HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1700407 Hitova
*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5550 : 04. Lipanj, 2009., 09:04 »
Southland Tales (2006)  ne znam/10
Perverzno čudan film. Nekakva futuristička komična drama s Justin Timberlakeom kao naratorom. Čudno skroz.

Da, Dwayne glumi u oba filma. Da, fanboy sam.  :approve

To je film Richarda Kellya, režisera Donnie Darka. Nisam gledao. :( Southland Tales, jel.
« Zadnja izmjena: 04. Lipanj, 2009., 09:12 Under »
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5551 : 04. Lipanj, 2009., 11:34 »
Taj film je meni jak do neba i natrag. Pogle obavezno ako nisi Down by law, također od Jarmuscha.

danas je u skeđuelu..

*

morski_pas

  • ****
  • 988
  • Team Zissou
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5552 : 04. Lipanj, 2009., 14:26 »
Fear and Loathing in Las Vegas (1998)
Jako kul, iako Đonijeva slabija uloga, plus forseri alternative pretjeruju s dobrosti. Ka ja se volim isto drogirat ko oni. 7 / 10

Zašto Đonijeva slabija? Po meni je odlično skinia Hunter Thompsona i lika iz knjige. Mislim pisac i Raoul Duke su isti.. šešir, ćelavi, cvike, isti moti...

ne znam, meni je tu Đoni odličan.  :(
And if the dam breaks open many years too soon
And if there is no room upon the hill
And if your head explodes with dark forbodings too
Ill see you on the dark side of the moon ...

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5553 : 04. Lipanj, 2009., 14:56 »
Taken (2008)

Jako jako dobar film. Uživao sam od prve do zadnje sekunde. Odlično. :approve

8,5/10
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5554 : 04. Lipanj, 2009., 15:27 »
Ane. Liam Neeson boguje u tom filmu
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5555 : 04. Lipanj, 2009., 15:43 »
Fear and Loathing in Las Vegas (1998)
Jako kul, iako Đonijeva slabija uloga, plus forseri alternative pretjeruju s dobrosti. Ka ja se volim isto drogirat ko oni. 7 / 10

Zašto Đonijeva slabija? Po meni je odlično skinia Hunter Thompsona i lika iz knjige. Mislim pisac i Raoul Duke su isti.. šešir, ćelavi, cvike, isti moti...

ne znam, meni je tu Đoni odličan.  :(

nisam čito knjigu, neznam..al nije bitno kak ga je skinuo..potpuno mu fali energije i bilo čega..zaboravit ću ga odma..mislim da već jesam..

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5556 : 04. Lipanj, 2009., 20:44 »
Taj film je meni jak do neba i natrag. Pogle obavezno ako nisi Down by law, također od Jarmuscha.

E, daj pogle kaj ima na Criterionovom izadnju :wildboy:

Thoughts & reflections by Jim Jarmusch
2002 video interview with director of photography Robby Müller
1986 Cannes Film Festival press conference with Jarmusch and stars John Lurie, Roberto Benigni, and Nicoletta Braschi
1986 John Lurie interview with commentary
Outtakes
Music video of Tom Waits singing Cole Porter’s “It’s All Right with Me,” directed by Jarmusch
Q&A with Jarmusch
Jarmusch’s phone calls with Waits, Benigni, and Lurie
Isolated music track
Production Polaroids
Location stills
Original theatrical trailer



zg
Down by Law (1986)
Waits i Lurie su savšreni samom svojom pojavom. Sve super osim Benignia koji je odgovorno tvrdim najiritantniji glumac ikad. I da, u filmu sviraju dvije meni najdraže Waitsove stvari, Jockey Full Of Bourbon i Tango Till They're Sore. 8 / 10
« Zadnja izmjena: 05. Lipanj, 2009., 00:31 Zapi »

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5557 : 05. Lipanj, 2009., 00:40 »
Synecdoche, New York

