HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1691158 Hitova
*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1950 : 25. Veljača, 2007., 23:45 »
Warriorse sinoć. I da, previše owna film  :ave:

ane  :clap:

prejeben film  :clap:

*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1951 : 28. Veljača, 2007., 16:30 »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1952 : 02. Ožujak, 2007., 13:42 »
Mad Max

pobesneo max  :dancing: :ave:

The Exorcist  :ementaler:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1953 : 02. Ožujak, 2007., 22:26 »
nnda.. doduse, ovaj prvi dio mi nije tak kul ko drugi dio.. a taj drugi ce bit sa du nedjelju jel?  :ohnoes:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Guss

  • **
  • 287
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1954 : 02. Ožujak, 2007., 23:01 »
cop land

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1955 : 02. Ožujak, 2007., 23:12 »
nnda.. doduse, ovaj prvi dio mi nije tak kul ko drugi dio.. a taj drugi ce bit sa du nedjelju jel?  :ohnoes:
da  :clap:

*

GRAY

  • n00b
  • 2
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1956 : 04. Ožujak, 2007., 23:13 »
eragon

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1957 : 05. Ožujak, 2007., 00:14 »
mad max 2  :ementaler:

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1958 : 05. Ožujak, 2007., 14:10 »
Oldboy :ementaler:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1959 : 05. Ožujak, 2007., 15:23 »
death note
ep 20. :ementaler:

*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1960 : 08. Ožujak, 2007., 20:28 »
Gledo sam SpiderMan 2   :ementaler:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1961 : 08. Ožujak, 2007., 20:38 »
Blade Runner i previse owna.

Jos kad netko kaze da je dosadan... :wildboy:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1962 : 08. Ožujak, 2007., 21:43 »
death note
ep 21
 :ementaler:

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1963 : 09. Ožujak, 2007., 09:26 »
Sympathy for Mr. Vangeance - prvi dio Chan-wook Parko-ove triologije o osveti je ujedno i onaj najteži i najbizarniji, barem što se tiče sudbine likova. Pošto je glavni lik gluhonijem tu će biti poprilično malo dijaloga, ali i to pridonosi posebnoj i bizarnoj atmosferi filma na svoj način. Nažalost, nisam uspio nabaviti Director´s Cut verziju u kojoj je Park ostvario svoju ideju prelijevanja boja u crnu i bijelu sa bliženjem kraja filma. Ali čak i bez tog "artističkog" efekta, film je obavezan za pogledati. 8.5/10

Inside Man - iako od Hollywood-a u zadnje vrijeme ne očekujem previše, ovaj film me se prilično dojmio. Odlična gluma Denzela, Fosterice i Owena te zanimljiva priča o savršenoj pljački povezana sa otkrivanjem starog suradnika nacista i više su nego dovoljni za zabavan i intrigirajući film. 8/10

The Crow 4: Wicked Prayer - uvijek sam volio Vranu kao lika, filmovi su mi bili ok, a i seriju sam pratio. Ali ovo, ovo je nešto preloše. Od jeftine produkcije, smiješnog odabira glumaca (Tito Ortiz, Tara Reid, David Boreanaz, Danny Trejo) i podjele likova, do katastrofalne glume čak i za gorenavedene i njihove standarde. Da ne spominjem retardiranu priču... Sve u svemu, ako se želite ismijavati nečemu može, ali ukoliko hoćete ubiti vrijeme ili pogledati zanimljiv film zaobilazite u širokom luku. 3/10

Troy - iako prije nisam volio Ilijadu (zbog toga je nisam ni pročitao), nakon čitanja Simmons-ovog Ilija stavio sam je na listu čekanja. No eto, filmska adaptacija je uletjela prije pa da iznesem dojmove. Cijeli film nažalost izgleda dosta loše s tehničke strane, to mu ne bih uzimao kao lošu stvar da se ne radi o "povijesnom" i epskom spektaklu kakvog je film trebao prezentirati. Također, i potpuni izostanak bogova Olimpa iz sukoba mi se baš i nije dopao, no zbog očitog nedostatka kvalitetnih specijalnih efekata, i bolje je da su to izostavili nego izveli loše. Radnja je zanimljiva (iako to nije ni čudno pošto se radi o adaptaciji radnje), no gluma likova je uistinu čudna. Varira od odlične pa sve do preloše i neuvjerljive. Ni odabir glumaca mi se nije previše dopao u nekim slučajevima, ali bar su Ahileja i Hectora koliko toliko pogodili. Dobar i zabavan film svakako, ali ništa što ne smijete propustiti (ovo je mogao biti da ga je režirao npr. Jackson). 7/10

Taegukgi / Brotherhood of War - o ovom filmu sam čuo dosta, i to najviše kao o brutalnom azijskom "Spašavanju vojnika Ryana". Glavna radnja je zapravo retrospektiva jednog od glavnih likova, koji se prisjeća svojih doživljaja iz vremena sukoba Sjeverne i Južne Koreje. Film je prepun osjećaja, tuge i radosti, odlične atmosfere... ma nemam pojma šta da napišem. 9/10
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #1964 : 09. Ožujak, 2007., 20:30 »
vecernju skolu , bili su dobri  :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9