HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1707464 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14430 : 30. Srpanj, 2013., 17:52 »
Nije disco nego shazam,,
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14431 : 30. Srpanj, 2013., 22:14 »
kako odvratno kad netko pokušava sakrit homofobiju al ona curi na sve strane. baš odvratno, puno gore od otvorene homofobije.

odličan film, preporuka,,,,

Po čemu si ti zaključio da ja sakrivam homofobiju? Jer realno, ne sakrivam je. Nisam homofob. :approve
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14432 : 30. Srpanj, 2013., 22:29 »
Oblivion (2013)


:ave: Gotovo savršen SF film, odlične priče sa velikim i neočekivanim preokretom, predobro osmišljen setting, vrhunski glumci (čak mi se svidio i Tom Cruise), odlična koreografija... I ono što je najvažnije ovo je film nakon kojeg ćeš razmisliti o svijetu u kojem živiš i da li je ono u što vjeruješ i misliš da znaš uistinu onako kako izgleda i kako ti predstavljaju (opet sam počeo razmišljati o masonima :mrgreen:).
9,5/10

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14433 : 31. Srpanj, 2013., 07:58 »
Oblivion (2013)
:ave: Gotovo savršen SF film, odlične priče sa velikim i neočekivanim preokretom, predobro osmišljen setting, vrhunski glumci (čak mi se svidio i Tom Cruise), odlična koreografija... I ono što je najvažnije ovo je film nakon kojeg ćeš razmisliti o svijetu u kojem živiš i da li je ono u što vjeruješ i misliš da znaš uistinu onako kako izgleda i kako ti predstavljaju (opet sam počeo razmišljati o masonima :mrgreen:).
9,5/10

Hmm, ajde zakon da ti se sviđa. Meni je film baš bio predvidljiv. Točnije, izrekao sam sve što će se desiti i prije nego što se desilo dok sam gledao pa sam naljutio ljude s kojima sam gledao - i njima je film bio li-la na kraju. (možda zato što sam im spojlo :ementaler:)

Oblivion mi je jako isprazan, neuvjerljiv i ne nudi ništa novo. Sve sam to već vidio u drugim SF filmovima i u nekim videoigrama. Problem tog filma je što sve ide po planu i igrali su na previše na sigurno. Najbolji dio filma su vizuali.

2.5/5 od mene.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14434 : 31. Srpanj, 2013., 11:22 »
reci mi malo o sebi, odkud si, godište, tko te odgojio, zašto si TAKAV itd..
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14435 : 31. Srpanj, 2013., 11:30 »
Interesantno. Zašto si ti to sad napisao Grgure? Šta želiš postić?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14436 : 31. Srpanj, 2013., 12:46 »
Da, opet spika o 'revenue' :hihi: Bogataš sam veliki, šta da ti kažem. Al, ako si ozbiljan s tom spikom (to nije prvi put da spominješ pa nekako sumnjam već da si stvarno ozbiljan), onda imaš malo poremećeno gledanje na te oglase i zarade itd.

Uostalom, pitao sam gospodina Grgura gore uostalom. :hiha2:

Ali eto, kad si već krenuo, zašto si ti osjetio potrebu ubacit se? Mislim, ti si gore i započeo dosta neugodno vrijeđanje Shazaama koliko vidim, i to zbog kritike nekog filma? Kakva god ona bila (kritika), glupo je malo. Ma glupo je za popizdit. Baš ić neugodno vrijeđat čovjeka zbog par riječi, zbog njegovog mišljenja o nečemu, ne znam... ne znam kad si postao TAKAV. I Jadran isto... baš dno dna vrijeđanje i neugodnosti. Čemu? Ne kužim otkud takva mržnja i potreba za vrijeđanjem? :hiha2:

Možeš na puno normalniji način reći da se ne slažeš s nekim oko nečega.

Ne znam, imam filing da neću moć dobit normalan odgovor na ovo u biti. A i pitanje je retoričko više... al' dobro.

