HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1707811 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16935 : 07. Siječanj, 2015., 13:35 »
=D>
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16936 : 07. Siječanj, 2015., 14:08 »
St. Vincent

ha, gleda u kinu nekidan,,,,,a malo je brng u početku al kasnije idu na neku patetiku dosta dobru,,,
pa sam skoro zaplaka u kinu :approve
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16937 : 07. Siječanj, 2015., 15:29 »
=D>
pa dobro čovjek kaže. onda se još držite zajedno ko male šmizlice. još samo fali onaj maloumnik zapi s nekom svojom 9gag forom.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16938 : 07. Siječanj, 2015., 16:48 »
aliali ja nemam 5 tisuća jebenih postova :(

The Imitation Game (2014)

koliko god mi cumberbatch bio odvratni ljigavi ayy lmao peder, moram priznati da mu dobro stoje uloge >>genijalnih<< ljudi. mislim on je sam po sebi odvratan, ali kad se uživi u ulogu nivo odvratnosti mu se bar malo smanji.
inače film je sasvim rendom. radnja je dosta mlako prikazana. nema nikakvog osjećaja napetosti ili te neke moralne težine, sve je nekako bezdušno.
ostatak glumačke ekipe je čisti prosjek, nez.
>zaštosamovoišaogledatiukino.jpg

uglavnom ne isplati se trošiti vrijeme na ovo, prolazan film koji sam već zaboravio ;_____;

5/10
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16939 : 07. Siječanj, 2015., 21:34 »
@lulz Napiši u Los Spojlerima šta ti je nelogično.  :hiha2:

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16940 : 08. Siječanj, 2015., 00:09 »
radnja je bila okej do trenutka kad je ona ubila collingsa i kao rekla da je on nju pokuša silovat jer sve do sada što je ona htjela smjestiti afflecku palo u vodu. recimo ono s dnevnikom, što je bilo bitno za istragu, ispada da je njen bivši dečko oteo nju, uzeo njen dnevnik, otišao do kuće oca njenog muža i tamo spalio dnevnik što nema nikakvog smisla. da ne govorim o tome da je kuća collingsa bila puna kamera cijelo vrijeme gdje se vidi da ju nije maltretirao i ne samo to, nego se i vidi da uopće nije bila u njegovoj kući otkad je nestala, nego je tek poslije stigla. al sve bi se to prožvakalo da nakraju nisu htjeli još jedan twist ugurat koji naravno opet nema smisla - za kojeg vraga ona čuva spermu svog muža od kojeg je pobjegla i nada se da dobije smrtnu kaznu? ima tu još gluposti tipa da afflecku i njegovoj glupoj sestri ne padne na pamet da maknu darove iz stračare, al ajde.
ne volim cjepidlačit i tražit greške u filmovima i mrzim takve ljude, al ovo je odmah primjetno bilo.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16941 : 08. Siječanj, 2015., 00:21 »
Dijete je Barnijevo kriplu.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16942 : 08. Siječanj, 2015., 00:32 »
Kakve veze dnevnik ima? Mislim, šta s tim? Što se po tebi trebalo dogoditi s obzirom na postojanje tog dnevnika?
To baš ništa ne mijenja iz njene perspektive.

Netko kaže ZAŠTO SI POKUŠALA SMJESTITI MUŽU LOL OČITO SI LAGALA!!! Ona kaže NISAM LOL TAJ DNEVNIK JE FIKCIJA HTJELA SAM PISATI KRIMIĆ LOL COLLINGS ME OTEO ZAPRAVO NEZ. I šta?

Okej, sigurno nije POTPUNO NEPROBOJNO, al realno, sasvim dovoljno plauzibilno i uvjerljivo. Mislim, slučaj nestale osobe u kojem se nestala osoba na kraju vrati, izgleda ko govno, ima rane konzistentne sa silovanjem, snimke izgledaju relativno uvjerljivo i frajer ima povijest stalkanja. Aj molim te kralju, kako sad tu nije plauzibilno da će doć netko tko je na slučaju i reć PA DA NEZ IMA SMISLA i zatvorit slučaj?
Plus, jesi ti uopće gledao film do kraja? Affleck kaže onoj policajki da trebaju nastaviti nekako slučaj i okrenuti ga protiv nje pa ona kaže da slučaj više nije u njenim rukama. Šta bi sad oni trebali lol nez. A i na kraju joj se on čak malo i želi vratiti. Ako njega u tom trenutku nakon svega ne boli kurac dovoljno da nez, TUŽI NJU ili nešto, sigurno ne boli ni nikog drugog dovoljno da radi podrobnu istragu o tome.


