HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1706957 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14685 : 27. Kolovoz, 2013., 01:35 »
isuse savršeno :ave:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14686 : 27. Kolovoz, 2013., 03:00 »
E zaboravio sam staviti Vanju iz Insidiousa.

(Klikni za pregled slike.)
na slici: vanja


Bez teksta ispod slike nikad nebi skužili tko je na slici.

fali gori jedan hihe smajlić. Parim madde :(
« Zadnja izmjena: 27. Kolovoz, 2013., 03:16 nije_zvone »
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14687 : 27. Kolovoz, 2013., 03:04 »
:hihi:

Heathers (1988)

Baš savršen teen nebitni problemi pobuna film. :hiha:
JD je ono, najkul dušbeg u svim filmovima, winona kao Veronica ima taj neki dobra osoba ali kučka stas, onda tri kučke Heather, savršeno.
Radnja je okej, ima par trenutaka kad baš ono znaš što će se dogodit, no većina toga je neočekivana i šašava (oni gej football dušbegovi i smijanje na pogrebu i molitve učenika i ima još puno toga).
Kraj je onako, par twistova ali dosta dobar i kul. Ne znam, cijelo vrijeme dok sam gledao film sve je nekako KUL. lol
Jako mi se svidio film, baš je teen i kul i nezz. :solidus:

10/10 naravno :hiha: :hiha2:

P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Korisničko Ime

  • **
  • 450
  • Kak ti fino jedeš.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14688 : 27. Kolovoz, 2013., 07:24 »
A da se skinete s kompjutera i kina i prošete se malo vani?

In the real life?

Jel bilo dosta virtualne stvarnosti?

Ixy?

:ave:
E jesi gledo ti film macaraba?
E jel znate vi gdje se nalazi Bukovac ulica?
Bok.
Ha? Šta je smiješno?
Jakove oćeš sladoleda? No reci.
Jel to za mene? Stvarno? <3.
Ljubavi dobit ćeš šamarelicu
Pazi auto.
Jesi ti završio studij?
hopa cupa
ZATO jer ja tako kažem.
Pikachu jesi ok?
Koga kopiraš?
Hvaljen Isus I Marija.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14689 : 27. Kolovoz, 2013., 07:45 »
:hihi:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14690 : 27. Kolovoz, 2013., 10:39 »

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14691 : 27. Kolovoz, 2013., 10:48 »
ODLIČNA SLIKA BRAVO IXY
vidla se i prije.

okej, meni nije dosadnjače. =D>
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14692 : 27. Kolovoz, 2013., 12:09 »
The Perks of Being a Wallflower (2012)

Tinejdžerska depresija i unutarnji sukobi. Dear diary film. Dosta lijepo ispričano, iako je film nekako odvratno mračan ali tako valjda treba biti jer je glavni frajer mentalno lud.
Ima dosta emotivnih scena i ŽVALJENJA lol, ali nije sad pretjerano, ima i tih nekih šašavih trenutaka i sarkastičnih trenutaka pa ne bude toliko pretjerana teen romansa.
Glavni frajer je malo smor, ali podnošljiv je nekako, onaj peder je baš simpa i kul, Emma je na neki način droljica u filmu, pa malo više pokazuje svoje male cicice što mene jako razveseljava naravno. Muzika je savršena, mislim ono glavni lik obožava Smithse i ima postere Morrisseya u sobi, totalno want.
Dosta sam zadovoljan, ima taj osjećajan i emotivan i romantična preseravanja štih, iako su mogli malo lijepše prikazati film, ali valjda zbog radnje sve mora biti mračnjikavo i sumorno.

9/10
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14693 : 27. Kolovoz, 2013., 12:37 »
The company of wolves

Najgore mi je kada ne znam kako bi počeo recenzirati neki film. Ono, ovo je uistinu vrlo dobro filmsko djelo sa elementima horora, ali ipak više namjenjen mlađoj popuiaciji.
Ni sam ne znam jesam li ovo gledao kao klinac(mislim da nisam jer se apsolutno ničega ne sjećam).
Kuži se da je film rađen sa skromnim sredstvima i još k tome u osadmdesetim godinama prošlog stoljeća. Ali je priča lijepo ispričana i maštovita što filmu daje posebnu draž.
To je uglavnom to... Nemam baš nekih velikih zamjerki, osim što film malo prekratko traje. Mogli su još ostaviti još malo napetosti za sam kraj filma i ubaciti još pokoju mračnu scenu u šumi...