Odličan je.
Baš me je potaknuo na razmišljanje, o životu, svemu. :(

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5558 : 05. Lipanj, 2009., 01:07 »
 :hug :hug

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5559 : 05. Lipanj, 2009., 10:47 »
Terminator Salvation
2 mišljenja: za one koji gledaju sve crno bijelo: film je smeće. :tired:

Za one normalnije, film ima dobrih i loših strana. Početak je jako kul, akcijski, nabrijan. odličan. Ipak je ovo akcijski spektakl. Vizualija je kul, kul su to sve napravili. Pri kraju ima jedan hommage koji je tu samo radi fenbojeva, ali ne možeš ga ne lajkati. U biti, ima ih više, ali ono, taj učini ostale isforsiranima. Glazba meni odlična, Danny Elfman, lajkam. Što se tiče priče, priča je jebeno smeće. Mislim, imaš glavnu priču, i onda pun kurac manjih pod priča koji nemaju ni početak, a kamoli kraj. 90% likova su beskarakterni, nedorađeni, nikakvi. Atmosfere nema, nema očaja, nemaš uopće osjećaj da je 2018. godina, da strojevi vladaju i da je svet odavno otišo u kurac. Christian Bale se dere, sluša mamine kazete, meni je ok bio. Kraj mi je definitvno najgori aspekt s obzirom da ga nisu mogli učiniti više predvidljivim. Uglavnom, ako ignoriraš da gledaš holivudsku mužnju imena Terminator, film je dobar. U svakom slučaju, scenariste treba na kolac nabiti.
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5560 : 05. Lipanj, 2009., 13:04 »
U svakom slučaju, scenariste treba na kolac nabiti.

 :hihi: jesam to napiso već prije..

nego
La grande illusion (1937)
Pročito sam na par mjesta da je to jedan od najboljih filmova ikad snimljenih. I majket', je. Nevjerojatno kako film nije ostario ni nakon 72 godine. Nije napet ko naprijer prison break filmovi novijeg datuma. Al zato likovi :ave: odgovorno smatram da neznam kad je takva skupina genijalnih karaktera stala na ekran. Moram pogledat još filmova sa Jeanom Gabinom, jer je on takav karakter, da mu može parirat samo Klaus Kinski. A tek suptilni deadpan humor, što sam inače čuo daje kod renoira par excelence. Ma genijalno.

Neda mi se više pisat, jer ionako nećete gledat nikad. Možda neki. 9 / 10
« Zadnja izmjena: 06. Lipanj, 2009., 20:19 Zapi »

*

Lazy

  • *
  • 130
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5561 : 05. Lipanj, 2009., 13:11 »
Star trek... jebenti koji film,sve sam ih gleda al me stvarno ovaj ostavija paf.Ma bija sam ful skeptičan i još me je žena pumpala da će bit sranje al kad sam ga pogleda odlučija sam da sutra moram ponovit gradivo i pravac ponovno u kino(nisam požalija ni tren).Ma ja možda i nisam mjerodavan jer stvarno pušim te spike!

*

Lazy

  • *
  • 130
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5562 : 06. Lipanj, 2009., 08:39 »
Fear and Loathing in Las Vegas (1998)

Kult i ništa drugo,karikiranje s opijatima je toliko dobro za ne povjerovati...+ kad Đoni dođe u onaj nekakav hotel pa kad vidi onu aždaju od recepcionarke,ja sam odvaljiva od smijeha.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5563 : 06. Lipanj, 2009., 09:46 »
Harold & Kumar Go to White Castle (2004)

Neznam, film nije dosadan al malo mi je radnja bezveze. Niš se konkretno ne događa nego oni od početka do kraja filma pokušavaju doć u taj White Castle da kupe hamburgere a između tog im se dešavaju raznorazna sranja. Al dobro, ima nešto kul u filmu tak da može proć.

5/10
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #5564 : 06. Lipanj, 2009., 09:46 »
pa...to je poanta. LOL.  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9