Znate uglavnom da imate opomene, oni koji imaju jel... pa eto, sljedeća kad padne ide permban i tako... jej. :hiha2:

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14437 : 31. Srpanj, 2013., 13:17 »
misliš možda ti to ne vidiš jer te revenue neadbolkanih reklama iskvario kao osobu, al njegovi postovi su doslovno kao sida duše i uma. svaka rečenica, al svaka, toliko dobro predstavlja sve odvratno što današnji mladi čovjek doba znanosti i ateizma drži bitnim. novo! neviđeno! on je predvidio stvari, njegova britka nepogrešiva logika! on je gladan novih stvari!

odvratan umni degenerik, zbog ljudi kao što je on svijet je loše mjesto.
Nemogu da ne komentiram ovo. Nasmijao si me do suza, ali doslovno. Samo se nastavi skrivati iza tog ekrana i piši ljudima ovakve stvari, osjećaš se moćno? Zar ne?  "odvratan umni degenerik, zbog ljudi kao što je on svijet je loše mjesto." - stid te može bit.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14438 : 31. Srpanj, 2013., 13:24 »
Ma dajte ljudi naučite koristit internet i forum.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14439 : 31. Srpanj, 2013., 13:29 »
Meni je malo ironično Gerino sprdavanje i vrijeđanje zbog postova, koji su kudikamo normalniji nego većina njegovih...
Al prekinimo tu diskusiju, u ovoj temi nije mjesto za takovu raspravu.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14440 : 31. Srpanj, 2013., 13:30 »
On vidi crveno :hihi:

Al dobro, mogu to shvatiti, vidim i ja crveno nekad (nekad baš zbog Shazaama kad kasni s teksovima :hiha:), ali svejedno me ne vidiš da VIDIM CRVENO u postovima na forumu.

Znam da shvaćaš, ali svejedno da objasnim situaciju - forum je javna stvar, otvoren za svih, namijenjen je raznoraznim uzrastima kao prijateljska zajednica za rasprave o igrama i povezanim temama - i takvi CRVENI postovi se ne mogu tolerirati. Mislim, mogu se tolerirati donekle jer je ujedno i gaming forum i vodim se oduvijek nekom mišlju da su nekakva prepucavanja na razne teme (većinom 'gikovske') mogu tolerirati do neke mjere jer eto - ljudi koji dolaze na ovakve forume su obično jako strastveni po pitanju takvih tema. Ali pretjerivanje je pretjerivanje... a i sam znaš kad pretjeraš... i ti i Jadran i ixy i ne znam tko već ne, tko se tako malo "agresivnije" ponaša u zadnje vrijeme. I nema druge nego da se to sankcionira kad pređe neku granicu... to je valjda razumljivo - pravila su ista za sve. I zato su neki dobili opomene nedavno... i zato ćete morat dobit i drugu ako nastavite bullyat tako :/

Uglavnom, glupa rasprava; samo nemojte bit neugodni prema drugima i CRVENIT se po forumu toliko.

--
On topic, zadnje sam gledao RED 2 - Bruce Willis je fantastičan.

2/8

nezz, neda mi se razmišljat o filmovima previše, zato nikad ne postam ovdje, a zapravo sam u kinu u prosjeku jednom tjedno :wildboy:

Nastavite on topic? Da, plx

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14441 : 31. Srpanj, 2013., 13:32 »
Baš se zapitao jel ti uopće gledaš?!
Nabacit pokoju misao ne? lijenost. :hiha2: :hiha:

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14442 : 31. Srpanj, 2013., 13:50 »
On topic, zadnje sam gledao RED 2 - Bruce Willis je fantastičan.

2/8

To smeće ima najiritantniji foršpan ikad. neću ga see zbog toga lol
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14443 : 31. Srpanj, 2013., 14:17 »
On topic, zadnje sam gledao RED 2 - Bruce Willis je fantastičan.

2/8

To smeće ima najiritantniji foršpan ikad. neću ga see zbog toga lol

Da, trailer je užasan, ali film je bolji od trailera zapravo. Ne bi ni ja išao zbog trailera, al besplatno bilo - karte osvojila cura :ementaler:

*

RaZiii

  • **
  • 253
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14444 : 31. Srpanj, 2013., 15:16 »
Zadnje gledao Vodeni Svijet (Water World). Odlican film. 8/10

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9