhrmann može dočarati. Glazba također maksimalno pogođena. Mana filma je definitivno predugačko trajanje i ne baš najbolji izbor glumice koja predstavlja famme fatal u ovom filmu. Carey Mulligan je slatkica i fakat ju je lijepo za gledati, ali nema ona tu crtu u sebi.

Ocjena: 8/10


Sonja i bik

Da, baš... Par dobrih fora i to je to. Film nema onu dozu sarkazma koju ima film Svećenikova djeca. Povlačim crtu između ta dva film jerbo su vršene stalne usporedbe između njih. Ali ovaj je barem meni za koplje slabiji. Ne izvlači ga ni seksi glavna glumica koju imamo prilike vidjeti takoreći skroz golu. Ni činjenica da je u pitanju ipak naš film pa samim time u startu nisam toliko kritičan i smanjena su očekivanja.
Nažalost, još jedan naš film koji pada u zaborav odmah nakon gledanja.

Ocjena: 4/10


Young people fucking

Koji je ovo šou od filma. Dakle, pratimo pet paralelnih priča u kojima se nalaze mužjaci i ženke i svaka priča ima neku svoju posebnost. Vidi se da su svi glumci dali sve od sebe da film bude što uvjerljiviji i ma jako poučnih stvari i realnih situacija. Naravno, i gluposti koje su fakat teško realizacijski izvedive. Sve žene su seksi i mogu reći da sam uživao gledajući film. Mada sama kvaliteta filma baš i nijhe nešto ekstra. Ali se isplatilo pogledati.

Ocjena: 6/10


Jack Reacher

Bio sam nekako skeptičan prije gledanja samog filma. mada sam vidio poprilično dobre kritike. I da, bile su sasvim osnovane. Tom Cruise onako savršeno kežualan kao u večini filmova u kojima se nađe. Dežurni mamojebaš iz sjene. Hahahahaha.... Ni ostali glumci ne zaostaju za njim. Priča je poprilično interesantna i teče dobro pogođenim tempom. Nema previše praznog hoda što je imače boljka ovakvih filmova. Jedino šro je malo razvučen u drugoj polovici, ali to je lako zanemarivo. Da, dobar film sa dosta klišeja. Tako bi ga nekako mogao opisati.

Ocjena: 7/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14148 : 03. Lipanj, 2013., 20:15 »
Green Street Hooligans (2005)

S obzirom da u filmu glumi Elijah Wood (koji bi mi bio zadnji glumac kojem bi povjerio ulogu opakog yenkija) dobro je odglumio i sve je prilično dobro odrađeno. Nije među najboljima o navijačima, ali ima odličan pejsing i dinamiku. Claire Forlani je jebeni pojam ženstvenosti za mene i želim ju češće gledat u filmovima. Priča je prilično uvjerljiva i ta atmosfera jako je blizu stvarnosti. Preporuka čak i onima kojima navijači nisu njihova šalica čaja.



7.5

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14149 : 03. Lipanj, 2013., 23:00 »
Green Zone (2010)

Jako brz i dinamičan. Shaky kamera pridonosi atmosferi koja je odlična u ovome ratnom trileru. Matt Damon odličan kao po običaju kao i Jason Isaacs. Rula mi što film nije tipično američko izdrkavanje u vezi rata u Iraku, nego prikazuje sukob dvaju politika koje tek na kraju izađu na vidjelo. Druga polovica filma je prepuna dobre akcije i adrenalina. Odličan plot popračen odličnom režijom. Sve je na svom mjestu bez ikakvih rupa i zamjerki. Preporuka ljubiteljima trilera i drame u ratnim filmovima.



8.2

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14150 : 03. Lipanj, 2013., 23:03 »
dinamika, colina nova komplglicirana rijeć!
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14151 : 04. Lipanj, 2013., 08:18 »
:hihi:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14152 : 04. Lipanj, 2013., 11:35 »
Ne, to ne želiš gledati... :hiha:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14153 : 04. Lipanj, 2013., 12:54 »
Ajd... Zato se isplati pogledati. I zbog ojkalica :hihi::loludara:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14154 : 05. Lipanj, 2013., 22:51 »
Cargo (2009)

Njemački space SF :hiha: nisam stvarno znao što očekivat, a baš mi se gledao SpejsF. a sve ostalo sam gledo, bar ono šta izgleda napravljeno sa više od 20 kuna.
Klasična mana svih europskih neengleskih filmova su užasni, nekarizmatični i ridikulni glumci. Glavna glumica je nešto prestrašno bezlično, članovi posade su debilni njemački stereotipi a glavni frajer je villain iz kobre 11. Što ga čini najboljim od njih naravno. Da film nema dosta solidne produkcijske vrijednosti bio bi negledljiv jer neznam kako bi se išta s tim likovima napravilo. Srećom neko je odriješio kesu pa sve zajedno ima nekog smisla. Priča je dosta zanimljiva, napeto je sve do pred kraj kad NARAVNO postane prddd ali nije tolko važno, nitko ne očekuje zadovoljavajući zaključak u ovakvom filmu. Efekti su iznenađujuće dobri u nekim trenucima, u nekim smješno loši. Uglavnom što više kretanja i što veći close up to redikulniji CGI. Ali za nešto više od 5 milja dolara, ludilo. Treba pogledat, mada njemački jezik i to.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14155 : 06. Lipanj, 2013., 07:00 »
Gledo sam taj filmić. I potpuno se slažem sa tvojim postom kapetane Jadrančiću :approve
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14156 : 06. Lipanj, 2013., 16:47 »
Po svemu što je jadran napisao ocjena je 6.5-7/10
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14157 : 06. Lipanj, 2013., 17:14 »
The Mist, jebenica film :)
kraj je malo sjeban al svejedno dobar

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14158 : 06. Lipanj, 2013., 18:18 »
Recenzija je definitivno zainteresirala ljude da pogledaju film. :ave:

 Ako nisu, naravno...
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14159 : 06. Lipanj, 2013., 19:48 »



Young people fucking

Koji je ovo šou od filma. Dakle, pratimo pet paralelnih priča u kojima se nalaze mužjaci i ženke i svaka priča ima neku svoju posebnost. Vidi se da su svi glumci dali sve od sebe da film bude što uvjerljiviji i ma jako poučnih stvari i realnih situacija. Naravno, i gluposti koje su fakat teško realizacijski izvedive. Sve žene su seksi i mogu reći da sam uživao gledajući film. Mada sama kvaliteta filma baš i nijhe nešto ekstra. Ali se isplatilo pogledati.

Ocjena: 6/10


Director:
Martin Gero

:hiha: :hiha: :hiha:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9