HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1709176 Hitova
*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17190 : 07. Svibanj, 2015., 12:04 »
koji je smisao svega toga ako je hulk neuništiv :solidus:
Kurčenje. :kava:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17191 : 08. Svibanj, 2015., 15:34 »
nisu baš dobri novi avengersi  S O Z
ispravak

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17192 : 08. Svibanj, 2015., 18:10 »
Avengers 2 : Age of Ultron

Odmah na početku da razjasnimo, nisam nikakav hejter ni ništa, dapače obožavam marvelove superjunake otkad znam za sebe. Nakon odličnog prvog djela, nečeg "novog", tada jel, s oduševljenjem sam očekivao ovaj novi dio. I tako ja pun hajpa, očekivanja, i "ovo če rulati" misli uđem u kino, kad ono, kurčina. Neznam, mogao bih sada pisati 500 rečenica o tome što ne valja u filmu ali skratit cu : Dakle, film je totalno djetinjastvo govno, neznam kako bi to drugačije nazvao, nakon onog twilighita -12 age Amazing Spidermana 2, mislio sam da će Marvel barem ovom "filmčinom" vratiti svoj ugled i obraz, kad ono, totalno suprotnost, kad mislis da nemoze gore, eto ti paf ostaneš posran ko pas na kiši. Neznam odakle bi počeo, ali toliko onih forsiranja  humora, djetinjastih scena, gluposti u filmu ima da sam dobio proljev na svako smijanje srednjoskolaca u kinu na svaku wanna be funny scenu . Neznam evo, jednostavno nije mi film legao nikako, 90% filma je jebeni CGI koji ja itekako primjetim tako da nisam ni imo osjecaj da gledam film, nego neku digitalnu kurcinu od superheroja. Što se tiče scena , ništa novo viđeno, imao sam osjecaj ko da gledam prvi dio sa drugim protivnicima, sve već viđeno u prvom djelu, apsolutno ništa novo, na one borbe u kinu sam poceo doslovce zjevat od dosade, a da ne spominjem one scene kada usred borbe s OPASNIMNAJJAČIMNEUNIŠTIVIMBOZANSKIM ULTRONOM, svaka naša dobričina baca šale , ko da se zajebavaju ne bore protiv tolike "prijetnje koja ce unistiti svijet", mislim uopce nema nikakvog adrenalina, ozbiljnosti, apsolutno nikakvih emocija "straha" il napetosti jel koje bi ja trebao barem malo osjetit za naše superheroje, jer hej, oni su Avengersi i to sve rješavaju bez imalo problema. Ponašaju se ko da se zajebavaju na nekoj momačkoj večeri na koju je uletio superstrašni Ultron, i tako umjesto da osjetimo neku napetost, "šta će se dogodit" trenutke itd, gledajuci film sve mi je bilo totalno ravno, aha vidi ga Iron Man, woow leti, bum bum, baci šalu, eto ga Hulk, razbija sve, explozije, wuhuu, evo ga totalni Bad Ass CAptain, oho vidi i on ima smisla za humor, aha bla bla, udarac, pad , zgrada, explozija, ultron, 1000 ultronovih klonova, šala, zajebancija, easy, gg wp. Sve u svemu, ka ta stro fa. Marvel je s ovim stavio točku na I i definitivno više nikad necu ic gledat nijedan njihov film, uništili su mi najdražeg superheroja (  pauka ), sad i ovo, sve u svemu, Man of Steel- gledajte i učite američke kretenčine, kako se radi film o superherojima, a ne ova 12y old sranja, bljuc bljuc. Looking forward to Batman v Superman, zajebi radnju.

4/10 :wildboy:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17193 : 09. Svibanj, 2015., 05:03 »
ZVRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRNNNNNN

Tko je?
aDReNaLiNe
Niste li vi malo premladi za starački dom?
A nisam, sve oko mene djeca i sve je hurr durr šašavo. Ja sam ozbiljan, otvorite mi...

TK. Door is opening.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17194 : 09. Svibanj, 2015., 07:47 »
:mrgreen:

Recimo ja ga u potpunosti razumijem, mislim meni su ti Avenger i Marvel filmovi u paraleli s Transforemerima, osim sto su nesto bolje napisani. Samo zabavni filmovi za iskljuciti mozak, gledati eksplozije i povremeno uzivati u losem one line humoru. Bez ikakve napetosti, ozbiljne dramske radnje, vrhunske glume ili fascinantnog cinematography-a. Jedino sto je izazovno u tome iz reziserskog aspekta je ubaciti sve te likove u isti film u tako kratkom vremenu.
Marvel radi zabavne filmove za mase, na cemu se danas zaraduje lova (Transformeri), ali ne rade nikakve filmove sa duljom kulturnom i filmskom vrijednoscu. Prije nego sto kazete da nijedan superhero film nije takav napominjem da su tipa TDK i Unbreakable u neku ruku vec klasici a istoga su zanra.
Zao mi je sto Marvel ne ide rutom Days of future past, to je bio film s dobrim balansom, solidno napisan i napet, po meni najbolji film u zanru nakon TDK-a.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17195 : 09. Svibanj, 2015., 10:05 »
Pa bas to, zabava bez mozga, bas zato i jesu dobri.
Zato mi je npr  Furious 7 odlican film.
Mozak na pasu i gust :thumbs:

