HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1707210 Hitova
*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16920 : 02. Siječanj, 2015., 04:16 »
Horrible Bosses (2011)

nez msm da mi je ovo bio new year film prije par godina i bio sam gluplji klinjo nego sad i obožavao ovaj film i pogotovo perverznu jennifer aniston.
sva sreća pa je sada moj neukus manji xDD
film je onako, okej komedijica za jedno popodne s malčice uvrnutom radnjom i nelošim likovima.
jennifer aniston je baš nez odvratna inače ali ovdje je veoma fuckcalled :^)

6/10

Amélie (2001)

mislim da je ovo jedan od par filmova u kojima sam cijelo vrijeme imao filing sreće tijekom gledanja.
vrhunska atmosfera laganog pariškog života, uvijek neka harmonikica x klavir u pozadini, prljavi francuski,,,, nemoguće je bar malo se ne raznježiti na to ;___;
sviđa mi se kako svaki lik predstavlja neki drugi svijet i svatko ima podjednaku važnost u filmu osim amelie koja je ipak glavni lik. šašavo je kako je film cijelo vrijeme dinamičan, stalno se nešto drugo sasvim nebitno događa, a na kraju svi ti dijelovi dođu na svoje mjesto.
apsolutni feelgood film, malo sam cry na kraju i ponosno obrisao suze ;_______; jer sam baš uživao i mislim da ću sada opet ići rewatch movie :^(

10/10
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

TomBombadil

  • *
  • 20
  • I'm not weird. I'm adorably eccentric
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16921 : 02. Siječanj, 2015., 16:54 »
Zadnji pogledan film.. "As above so belowe". Interesantan film i s obzirom da spada pod horror/mistery (skakljiv i sklizak zanr) vrlo dobar.. Pogledati.
"Listen, smile, agree and than do whatever the fu*k you were gonna do anyway"

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16922 : 03. Siječanj, 2015., 09:01 »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16923 : 04. Siječanj, 2015., 11:43 »
The Transporter (2002)

Malo predvidljiv i isklišejiziran no sve u svemu ok akcić. 6/10

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16924 : 06. Siječanj, 2015., 18:32 »
Guardians of the Galaxy (2014)
Neopisivo je koliko volim ove Marvelove filmove, niko ne zna kao oni spakovati toliko zabave u 2h. Akcija, humor, specijalni efekti, glumačka postava, ma sve je za 10-ke. A posebno bih istakao simpatične likove (pogotovo Groot), te obilje humora kakvog nećete vidjeti niti u jednoj (glupoj) komediji.
9,5

Lucy (2014)
Luc Besson mi je drag režiser, njegovi filmovi većinom odišu posebnošću. Međutim, Hollywoodska mašinerija je i njega promijenila, pa tako već odavno ne radi dobre i originalne stvari kao na početku karijere (Le dernier combat, Leon, The Fifth Element...). Tako ni Lucy nije više od solidnog ostvarenja. Premisa filma je šta bi bilo kada bi neko "otključao" nedostupne dijelove mozga i koristio više od trenutnih 10-ak %. Interesantna tema, dobra za razmišljanje i diskusije, međutim Besson ju je malo zbrzao. Pogotovo mi se nisu svidjeli pojedini vizuelni efekti kojima je ilustrovao neke stvari. Ipak, sve u svemu, Lucy je film koji vrijedi pogledati.
7

A Walk Among the Tombstones (2014)
Liam Neeson mi je jedan od najdražih glumaca i njegove filmove gledam odmah po izlasku, ne pitam za radnju :mrgreen:. Prva polovica filma je bila dosta spora i čak dosadna na momente, međutim druga polovica je bila mnogo bolja tako da je konačni utisak zadovoljavajući. Iako se ni ovaj film nije mogao suzdržati od nekih ustaljenih klišeja karakterističnih za ovaj žanr, ali srećom tu je Neeson koji naravno rula kao i uvijek i diže film za nivo više.
6,5

Twelve Monkeys (1995)
Nekad sam ga davno već gledao ali sam bio u potpunosti zaboravio radnju. Iako vizualno nije baš privlačan ali zato mindfuck radnja i vrhunska izvedba glumačke postave čine ovaj film i dan danas vrhunskim. Iako smo od tada dobili mnogo više-manje solidnih ostvarenja na sličnu tematiku pa gledanje 12 Majmuna će nekome biti samo još jedan u nizu takvih filmova, ali treba imati na umu da je vjerovatno većini njih upravo ovaj film bio inspiracija, i mogu samo zamislit kakav je impresivan učinak imao na gledatelje kada u 1995.-oj kada se tek pojavio.
8,5

The Interview (2014)
Da nije podigao ovoliko prašine vjerovatno ga nikad ne bih ni odgledao. Ne volim baš komedije, sve su one više-manje glupe (osim onih sa engleskim profinjenim humorom kao što je bio prošlogodišnji Hotel Grand Budapest :approve). Međutim vrijedilo ga je pogledat, stvarno je urnebesan. Ne znači ovo da film nije glup, dakako da jeste ali barem ćete se pošteno ismijati. Vrijedi dodati da je soundtrack za čistu 10-ku :thumbs:.
7,5

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16925 : 07. Siječanj, 2015., 01:23 »
gone girl. kakva nakupina izdrkotina i gluposti pa to je strašno. nije mi jasna visoka ocjena na imdbu jer toliko rupa i nelogičnosti u filmu nisam vidio.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16926 : 07. Siječanj, 2015., 01:25 »
bravo, pa ti si jako pametan!

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16927 : 07. Siječanj, 2015., 01:29 »
a kom si ti smiješan s tim britkim sarkazmom.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16928 : 07. Siječanj, 2015., 01:31 »
oprosti, samo sam mislio da će jedan gospodin velikih moždanih gabarita poput tebe cijeniti malo sarkazma!

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16929 : 07. Siječanj, 2015., 01:32 »
dobro ajde odjebi.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16930 : 07. Siječanj, 2015., 01:33 »
ljutica

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16931 : 07. Siječanj, 2015., 01:45 »
pa kad ne mogu vjerovat koliko si naporan i bezobrazan. dođem nakon ne znam koliko mjeseci ostavit neki komentar i ne prođe ni pola minute i evo tebe i tvojih sto puta viđenih prd komentara.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16932 : 07. Siječanj, 2015., 01:51 »
znači odlučio si prekinuti svoju višemjesečnu šutnju da bi napomenuo da si skužio kako je film nelogičan i pun rupa?

dakle moj prvi komentar je ipak točan lol :mrs:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16933 : 07. Siječanj, 2015., 10:01 »
:hihi:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Tomz

  • *
  • 82
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16934 : 07. Siječanj, 2015., 12:10 »
-
« Zadnja izmjena: 15. Siječanj, 2015., 23:13 Tomz »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9