Sperma isto nije baš bitna nez. Za osobu koja je pisala stotine/tisuće fejk dnevnik zapisa i napravila sve ovo što je napravila, stvarno nije VAN MOZGA da čuva negdje tu spermu. A i realno, moguće da mu laže da je trudna.


Stvari su mogli maknut iz one garaže ili štoveć, al nije neka velika stvar. U svakom slučaju nije RUPA u priči lel.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16943 : 08. Siječanj, 2015., 00:40 »
+1

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16944 : 08. Siječanj, 2015., 00:55 »
Dijete je Barnijevo kriplu.
kako si glup stari moj. ko kurac. :hihi:
Kakve veze dnevnik ima? Mislim, šta s tim? Što se po tebi trebalo dogoditi s obzirom na postojanje tog dnevnika?
To baš ništa ne mijenja iz njene perspektive.

Netko kaže ZAŠTO SI POKUŠALA SMJESTITI MUŽU LOL OČITO SI LAGALA!!! Ona kaže NISAM LOL TAJ DNEVNIK JE FIKCIJA HTJELA SAM PISATI KRIMIĆ LOL COLLINGS ME OTEO ZAPRAVO NEZ. I šta?

Okej, sigurno nije POTPUNO NEPROBOJNO, al realno, sasvim dovoljno plauzibilno i uvjerljivo. Mislim, slučaj nestale osobe u kojem se nestala osoba na kraju vrati, izgleda ko govno, ima rane konzistentne sa silovanjem, snimke izgledaju relativno uvjerljivo i frajer ima povijest stalkanja. Aj molim te kralju, kako sad tu nije plauzibilno da će doć netko tko je na slučaju i reć PA DA NEZ IMA SMISLA i zatvorit slučaj?
Plus, jesi ti uopće gledao film do kraja? Affleck kaže onoj policajki da trebaju nastaviti nekako slučaj i okrenuti ga protiv nje pa ona kaže da slučaj više nije u njenim rukama. Šta bi sad oni trebali lol nez. A i na kraju joj se on čak malo i želi vratiti. Ako njega u tom trenutku nakon svega ne boli kurac dovoljno da nez, TUŽI NJU ili nešto, sigurno ne boli ni nikog drugog dovoljno da radi podrobnu istragu o tome.


Sperma isto nije baš bitna nez. Za osobu koja je pisala stotine/tisuće fejk dnevnik zapisa i napravila sve ovo što je napravila, stvarno nije VAN MOZGA da čuva negdje tu spermu. A i realno, moguće da mu laže da je trudna.

Stvari su mogli maknut iz one garaže ili štoveć, al nije neka velika stvar. U svakom slučaju nije RUPA u priči lel.


na koju foru su snimke uvjerljive? zapravo, totalno nema smisla. zamislimo da je policija došla u njegovu kuću i pogledalia snimke, što bi bilo normalno, vidjeli bi šta, jednu snimku gdje se prenemaže kao ranjena i milijune njih gdje se normalno ponaša s collingsom, uključujući drapanje njegove majice i pušenja kurca. da ne govorim o tome da ona od početka nestanja nije uopće bila kod njega što bi se opet vidjelo iz snimka. kako nije van mozga da žena koja planira ubiti sebe i muža čuva njegovu spermu. jedno je dnevnici koji su fejk da b naveli policiju da misli ko je kriv, al sperma nema baš nikakvog smisla. izvukli su je iz ničeg samo da bi uprdli taj još jedan twist.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16945 : 08. Siječanj, 2015., 01:23 »
da, jer on je nju morao odmah prvi dan odvesti tamo nez. vidjeli bi kako on nju dovodi tamo deformiranu i pretučenu lol nakon što je nestala bez traga i da ona ne izlazi iz te kuće. s obzirom na to da te nadzorne kamere ne snimaju zvuk nez (OKEJ MOŽDA SNIMAJU ALI NE SNIMAJU REALNO), ona može reć da joj je on svaki dan prijetio da će je ubiti ako pokuša otići ili nešto lol.