Doduse, nisam jos gledao Avengerse, ali budem....
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17196 : 09. Svibanj, 2015., 19:37 »
:mrgreen:

Recimo ja ga u potpunosti razumijem, mislim meni su ti Avenger i Marvel filmovi u paraleli s Transforemerima, osim sto su nesto bolje napisani. Samo zabavni filmovi za iskljuciti mozak, gledati eksplozije i povremeno uzivati u losem one line humoru. Bez ikakve napetosti, ozbiljne dramske radnje, vrhunske glume ili fascinantnog cinematography-a. Jedino sto je izazovno u tome iz reziserskog aspekta je ubaciti sve te likove u isti film u tako kratkom vremenu.
Marvel radi zabavne filmove za mase, na cemu se danas zaraduje lova (Transformeri), ali ne rade nikakve filmove sa duljom kulturnom i filmskom vrijednoscu. Prije nego sto kazete da nijedan superhero film nije takav napominjem da su tipa TDK i Unbreakable u neku ruku vec klasici a istoga su zanra.
Zao mi je sto Marvel ne ide rutom Days of future past, to je bio film s dobrim balansom, solidno napisan i napet, po meni najbolji film u zanru nakon TDK-a.
:piva: Sve si rekao stari, jednostavno zamisljam kakav bi film ti Avengersi bili kada bi ga radila ekipa The Man of Steel-a. Ova tinjeđer sranja jednostavno više ne pušim nit mi dobro leže.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17197 : 10. Svibanj, 2015., 11:32 »
Maggie (2015) - drama melankoličnog ugođaja sa dobrim ulogama Arnolda Schwarzeneggera i Abigail Breslin. Nema tu nekih posebnih iznenađenja osim što se zombi temi pristupa nešto drukčije, a i netipično je vidjeti Schwarzeneggera u ulozi običnog čovjeka koji se suočava sa kćerkinom zarazom. Tempo filma je prilično spor, vizualnim dojmom se potpomaže mračna tema, no nedostaje mu nešto veće emotivnosti.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17198 : 10. Svibanj, 2015., 23:37 »
Furious 7 (2015)

Baš dosta rula. :)))
Vrh.


F7 > Age of Ultron

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17199 : 11. Svibanj, 2015., 00:07 »
67/100 :solidus:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17200 : 11. Svibanj, 2015., 06:43 »
 :2116:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17201 : 11. Svibanj, 2015., 14:19 »
Escobar: Paradise Lost



Kao prvo ne ocekujte film o zivotu kralja kokaina. Ovo skoro da i nema veze sa time. Pogledao sam valjda sve dokumentarce o doticnome (ukljucujuci i Coacine Cowboys) i to preporucujem svima koje zanima doticni (vjerovtano jedan od najokrutnijih i najnemilosrdnijih mocnika uz Hitlera) :thumbs: Film mi je bas dobro sjeo, ajmo reci ljubavna prica, koja ima kraj kakav je realno jedini bio moguc uzevsi u obzir da se radi o Escobaru :( Meni je bas dobar, napet i zanimljiv :thumbs: Preporuka.
I da, nemogu ne spomenut da mi je Claudia Traisac predivna, pa mi je bilo jos ugodnije gledat film :ementaler:

American Sniper



I premda mi uzasno ide na jetra americki nenormalni patriotizam.... Odlucio sam pogledat ovaj film, i nisam pozalio :thumbs:
Clint Eastwood i Bradley Cooper = Win :hug Ovo mi je jedan od drazih modernih ratnih filmova uz Black Hawk Down i odlicni Lone Survivor.
Odlicna gluma, napeto, zanimljivo, jedino...ubijanje u pojam prije spomenutim patriotizmom. :hiha2:
I ovo preporucam da pogleda ko jos nije.

Jupiter Ascending



Ne kuzim zasto takav hejt prema ovom filmu, meni je bio bas zabavan. Efekti su totalno ludilo, a i akcija, nadmasili su i Bayhema :mrgreen:
Jednostavna prica, bez previse mozga, akcija akcija i jos malo akcije, moze :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17202 : 11. Svibanj, 2015., 14:59 »
Pa bas to, zabava bez mozga, bas zato i jesu dobri.

Citat:
Mozak na pasu i gust :thumbs:

Citat:
Jednostavna prica, bez previse mozga, akcija akcija i jos malo akcije, moze

doslovno sve ovo na jednoj stranici foruma.
Na stranu što je "mozak na pašu"/varijacije izlizana i iritantna sintagma ali jel to jedini argument/karakteristika koju možeš naći kad ti se svidi blocbuster akcijski film?

zašto to tako prizemno gledaš, sve kao na jednoj velikoj hrpi bez ikakvog senzibiliteta?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17203 : 11. Svibanj, 2015., 15:12 »
Pa ono, nisam bas neki recenzent, ali eto da nesto napisem .
Vidis da sam i ja bez mozga....ali i bez akcije :hiha2:
I poanta je da film nemora imat neku skrivenu poruku iliti polomit mozak da bi bio zabavan ;)
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17204 : 11. Svibanj, 2015., 18:17 »
Upravo tako: Zabavni! :thumbs:
Neki filmovi se jednostavno moraju gledati isključivo kroz filter zabavnog, inače samo gledanje nema nikakvog smilsa.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9