HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1707030 Hitova
*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14445 : 31. Srpanj, 2013., 15:50 »
Zodiac

Neda mi se puno pisati, uglavnom sasvim solidan film, osjete se te 70e i 80e, u nekim trenutcima stvarno jako napet, a u drugima opet smor i odugovlacenje. Ocekivao sam vise zodijak UBOJSTAVA i akcije i to, ali se ne vrti film oko toga. Puno poznatih glumaca u smislu, HEJ OVAJ LIK JE GLUMIO U ZABORAVLJENOM SLUCAJU ILI RANDOM RTL SERIJI U 2009. xDDDD.

7
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14446 : 31. Srpanj, 2013., 21:12 »
Monsters University (2013)

Na početku me oduševio u prvih desetak minuta, no kada su krenuli na sveučilište počinje smarati, no na svu sreću nakon dosadnih dvadesetak minuta počinju prve dobre fore i tu film do kraja rastura. Original mi je jedan od najdražih animiranih filmova uopće, a ovaj mu je jako blizu. Užasno simpatičano i slatko. Gledao u društvu žene i malih klinaca koji doslovce nisu mogli bit bolji i simpatičniji. Vizualno dosta napredniji i atraktivniji nego li original. Iako dijeluje na trenutke random, zapravo jako dobar pejsing ima i par neočekivanih stvari/scena. Monsters, Inc. i ovo je must see, ukoliko volite animirane filmove.



8.2

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14447 : 31. Srpanj, 2013., 22:05 »
Čitao sam samo loše stvari o ovome filmu, al sad ću ga definitivno pogledati. Monsters, Inc. je i meni jedan od dražih :)

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14448 : 01. Kolovoz, 2013., 09:51 »
Kako loše? :solidus: :ne: Pa nema najbolje recenzije ikad, ali sigurno se o njemu ne priča kao lošem filmu. Na RT drži 78%, a na Metacriticu 65 od "profića" i 77 od publike.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14449 : 01. Kolovoz, 2013., 12:45 »
Shazaamova apsurdna tvrdnja kategorički je pobijena. :piva:

*

Nexus19856

  • n00b
  • 1
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14450 : 01. Kolovoz, 2013., 12:47 »
Life  of  Brian ( 1979 ) - Pogledah prije par tjedana ovaj film  i bio sam ugodno iznenađen
količinom humora od  strane Pythonovaca iako na trenutke zna biti mrvicu dosadan  film ne gubi onu čar koju samo Monthy Python zna ispričati. Uglavnom preporuka svima, obvezatna filmska lektira.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14451 : 01. Kolovoz, 2013., 12:57 »
Shazaamova apsurdna tvrdnja kategorički je pobijena. :piva:
Ajd sad Ixy, al ajd sad stvarno čemu to? Koga briga što je pobijeno što nije. Rekao sam samo da sam pročitao i čuo loše kritike - u novinama, od drugih ljudi, na internetu možda 1-2 članka. Nisam JA rekao da je film loš. Rekao sam da me zanima, pogotovo nakon što je Cole napisao to što je...

Molit ću te odmah da prestaneš - sad je već stvarno dosta tog balavog i apsurdnog ponašanja po forumu. Ne želim zahtijevati nepotrebne opomene i permabanove.
« Zadnja izmjena: 01. Kolovoz, 2013., 13:25 Shazaam »

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14452 : 01. Kolovoz, 2013., 13:19 »
Witness (1985)

Nekako sam zaobišao taj film i eto igrom slučaja ga pustili na TV pa sam ga konačno pogledao.

Dobar stari triler/drama s dobrim glumcima. Harrison Ford odličan, a najviše me iznenadio Lukas Haas koji je bio zbilja jako talentiran kao dijete. (mislim, još uvijek je samo što nema sreće s dobivanjem uloga ili nešto :wildboy:) Film uspješno prakticira izmjenu napete te zatim opuštene atmosfere i zbog toga je efektan. Fino je prenesen i kontrast modernog svijeta te svijeta amiša o kojemu se u to vrijeme nije puno znalo - u Europi odnosno kod nas još i manje; pretpostavljam. Posebno mi se sviđa kraj koji potpuno odstupa od duha vremena u kojem je snimljen.

3.9/5
« Zadnja izmjena: 01. Kolovoz, 2013., 13:25 Shazaam »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14453 : 01. Kolovoz, 2013., 14:19 »
Ne znam tko je brisao postove, ali vidio sam koji su postovi izbrisani i dobro da su izbrisani. I sad su izbrisani još neki. Te sam ja.  Ne radite to. Ne pišite TAKVE postove.

Pišite on-topic i ne pišite stalno neke provokativne pizdarije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14454 : 02. Kolovoz, 2013., 17:51 »
Assault on Wall Street (2013)

Već dugo nisam pogledao film nakon kojeg mi je bilo mučno. Ne u smislu odvratnosti, nego čisto radi teške drame. Očekivao nekakav akcijski film, no nisam imao pojma u što sam se upleo. Dominic Purcell iznenađujuće dobro odglumio ovdje. Nakon pola filma priča iz drame prelazi u nerealnu i nelogičnu osvetu i tu sam ostao jako zbunjen. Reakcija pojedinih ljudi na završni plot mi je u potpunosti nerazumljiva i volio bi s nekim ko je pogledao ovo prodiskutirati o par stvari. Jedva sam ga pogledao do kraja, ali samo zbog ozbiljnog tonusa, koji se baš i ne slaže sa vizualima filma. Nemogu dokučit što, ali nešto je ovdje pogrešno.



6.7

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14455 : 02. Kolovoz, 2013., 18:59 »
film Invazija film je predobar malo je glup kraj ali je svejedno film dobar  iz 2007 je   9/10
#YOLO

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14456 : 02. Kolovoz, 2013., 20:59 »
Malo razumljivije piši i stavi koji put interpunkcijski znak, please.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14457 : 02. Kolovoz, 2013., 21:16 »
/cut

Uwe Boll film.
"nešto je ovdje pogrešno"
6.7.

:fpalm:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14458 : 02. Kolovoz, 2013., 22:31 »
Uwe Bolla treba nabit na kolac.

“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14459 : 02. Kolovoz, 2013., 22:39 »
uwe boll je kralj.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9