HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1709257 Hitova
*

Kunihiko Maeda

  • *
  • 105
  • Scientists can't believe anything without proof...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17235 : 22. Svibanj, 2015., 13:16 »
"A group of teens..." thnx, skida se hehe.

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17236 : 22. Svibanj, 2015., 18:42 »
Maddox-ov rivju Mad Max-a.

Ima spojlera!
« Zadnja izmjena: 22. Svibanj, 2015., 18:44 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17237 : 22. Svibanj, 2015., 18:49 »
« Zadnja izmjena: 22. Svibanj, 2015., 18:51 Armin44 »

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17238 : 22. Svibanj, 2015., 21:09 »

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17239 : 23. Svibanj, 2015., 21:23 »
Evo i ja sam napokon pogledao novog mad maxa, i film je fantastican. Sve ste vec rekli, tako da necu nis pisat vise.
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17240 : 24. Svibanj, 2015., 21:58 »
Haha evo cudne slucajnosti, prekjucer sam u videoteci posudio "Beautiful Mind" o matematicaru sa shizofrenijom i danas gledam vijesti i vidim umro John Nash, "genjalni um". Bdw, film je fantastican.
RIP John Nash.
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17241 : 25. Svibanj, 2015., 09:31 »
Film se ipak premalo bavi njegovim znanstvenim postignucem. Steta da teoriju igara nisu mali vise razradili. Pogotovo jer se njegova teorija koristila u modeliranju strategija Hladnog rata.

Inace, 8/10 film. XD
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17242 : 25. Svibanj, 2015., 13:59 »
https://www.youtube.com/watch?v=gPPFhL_g5Mo  upalite ja san pogleda svih 2.5 ure totalni showww

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17243 : 26. Svibanj, 2015., 14:12 »
Blitz (2011) ★★★★

Bio na TV-u pa sam ga zato gledao, nasreću ispao odličan film. Baš odlična akcija iako Statham nije u potpunom fokusu, kombo Jason i Paddy Considine aka Nash aka Gay Sergeant. Nisam dosada u ovakvim tipovima filmova primjetio da je netko tako dobro uklopio homoseksualnu osobu u regular life atmosferu. Malo mi je antagonist sakao, ali sve u svemu odličan akcijski triler. Preporuka svima, ending rastura.

Reservoir Dogs (1992) ★★★★★

Jedan od njegovih boljih filmoval, što bi značilo da je fantastičan as always. Dijalog u ovome filmu mi je jedan od najdražih i najboljih koji sam susreo tokom godina gledanja filmova. Onaj početak u kafiću rula nebesa, kao i "priča" Mr. Orangea kojom se trebao uklopiti. Baš savršen film koji ulazi u onaj klub filmova kakve više ne rade. Baš vrh glumačka postava. Chris Penn </3 šteta što je dead ;( Sviđa mi se užasno cijeli feel filma gdje je priča sve samo ne komplicirana i sve je vrlo jednostavno, ali opet tako savršeno tempirano i posloženo. Devet plus klub.

Rat Race (2001) ★★★★

Baš meni osobno vremešna komedija. Pogledao ga više puta i uvijek mi je uber zabavan. Pogotovo Hitler dio koji skida, owna i respawna. Odlična glumačka postava, gdje su baš svi kwaii i šašavi. Nemogu nikoga posebno izdvojit, jer su mi baš svi jednako dragi i posebni. Rula svaki dio filma, kao i kraj koji opet okreće film sa komedije na nekako feel good movie. Iako je to samo moj doživljaj. Baš za pogledat svako malo. <3


*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17244 : 28. Svibanj, 2015., 00:10 »
Mad Max > Mount Everest

:hiha:  srs, brutala film. Totalno neki DRUGI SVIJET. Odlična prezentacija.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17245 : 28. Svibanj, 2015., 09:36 »

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17246 : 31. Svibanj, 2015., 08:48 »
Seventh Son (2014)
Generična fantazijska akcija o vješticama, čudovištima i lovcima na čudovišta. Inače volim ovaj žanr ali ovaj film mi je bio baš onako meh, iako je glumački kadar obećavao veće stvari (Jeff Bridges je dosta rulao). Gledljiv film, imao je svojih momenata ali sve već viđeno milion puta i zaboravit ćete na njega odmah po okončanju.
6

Avengers: Age of Ultron (2015)
Fan sam Marvelovih uradaka, a Avengersi su svojevrsni njihov all-star film. Fascinantno je kako toliko najrazličitijih heroja utrpaju u jedan film i da pri tome to sve djeluje skladno. High-octane akcija od prve do zadnje minute bez trunke predaha, cool likovi, zanimljiv antagonist, humor... ma jednom riječju tona zabave.
9

The Last Airbender (2010)
Fantazijska akcija, rađena na osnovu istoimene crtane serije, o avataru Aangu - gospodaru sva četiri elementa: zrak, voda, zemlja i vatra, koji mora spriječiti narod Vatre da pokori čitav svijet. Ovakve tinejdžerke avanture su postale popularne u posljednje vrijeme i vjerujem da unaprijed znate šta očekivati. Plitko i otrcano ali ipak poprilično zabavno za jedno gledanje i ne bih se bunio ako bude i nastavka.
6

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17247 : 31. Svibanj, 2015., 19:11 »
Maggie (2015) - IMDb ★★★★



Odličan mi je.
Dojmio me se time što ne igra na kartu klasičnom horora ili zombie filma.
Odnos između Wadea i Maggie je emotivan i opipljiv. Bilo mi je strašno čudno gledat Schwarzeneggera u takvoj ulozi, ali bio je briljantan, rasturio totalno.
Vidi se utjecaj The Last Of Us-a, a malo mi atmosferom oko farmi vuče i na Interstellar. Sve u svemu jako dobro.

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17248 : 04. Lipanj, 2015., 13:52 »
Upravo pogledao Lucy (2014) sa ženom i:



Pa početak je zanimljiv, još kad ubaciš u film Morgana Freemana, pun pogodak.
Ukrato neistraženi potencijal ljudskog mozga, jer se trenutno koristi samo 10% njegova kapaciteta.
Dosta dobro zamišljeno, ali način na koji glavna glumica "otključa" tu sposobnest je presmješna...
Iako u globalu sasvim solidan film za opuštanje.

Al najjača stvar mi je što neki mogu zaključiti što više dorige - veći potencijal za otključat mozak... :loludara:

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17249 : 04. Lipanj, 2015., 17:06 »
Da, film je zaista dobro zamišljen- no, izvedba je traljava do ibera... :fpalm:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9