HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1707878 Hitova
*

Korisničko Ime

  • **
  • 450
  • Kak ti fino jedeš.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14595 : 16. Kolovoz, 2013., 21:02 »
:ave:.
E jesi gledo ti film macaraba?
E jel znate vi gdje se nalazi Bukovac ulica?
Bok.
Ha? Šta je smiješno?
Jakove oćeš sladoleda? No reci.
Jel to za mene? Stvarno? <3.
Ljubavi dobit ćeš šamarelicu
Pazi auto.
Jesi ti završio studij?
hopa cupa
ZATO jer ja tako kažem.
Pikachu jesi ok?
Koga kopiraš?
Hvaljen Isus I Marija.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14596 : 17. Kolovoz, 2013., 20:39 »
Elysium. Slažem se otprilike s ovim već napisanim gore, iako ne bih mu baš dao devetku, al 8 je sigurno. Jodie Foster mi je na ku**c išla, i kraj mi je malo bezveze. Nezz Matt Damon si ukopča kabel u glavu i umre i kraj. Isti jebeni problem ko sa Pacific Rimom - fali mi tih par minuta na kraju kao pravi završetak di bi oni fino objasnili kako oni dalje žive slobodno, ko je di završio, loose endove pokrili i to. Ne vjerujem da su svi sad išli GORE odjednom živjet, nego npr. prikažu taj neki novi sistem ko živi gore, ko na zemlji.
« Zadnja izmjena: 17. Kolovoz, 2013., 22:06 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14597 : 17. Kolovoz, 2013., 22:32 »
loooool nemoj srat da je spojlao elysium kralj, jebem ti boga mrtvog....gero to the rescue <3

nebi više nikad došao ovdje da sam pročitao, smeća necenzurirana
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14598 : 17. Kolovoz, 2013., 22:59 »
robo warior, ne shvaćam što želiš reć s ovim kablom, kako to nema smisla?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14599 : 17. Kolovoz, 2013., 23:29 »
Pa sve ti lijepo piše. Samo kažem da nakon on što ukopča kabel u glavu (Nebitno previše, bitnije je ovo sljedeće) i skopira podatke na kompijuter, tu je film završio. Skoro. Htio sam samo naglasiti da su trebali po meni na kraju još dodati nešto da kako spada zatvore film i kroz neki monolog ili neki tekst, može samo kadrovi sa glazbom u pozadini - nebitno - ispričaju malo kako su svi ti ljudi nastavili život, jesu bogataši ostali na Elysiumu, tko je kako završio itd.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14600 : 17. Kolovoz, 2013., 23:50 »
Daj se skoncentriraj malo za ubuduće Robo. :wildboy:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14601 : 18. Kolovoz, 2013., 00:28 »
Ma sakrio sam ove "važnije" stvari i prvi put, ono napisano ništa ne bi ni značilo nekom ko nije vidio film. :hiha2:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14602 : 19. Kolovoz, 2013., 00:27 »
Elysium.

4/10

REALNO
Film izgleda ko da ima budžet od 5 kuna, sve se odvija na 2 lokacije, još taj užasan shaky-cam, ta NAJLOŠIJA GLUMA SVIJETA (jodie foster), taj cijeli neuvjerljivi svijet prepun smarajućih klišeja i besmislenosti.

Doslovno u nijednom trenutku mi film nije bio uvjerljiv, atmosfera apsolutna nula.

Čak je i sami dizajn elysiuma neinventivno jadan, izgleda ko BUDUĆNOST iz 80tih.


Besmislene stvari
Frajer stavi ŽIVOTNU ZAŠTITU na podatke koje spremi u svoj mozak (???), svi te podatke mogu vidit i čitat (vojnici na onom aviončiću), pa makar se oni prenose KABLOM na udaljenoj lokaciji, al kad ih ide ubacit u sustav frajer mora UMRIJET (???). Jel to znači da bi i kul bogataš morao umrijet da se downloadaju ti podaci? Nez, kako jadan pokušaj emocija. ULTIMATIVNA ŽRTVA XD A i ono dijete s hipopotamus pričom, apsolutno povraćanje.

CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14603 : 19. Kolovoz, 2013., 00:37 »
Nez što je napisao u spoileru jer nisam čitao jer nisam gledao film, a možda se ti referiraš na to, al ono...

Ništa što je napisao u ostatku posta nije cinično, ironično ili kul, nez.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14604 : 19. Kolovoz, 2013., 00:39 »
wow, koji kuler. koji cinizam, kakva ironija.

prebadass lik.


neočekivan zapi odgovor.

Nez, možda je stvar u IMAXU, al po napisanom od tebe i grge doslovno nemam osjećaj da je to isti film.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14605 : 19. Kolovoz, 2013., 00:42 »
da, izgleda film def da košta 5 kuna.

Nez što je napisao u spoileru jer nisam čitao jer nisam gledao film, a možda se ti referiraš na to, al ono...

Ništa što je napisao u ostatku posta nije cinično, ironično ili kul, nez.


Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14606 : 19. Kolovoz, 2013., 00:45 »
Sutra idem gledat pa ću prosudit.
Vjerovatno će bit 9.2 :hiha:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14607 : 19. Kolovoz, 2013., 00:47 »
Kako se ekipa hvata za jednu rečenicu, VAU TIPKOVNICA RATNICI BRAVO ZA VAS. :clap:

Uglavnom, ne izgleda 5 kuna, al ne izgleda bome ni 115 M$.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14608 : 19. Kolovoz, 2013., 00:49 »
što točno izgleda loše? jedna scena? ono čisto visual effect wise.
al vidim da barataš benčmarkovima za svaki cjenovni rang filmova pa ono. :faca:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14609 : 19. Kolovoz, 2013., 00:58 »
Ne izgledaju vizualni efekti loši sami po sebi, već jednostavno svijet izgleda neuvjerljivo. Zemlja izgleda ko City of God više nego FUTURNE FAVELE 2149. A Elysium, jel se tamo ikad išta događa? Sve one scene su snimljene u sobama od 4 metra kvadratna i u nijednom trenutku nema više od 5 ljudi u kadru. To mi baš daje taj neki osjećaj JEFTINOĆE. :(

Doslovno nema prikaza života na elysiumu i sve te SAVRŠENOSTI, osim kad ekipa ima roštilj i kupa se u bazenu. I pička namisti novu frizuru i boju kose u spravi za hilanje. Vau.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9