i može reći da je neko vrijeme pokušavala igrati kao da je okej s njim jer će je možda tako manje silovati/ona će pokušati pobjeći ili nešto.
a on je sad mrtav već i što lol.

plus, zašto bi imali sve te snimke? kamere sigurno ne pokrivaju cijelu kuću baš. vjerojatno samo izlaze, ulaze i to. zašto bi netko imao kameru u spavaćoj sobi ili kuhinji nez. mogla je isto sve te stvari (trganje košulje) napraviti gdje kamere ne snimaju. plus, te snimke se ne drže vječno pa ni ne bi imali vjerojatno snimke baš toliko unatrag da vide da ona tamo nije bila otpočetka.

ali to sve stvarno nije ni najmanje bitno nez. nigdje film nije rekao I TAKO SU ŽIVJELI DO KRAJA ŽIVOTA niti je predstavio cijelu stvar kao savršeni zločin ili nešto. možda je ona kasnije baš uhićena, ha??!?!? do točke do koje film to sve prikaže, nez,,,, plauzibilno je.

mislim, nitko nije rekao da ona ne bi mogla biti ili da nikad neće biti uhvaćena. taj dio s collingsom je ionako improvizirala zbog dvije nepredviđene stvari - ukrali su joj novac pa je morala NEKAKO preživjeti još + affleck je dobro odradio intervju. budući da to ni nije bio dio prvotnog plana koji je spremala mjesecima, nema ni smisla da taj dio bude SAVRŠEN lol.

stvarno nez kako je u tom dijelu igdje rupa ili išta.


i da, stvarno nije prenevjerojatno ludo da je uzela tu spermu. osoba koja je mjesecima planirala događaje koji će dovesti do smrti njenog muža i njenog samoubojstva. kužiš, tebi je taj dio priče okej, ali takva osoba koja je spremna to napraviti NIKAKO NE BI UZELA TU SPERMU. jer očito takva osoba operira pod istim razumom kao i "normalni" ljudi lol. nez, taj njen plan sigurno nije nastao u pet minuta il nešto. to je trajalo mjesecima. ne mislim samo na pripremu, nego i na smišljanje svega nez. meni stvarno nije jasno zašto je tebi toliko nezamislivo da je ona u jednom trenutku tijekom tih mjeseci jednostavno otišla po tu spermu. daj jedan razlog zašto je to toliko nevjerojatno. u jednom trenutku planiranja je možda htjela nekako iskoristiti tu spermu? uzela ju je čisto jer eto, treba samo otići tamo po to, a možda joj dobro dođe?
naravno, potpuno si zanemario mogućnost da ona laže. jer nije lagala cijeli film LOL! nez, to laganje bi isto imalo skroz smisla.

nez, ni taj dio nije uopće problematičan. samo što ti tražiš da ti pokažem točno sekundu filma gdje je netko eksplicitno rekao da je ona uzela tu spermu i konkretan razlog zašto!!!!!!! mislim, ti nemaš ni jedan razlog zašto ona to ne bi uzela. osim što nije to spomenula kad je govorila svoj konačni plan. nez.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16946 : 08. Siječanj, 2015., 06:34 »
A vidi spojlera, majke ti... :ave:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16947 : 08. Siječanj, 2015., 09:20 »
Klanje oko toga kako je tko shvatio film.... :wildboy: Meni je inace film odlican i ne zamaram se rupama i nelogicnostima kako u ovom tako ni u drugim filmovima...
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16948 : 08. Siječanj, 2015., 11:07 »
Oprostite što pišemo nešto na forumu :ave:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16949 : 08. Siječanj, 2015., 13:01 »
da je rust u filmu, on bi nju odavno skino :hiha:

al ovo što ixy kaže, nisu to RUPE. To su neke mogućnosti eventualno, ali milijardu puta si čuo za riječ ALIBI. Žena ima dovoljno asova u rukavu s kojima može igrat svoje igrice i to joj za sada pali. Inače, film je po istoimenoj knjizi napravljen, možda knjiga ide malo više u te neke detalje. :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9