Ocjena: 7.5/10


Full metal jacket

Sada sam napokon pogledao sve od Stanleya Kubricka! Čak mi je neugodno priznati da ovo prije nisam pogledao.
Opet je Kubrick pazio na sve detalje, kamera je u nekim kadrovima baš ono fenomenalna... Glumci svi odreda za pohvalit. Posebno Vincent Onofrio koji je pokidao u ulozi Gomera Pylea!
No opet... Nema ovaj film tu jačinu kao recimo Paths of Glory ili Dr. Strangelove. Kao da mu fali još više brutalnosti u smislu ljudske bezosjećajnosti. Dok prvi dio filma skoro cijelo vrijeme drži baš tu neku bezosjećajnu crtu, onaj drugi koji prikazuje borbu u Vijetnamu je nekako mekši mada je i on na momente surov do krajnjih granica.
Ne želim sada ispasti prekritičan prema majstoru kakav je Kubrick bio. Ali mislim da je ovo moglo biti njegovo najbolje filmsko djelo da se držao jednake količine brutalnosti tokom cijelog filma.

Ocjena: 7.5/10

Hannibal/Red dragon

Pogledah napokon i dva filma vezana uz Hannibala Lectora i njegove ubilačke nakane. Ostao sam iznenađen činjenicom da nakon gotovo savršenog prvog dijela nije došlo do velikog pada kvalitete. Čak mi je treći dio mrvicu bolji od drugog. Glumačke postave u oba filma odlične. Naravno da je Antony Hopkins i dalje apsolutni vladar i da krade svaku scenu u kojoj se pojavljuje.
Apsolutno se isplati pogledati oba filma. Pa tko nije, neka to što prije učini.

Ocjena za Hannibala: 7/10
Ocjena za Red dragon: 8/10

Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14694 : 27. Kolovoz, 2013., 12:46 »
Pajko....
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14695 : 27. Kolovoz, 2013., 13:39 »
tko?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14696 : 27. Kolovoz, 2013., 13:39 »

Full metal jacket
Sada sam napokon pogledao sve od Stanleya Kubricka! Čak mi je neugodno priznati da ovo prije nisam pogledao.
Opet je Kubrick pazio na sve detalje, kamera je u nekim kadrovima baš ono fenomenalna... Glumci svi odreda za pohvalit. Posebno Vincent Onofrio koji je pokidao u ulozi Gomera Pylea!
No opet... Nema ovaj film tu jačinu kao recimo Paths of Glory ili Dr. Strangelove. Kao da mu fali još više brutalnosti u smislu ljudske bezosjećajnosti. Dok prvi dio filma skoro cijelo vrijeme drži baš tu neku bezosjećajnu crtu, onaj drugi koji prikazuje borbu u Vijetnamu je nekako mekši mada je i on na momente surov do krajnjih granica.
Ne želim sada ispasti prekritičan prema majstoru kakav je Kubrick bio. Ali mislim da je ovo moglo biti njegovo najbolje filmsko djelo da se držao jednake količine brutalnosti tokom cijelog filma.

Ocjena: 7.5/10

Čitao sam negdje da je i sam Kubrick rekao da je namjerno prepolovio film na 2 dijela (2. bi počeo nakon Pyleove smrti), te ih skroz različito snimio zato da naglasi razliku u brutalnosti između boot capma i stvarnog rata. Prvi dio je zato fina montažica njih kako treniraju i kako se Hartman dere na njih, čak bih i reko da naginje crnoj komediji, a drugi dio daleko ozbiljniji.
« Zadnja izmjena: 27. Kolovoz, 2013., 13:54 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14697 : 27. Kolovoz, 2013., 13:43 »
jesi ti robospoiler.
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14698 : 27. Kolovoz, 2013., 13:44 »
:hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14699 : 27. Kolovoz, 2013., 13:50 »
e al svaki njegov post u ovom topiku ima neki spoiler

jesi ti neki as?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9