HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1707780 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14520 : 08. Kolovoz, 2013., 11:39 »
koji si ti glupi SPORTAŠ KOŠARKA ko ne ide u kino dvije godine.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14521 : 08. Kolovoz, 2013., 11:52 »
Ako ti se ne sviđa odi gledaj Before Midnight.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14522 : 08. Kolovoz, 2013., 11:56 »
Pogledao sam Before Midnight već. 10/10 ;)

koji si ti glupi SPORTAŠ KOŠARKA ko ne ide u kino dvije godine.

a realno nikad mi se nije dalo zapravo rezervirati karte i nitko nije želio ići sa mnom na filmove. :(
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14523 : 08. Kolovoz, 2013., 12:03 »
Vidiš,nisam od srednje solo išao u kino brijem.

Rulalo je ić usred tjedna popodne neš gledat kad nema žive duše .
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Korisničko Ime

  • **
  • 450
  • Kak ti fino jedeš.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14524 : 08. Kolovoz, 2013., 12:06 »
Gledao sam prije nekoliko mjeseci Gangster Squad u Tkalči. Došao sam tamo solo i bio tamo solo.

Nije bilo žive duše.

Isto sam išao usred tjedna.

Bilo je prejebeno.
E jesi gledo ti film macaraba?
E jel znate vi gdje se nalazi Bukovac ulica?
Bok.
Ha? Šta je smiješno?
Jakove oćeš sladoleda? No reci.
Jel to za mene? Stvarno? <3.
Ljubavi dobit ćeš šamarelicu
Pazi auto.
Jesi ti završio studij?
hopa cupa
ZATO jer ja tako kažem.
Pikachu jesi ok?
Koga kopiraš?
Hvaljen Isus I Marija.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14525 : 08. Kolovoz, 2013., 12:29 »
20 ans d'ecart

Još poznato kao "It Boy" i "Ljubav na francuski način" očito.  :geek:

U kinu gledo, a što reć, totalno #frieddiefilms, najradije bi dao 10/10 bez oklijevanja.
Ajde, realno, film je simpa i ima humorističnih trenutaka, al na kraju krajeva ko i svaki drugi takav film. Dobra je stvar možda manje sladunjav i čizi nego ostali u žanru, pa ga je lakše probavit ako nekome to smeta. Meni je osobno rulalo u kinu ful, ali nije kino film naravno, baš je za pogledat na telki kad dođe na izvore.

Realititetnih,, 6.8/10

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14526 : 08. Kolovoz, 2013., 12:36 »
idi sam!

išao sam na pula film festival s frendovima i onda bi ostao na drugom filmu sam, bilo je užasno depresivno.
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14527 : 08. Kolovoz, 2013., 13:52 »
gledao sam before midnight sa zaštitarom :-(
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Korisničko Ime

  • **
  • 450
  • Kak ti fino jedeš.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14528 : 08. Kolovoz, 2013., 14:32 »
:tired: Kakve to veze ima?
E jesi gledo ti film macaraba?
E jel znate vi gdje se nalazi Bukovac ulica?
Bok.
Ha? Šta je smiješno?
Jakove oćeš sladoleda? No reci.
Jel to za mene? Stvarno? <3.
Ljubavi dobit ćeš šamarelicu
Pazi auto.
Jesi ti završio studij?
hopa cupa
ZATO jer ja tako kažem.
Pikachu jesi ok?
Koga kopiraš?
Hvaljen Isus I Marija.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14529 : 09. Kolovoz, 2013., 20:55 »
treba pogledat što nije ocijenjeno na imdbu, jer retrospektivno se ne ocjenjuje, to znamo.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

se7en [1995]
prvo, zašto taj jebeni sedam u naslovu? jel to kao slovo v, nije, zna se da je 7 t. ali isuse u ovom trenutku pišem, kužiš seten, satan, mind blown.

