HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1706490 Hitova
*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16170 : 27. Travanj, 2014., 10:59 »
više si fan prve trilogije nego druge koje nisi uopće ni počeo gledati? :solidus:

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16171 : 27. Travanj, 2014., 11:23 »
Upravo tako.
(koliko sam mogao zaključiti po trailerima, recenzijama i ispreskakanom snimku na koji sam bacio oko)

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16172 : 27. Travanj, 2014., 11:28 »
Aha.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16173 : 27. Travanj, 2014., 11:43 »
Eh crni Adame, sad si me stvarno ponukao da pogledam i tog Spajdija... :solidus:
Nekako sam više fan prve trilogije, pa se nikako ne mogu nagovoriti da gledam ovo novo.
Ako si fan prve trilogije onda definitivno i ovo trebaš odgledati, ne mora značiti da će ti kao i meni biti bolji od prijašnjih ali teško da ćeš pogriješiti ako ga pogledaš.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16174 : 27. Travanj, 2014., 11:52 »
Dobro, pogledaću ovih dana, pa ću napisati svoj komentar.
:geek:

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16175 : 27. Travanj, 2014., 12:00 »
Čudesna rasprava, ako ne i čudna.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16176 : 27. Travanj, 2014., 12:01 »
:))))))))
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16177 : 27. Travanj, 2014., 12:55 »
The Amazing Spider-Man 2

Najbolji dio filma: trailer za Godzillu

Prije nego kažem išta o ovom nastavku, moram naglasiti da mi se jako svidio prvi dio. Naime, nikad se nisam smatrao velikim ljubiteljem Raimijeve trilogije, i TASM iz 2012. smatram najdražim mi filmom u cijelom serijalu.

Oko ovoga nisam baš toliko optimističan. Jesam li uživao gledajući ga, i jeli mi drago da sam ga pogledao u kinu -- Da! No, moram reći da ipak nije onako dobar kao što sam se nadao da će biti. Velika pozitiva i dalje su bez pramca Garfield i Stone, te njihov odnos. Da, može na trenutke ispasti malo pre sladunjavo, ali isplati se kada Gwen umre pred kraj. To je bio vrlo dobar potez od strane Webba i kompanije. Ali, razočaran sam činjenicom da su taj klimaks razvoja Petera kao polu-tragičnog lika okrenuli u vrlo kratkom vremenskom roku. Kad smo već kod scenarija, moram potvrditi ono što drugi već naveliko govore -- zlikovci su najveća mana ovog filma. Trudio sam se, ali nisam uspio naći niti jedan pravi motiv zašto bi itko od njih dvojice (trojice, ako baš hoćete, LOL) htio napraviti išta od toga što su napravili u filmu. Spajdi je Jamie Foxxu zaboravio ime, bu-hu, sad je on ljut i mora vratiti NYC u kameno doba. Odlično! Da ne spominjem onu tragikomičnu scenu kad sam sa sobom priča u ogledalu. Harry Osborn, koliko god ka dobro utjelovio DeHaan, je IMO u gotovo jednakoj situaciji. Svidio mi se dio priče kad su ga izbacili iz Oscorpa, pa kao želi osvetu, ovo-ono, ali nakon injekcije pauk-seruma opet ništa. Rhino, sa svojih dvije i pol minute, je školski primjer prepotentnog istočnoeuropskog terorista.

Akcija je dobra bila, tu nemam zamjerke, iako bih rado smanjio taj vražji slow motion, no što je tu je.

Zimmerova glazba vrlo, VRLO razočaravajuća. Samo hebeni dubstep cijelo vrijeme, povremeno pomiješan sa trubadorskom glavnom temom. Horner je prije dvije godine prvom filmu dodao dodatnu dimenziju sa svojom inspirativnom, upečatljivom i baš istinski superherojskom glazbenom podlogom, i žao mi je što ga nisu zadržali. Ne da nisam fan Zimmera, naprotiv, veliki fan sam, ali baš zato sam od njega i očekivao daleko više.

Filmu dajem 6. Da hoću baš cjepindlačiti, mogao bih mu bez problema dati i manje, ali kažem još jodnom, zabavio sam se u kinu i zato ide šestica.
« Zadnja izmjena: 27. Travanj, 2014., 13:09 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16178 : 27. Travanj, 2014., 13:00 »
Ko umre pred kraj Gwen je li? :clap:
« Zadnja izmjena: 27. Travanj, 2014., 13:07 RoboWarrior »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16179 : 27. Travanj, 2014., 13:08 »
Ups... proletio mi je bez da sam ga označio kao spojeler. \:D/
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16180 : 27. Travanj, 2014., 13:09 »
idiote mrtvi. :tired:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16181 : 27. Travanj, 2014., 16:42 »
Ja nikako da uhvatim vremena/volje da odgledam novog Spajdija (oba) a kad se već spominje orginalna triologija ja nisam bio nešto posebno impresioniran njome (mislim nisu loši al nijedan nije realno nije preko 7.5 možda 8/10) tako da sam uvjeren da će mi se ova 2 svidjet....
« Zadnja izmjena: 27. Travanj, 2014., 16:45 gamelaker »

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16182 : 27. Travanj, 2014., 22:39 »
Kao što rekoh u nekom u prethodnih postova... Nagovorih sebe da pogledam i ovu novu verziju Spajdija.
Napominjem da je ovo moje subjektivno mišljenje, a ne objektivan pogled na kvalitetu filma.

SPIDER-MAN vs. THE AMAZING SPIDER-MAN

Priznajem da sam očekivao malo više od ovoga... :tired:
Prije svega, novi Piter mi je toliko iritantan sa tom svojom smušenošću da sam na momente mislio da je retardiran. Kao da se namjerno potenciralo to njegovo blesavljenje.
Zatim priča... Plitko, slatkasto i kobajagi dramatično. :fpalm:
Akcija je zaista ok, ali jednostavno preslaba u odnosu na mlitavi ostatak filma.
I na kraju, di je glavni urednik Jameson?
Di je Mary Jane?
:fpalm:

Sve u svemu, modernije, ali loše.
U stripovskom okruženju sam već više od 20 godina, tako da mi je svakako bolje legla prva trilogija. :kava:

SPIDER-MAN: 8,5/10
THE AMAZING SPIDER-MAN: 6/10




« Zadnja izmjena: 27. Travanj, 2014., 22:41 Metalni »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16183 : 28. Travanj, 2014., 10:52 »
Ubrzanje 2 : Visoki napon =D>

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16184 : 28. Travanj, 2014., 10:54 »
=D>

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9