HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1707363 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14295 : 08. Srpanj, 2013., 12:38 »
HEJ PA KAKO SU ONE USPILE OPLJAČKATI RESTORAN TO NIJE REALNO NEKO BI IH SVLADAO JER IMAJU 15 KILA ZAJEDNO GLUP FILM!!!
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14296 : 08. Srpanj, 2013., 14:07 »
Now You See Me (2013)

Genijalan u cijelosti. Iako traje dva sata, dojma sam da je puno kraći, vjerovatno zato što je užasno zabavan i dinamičan. Odličan izbor glumaca i njihova izvedba, baš su svi rulali. Lijep i atraktivan, ali i predvidljiv na početku. Ostao oduševljen raspletom situacije. Traženje lošosti u ovom filmu je cijepidlačenja. Cinestar Rijeka povećao ionako vrlo visok dojam.



8.8


Good Will Hunting (1997)

Prije svega fantastična izvedba Matta Damona, ali i Robina Williamsa. Njih dvoje kao da su van ovog svijeta u ovom filmu. Ostao totalno uživljen u njihov odnos. Isto tako rula jako i svađa između Seana i Prof. Geralda.  Ben Affleck je u ovom filmu glupo drljaljavo smeće i jedino ga spašava trenutak prosvjetljenja u kojem Willu daje terapiju u vezi odlaska. Dijalog je tokom cijelog filma maestralan i mislim zasluženo dobivena dva oskara.



8.3
« Zadnja izmjena: 08. Srpanj, 2013., 14:11 Cole »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14297 : 08. Srpanj, 2013., 14:50 »
Tvoji film postovi su krenuli otprilike s 20:80 omjerom slike:tekst. Sad je omjer negdje na 95:5. :hiha:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14298 : 08. Srpanj, 2013., 17:29 »
Zvučiš ko da je to nešto loše u colinom slučaju :hiha:

Inače što se tiče Spring Brakersa mislim da za taj film treba određeno poznavanje filmske kulture/umjetnosti, što je ipak nerealno za očekivati od jednog mladića ko što je đođ mođo. Nakon toga čak ako i razumijete išta o filmu (što nije nešto MITSKI TEŠKO dakako) preostaje volite li i možete li izdržati smarajuću formu art filmova.
/fedoramodeoff

Meni bar Spring Brakers rulaju pun kurac :( Prvih pola sata sam mislio da je rendom cice nešto komedija ali kad sam se SHIFTAO u smisao filma mi je postao genijalan.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14299 : 08. Srpanj, 2013., 17:44 »
Reductio ad karlorum
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14300 : 08. Srpanj, 2013., 17:55 »
Inače što se tiče Spring Brakersa mislim da za taj film treba određeno poznavanje filmske kulture/umjetnosti
:ave: :ave: :ave:
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14301 : 08. Srpanj, 2013., 18:37 »
kužiš, ja se slažem u potpunosti s karlom, samo sam htio iziritirati đođinu reakciju da se sam raskrinka kao pseudo-shvaćalački superpleb :mrs:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14302 : 08. Srpanj, 2013., 18:39 »
Raskrinkavanje LVL: Superman
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14303 : 08. Srpanj, 2013., 18:41 »
Nema mi pramca. :faca:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14304 : 08. Srpanj, 2013., 19:21 »
Premca se kaže tudume. :hihi:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14305 : 08. Srpanj, 2013., 19:36 »
Čole :hihi::wildboy:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14306 : 08. Srpanj, 2013., 19:40 »
Ča? :mrgreen:

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14307 : 08. Srpanj, 2013., 23:11 »
Now You See Me (2013)

Genijalan u cijelosti. Iako traje dva sata, dojma sam da je puno kraći, vjerovatno zato što je užasno zabavan i dinamičan. Odličan izbor glumaca i njihova izvedba, baš su svi rulali. Lijep i atraktivan, ali i predvidljiv na početku. Ostao oduševljen raspletom situacije. Traženje lošosti u ovom filmu je cijepidlačenja. Cinestar Rijeka povećao ionako vrlo visok dojam.


Ja sam se živcirao do samog kraja. Skroz sam htio da ih Ruffalo samo propuca i završi tu farsu nez: hiha: DURR MI MAGIJA LOL
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14308 : 08. Srpanj, 2013., 23:58 »
Istina. Mene je dosta nervirala i predvidljivost. Sve do nepredvidljivog dijela barem :hiha2:
Al ok film, brzo je proletio, zabavno bilo. Imao sam osjećaj da su na sigurnjaka odigrali s filmom, al pogođen je.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14309 : 09. Srpanj, 2013., 00:03 »
Mene živcira Jesse Eisenberg kao pojava i Dave Franco s facom. Užasni su :hihi: I Woody :hiha: Harelsonov lik je izuzetno iritantan sa svojim MENTALIZAM sranjima. heh stari moj, Ćitam te ko knjigu ; )))
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9