inače, jako dobro, baš nije niti malo lošiji iako si si spojlo prvim gledanjem. manje je uznemirijuć jer sam stariji valjda 10 godina, al nije to bitna kvaliteta. i nije da uopće nije uznemirujuć, npr. lik zavezan godinu dana za krevet, sad budem anksiozan od pomosli, ne mogu si zamislit mučenje gore valjda. iako kad sam bio klinac najviše me seksualni zločin bio uznemirio, sad ne toliko. ikao i dalje osuđujem onog lika što je to napravio, znaš da nemože bit za dobro.,,,i puno me više potreso kraj i sve to jer nezz budeš stariji, pa kužiš LJUBAV,,,,,,,,,i ovaj put sam skužio kraj općenito što se događa i gdje su grijesi preostali! :-D

brad pitt je naravno savršen, morgan freeman nije forsirao svoj LEGENDARNI GLAS i simpatičan je. r. lee ermey je dobio premalu ulogu iako nema mjesta u filmu za veću, plus i kad je na ekranu malo je ridikulan OVO ČAK NIJE NITI MOJ STOLOL. kevin spacey je malo iritantan, al minimalno. al isuse, gwyneth paltrow, koja predivna božica, a prije sam je mrzio, koji sam kreten. to je valjda akvariran okus, kao mineralna voda ili pičkica. jako želim još gledat sve filmove s njom, ali jasno nema ništa pametno kao i svaka dobra pica. osim iron mana 3, kraj biber lonci isuse želim gledat taj spin of.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

the truman show [1998]
hmm, moglo je ovo i bolje. anksioznost je tu jasno, pitanja se postavljaju i sranja, al ubiti što želi čovjek je više dijelova gdje on još nezna da je u predstavi realiteta, pa neki clueovi budu i ovi pokušavaju to sakrit a on otkriva i pokušava se izbjeć što više anksiozna atmosfera. al to jer sam idiot bez mozga i ubiti želim komediju. al mislim da je glavni prob filma grozni casting. ili točni casting ubiti, jer svi su oni iritantni, pogotovo njegova žena i režiser. jer ono, trebaju bit smeća, al opet to mi kvari film jer me previše nerviraju. a za frienda mislim da mi je iritantan jer jednostavno ne mogu odvojit strong feelse ono lik mu je bff skoro f, i on mu sve to radi još uvijek.

a i sve je to nekako složeno zajedno kao da je moguće, a realno nije ja mislim, tu su ljucka prava i sranja, nebi to moglo bit jednostavno. i okej NEMOGUĆE STVARI NESMIJU BT DURRR smiju al bar nek bude prikazano kao da je svima jasno da je malo probabilno,,,

al nije loš film, al sjećam ga se boljeg. i peter wier ima bolji, a i tu je bio-doma jednostavno pozz,


:hihi::ave:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14530 : 09. Kolovoz, 2013., 22:39 »
ne berem.

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14531 : 09. Kolovoz, 2013., 22:50 »
Savršeni rivjui :hiha: Skinuo sam Se7en opet zbog tog posta :hiha:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14532 : 10. Kolovoz, 2013., 10:09 »
django 10/10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14533 : 10. Kolovoz, 2013., 11:55 »
<3

Svašta me nasmijalo u životu, al ovi tvoji rivjui su nešto više. Doduše, ništa neće nikad nadmašit hrvackog jegera na drva i fini čaj od kole. :loludara:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14534 : 10. Kolovoz, 2013., 12:07 »
Olympus Has Fallen (2013)

Ne znam čemu hajp toliki. Mislim film nije ništa posebno.
Uobičajeni amerika > sve film, uz to da je početni napad na bijelu kuću tako užasno retardiran i nelogičan da je to nepojmljivo. Mislim nezz američka vojska tim frajerima treba cijeli dan da dođu do bijele kuće i nešto ekšli naprave.
I onda ide akcija, gerard butler sam protiv svih, on je snažan i lukav i on prostači vrhovnim tijelima države, baš badass/10.
I onda oni jebeni Cerberus kodovi, nešto najužasnije ikad. Ona scena kad mlate onu ribu da im kaže cerberus kod, ona neće jer joj to ne dopušta čast,,,,, I onda predsjednik joj naredi da im kaže jer će iz njega teško izvući taj kod, a kasnije u filmu samo odjednom se pojavi da su kosooki unesli i zadnji cerberus kod i kreće uništenje amerike nuklearkom,,,, potkupljeni predsjednik nezz
Općenito, nakon takvih super kritika od HCL kreme članova očekivao sam nešto više. Ovako, nezz prosječni triler s kul pričom ali i s dosta nelogičnosti u njoj :-(

6.5/10
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9