HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1706550 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16995 : 10. Veljača, 2015., 15:46 »
u mojoj glavi to je tipa neka rocky zastarjelost.

btw jupiter ascending, 6/10 max, osim balema sve je govnasto, glupi svijet potpuno neuvjerljivi, odvratnoizgledajuće sve od dizajna pa do kostima noć vještica u osnovnoj školi,,,čak je čaning tatuma tolko bolio kurac da je došao full natty,,
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16996 : 10. Veljača, 2015., 15:53 »
Jupiter Ascending - Fan Questions with Channing Tatum: Favorite Scene
sjećaš se kako sam rekao da je ona scena terry gilliam skroz?!

fraer je doslovno tamo samo ga nismo recognizirali tko zna kako on izgleda realno,,,,

http://blogs.indiewire.com/theplaylist/goteborg-interview-terry-gilliam-on-rewriting-quixote-20140131
>I knew the Wachowskis from… when they were brothers.

:hihi:

btw
chaningov izgled u ovom videu gore :hiha: kako je moguće bit 24/7 toliko savršemn,,,,,,,

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16997 : 10. Veljača, 2015., 16:55 »
da,, jer je film i u jednoj milisekundi pokušao imati uvjerljiv svijet :hiha:

nastavak jupitera je skočio na vrh liste najočekivanijih nastavaka u ovom trenutku, zbacivši s trona nastavak smrtnog instrumentarija,,, :hiha:

*

Saviour

  • *
  • 31
  • Alice In Chains
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16998 : 10. Veljača, 2015., 19:04 »
Zadnje sto sam gledao je film "Limitless", svideo mi se jako, odlican je zaista.(Brendli Kuper, De Niro) Sad cu da odgledam i Lucy, noviji film iz 2014. nesto kao kopija Limitlessa u zenskom izdanju, tako sam bar ja cuo.
Limitless - http://www.imdb.com/title/tt1219289/?ref_=nv_sr_1  svima toplo preporucujem.
Necu puno spojlati, cisto da kazem da se u filmu radi o jednom piscu, koji ne moze da nadje ideju za svoju novu knjigu, i tako nadje od nekog prijatelja drogu od koje postane prepametan, ono IQ 1000, uzivajte.
Lucy - http://www.imdb.com/title/tt2872732/?ref_=nv_sr_1 ovaj mi se gleda samo zbog Scarlett :o ( . )( . )
« Zadnja izmjena: 10. Veljača, 2015., 19:09 Saviour »
This is the end, beautiful friend
This is the end, my only friend, the end
Of our elaborate plans, the end
Of everything that stands, the end
No safety or surprise, the end
I'll never look into your eyes, again

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16999 : 10. Veljača, 2015., 20:34 »
u mojoj glavi to je tipa neka rocky zastarjelost.
Rocky je jedan od onih filmova koji nikad neće zastarit. S druge strane Terminator vjerovatno jeste, i dalje je dobar ali to sigurno nije više impresivno kao nekad.

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17000 : 10. Veljača, 2015., 21:47 »
Limitless mi je bio super, ali lucy nit ne moras gledat, glupost. Pogotovo ending.
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17001 : 10. Veljača, 2015., 22:09 »
u mojoj glavi to je tipa neka rocky zastarjelost.
Rocky je jedan od onih filmova koji nikad neće zastarit. S druge strane Terminator vjerovatno jeste, i dalje je dobar ali to sigurno nije više impresivno kao nekad.
rocky je baš ridikulno sapunica smeće. 4 / 10, ima jedno 2 minute boksa, ostalo je awkward stalone ljubavna/socijalna drama. mislim što nije ovako napisano loše, jer def radije gledam dobru romance priču nego BOKSANJE, ali kao rocky == boksanje je neka ekspektancija.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17002 : 10. Veljača, 2015., 22:25 »
Ne možeš očekivat da boks traje svih 2h, sam taj bokserski meč je samo kruna filma. Radnja i likovi, socijalna drama, treninzi, nabrijavanje atmosfere... sve mi je vrhunsko i onda tek pred kraj filma kao kulminacija svega toga dolazi toliko očekivana borba da konačno svršiš :mrgreen:.

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17003 : 10. Veljača, 2015., 22:53 »
bezveze sam stavio fokus na to da nema boksa. nebitno, bitno je da je ta drama grozna jer su grozni dijalozi, a stalon je katastrofalan glumac.

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17004 : 11. Veljača, 2015., 15:22 »
Meni je rocky bio dobar. 8/10. Nije katastrofa ali nije ni neki masterpiece.
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17005 : 11. Veljača, 2015., 17:11 »
bezveze sam stavio fokus na to da nema boksa. nebitno, bitno je da je ta drama grozna jer su grozni dijalozi, a stalon je katastrofalan glumac.
Mogao bih se složiti u tome, nisu čemu dijalozi a i Stalone je loš kao glumac ali nekako u Rocky-ju baš zbog toga ispada dobar jer glumi glupog boksera koji nema ni osnovnu školu završenu i ne zna 2 rečenice povezat, i onda baš Stalone na tu ulogu legne k'o budali šamar :mrgreen:.

On-topic:

Shutter Island (2010)
Atmosferični mindfuck sa Di Capriom u ulozi američkog maršala koji dolazi da istraži misteriozni nestanak pacijentice iz ludnice-zatvora. Film, poput doktora iz dotične ustanove, će se poigrat sa našim umovima da na kraju nećemo imati blage veze šta je prava istina. Martin Scorsese je, slično kao u Departedu, ponovo odradio fantastičan posao.
9

Annabelle (2014)
Annabelle, neka vrste "prequela" na sasvim solidan horror The Conjuring, ovaj put bez Warrenovih istražitelja, također neloš horrorčić.
6,5

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17006 : 12. Veljača, 2015., 20:56 »
Shutter island sam bas mislio pogledat, velik Scorceseov fan. :)
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17007 : 13. Veljača, 2015., 03:48 »
nisi

to ne postoji

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17008 : 13. Veljača, 2015., 07:52 »
A vidi kako je frajer objasnio nikove :hihi:

Iance pogledao Birdmana, ocekivao nesto bezveze, i vise u stilu Wrestlera jer sam negdje procitao da su ta dva filma slicna...
Ko je gledao oba, zna da nemaju veze jedan s drugim. Prvo kad sam poceo gledat mi je bilo 15 upitnika iznad glave i sto ja ovo gledam?!
Nakon 20ak min mi je bas postao napet i zanimljiv, film je totalno bolestan ali bas zato mi se i svidio, Norton i Keaton su odlicno odglumili. :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17009 : 13. Veljača, 2015., 09:35 »
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9