HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1703594 Hitova
*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13605 : 09. Veljača, 2013., 00:48 »
Po tvojem dojmu manje od 8/10 neće biti... :approve

Istina, istina, evo 8. :approve

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13606 : 09. Veljača, 2013., 01:07 »
The Last Stand (2013)

 :hiha:
Htio sam uživati u filmu. Ali me umorio. Baš ono, na kraju sam imao osjećaj da sam šest sati sjedio u kinu.
Guzman rula. Više manje su svi okej. Čak ni Knoxville nije bio TOLIKI smor koliko sam očekivao.  :hiha:

Ali film je toliko bijedan.  :wildboy:
Taj glupi plot. Taj glupi ZLIKOVAC.
Taj užasni CGI. Taj humor konstantni.
Taj izgled filma i produkcija.

Otprilike užasno koliko sam i očekivao da će biti.  :hiha:
Iako sam očekivao nešto zabavniji film.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13607 : 09. Veljača, 2013., 01:18 »
veliš bit će klasik u rangu komandosa :hiha:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13608 : 09. Veljača, 2013., 01:23 »
Ja se ne sjećam kad je ixy nešto pozitivno rekao o ....bilo čemu :(
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13609 : 09. Veljača, 2013., 01:27 »
:))


:(
A nije tako.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13610 : 09. Veljača, 2013., 01:38 »

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13611 : 09. Veljača, 2013., 01:44 »
Oke,ali u tim filmovima ima golotinje i seksa. Svi znamo da je to ixyu to slaba točka .
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13612 : 09. Veljača, 2013., 03:13 »
Ja se ne sjećam kad je ixy nešto pozitivno rekao o ....bilo čemu :(

Meni je rekao da sam miss simpatičnosti... :ementaler:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13613 : 09. Veljača, 2013., 12:57 »
Die Hard 2 - Slabiji od originala, ali i dalje ajmo reć zabavan. No ne mogu se oteti činjenici da mi je bilo malo dosadno na nekim djelovima.

Die Hard: With A Vengance - Taman negdje između prva dva. Vrlo zabavan. Samuel L Jackson rula, po običaju. Neprijatelj iako bolji od prošlog, nije kao Hans Gruber.

Live Free or Die Hard - Prosječan akcijski film. Malo mi je blesavo da su opet cijelu stvar sveli na još jednu pljačku. Na kraju je malo puno CGI-a, al ajde. I nekako ne pušim ono sa avionom pod mostom.

Sve u svemu, prvi je i dalje najbolji. Baš ću vidjeti drugi tjedan kak su ovaj novi izveli.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13614 : 09. Veljača, 2013., 13:23 »
The girl

Tv film koji pokušava prikazati odnos Alfreda Hitchcocka i njegove muze Tippi Hedren. Je, televizijski film je u pitanju. Glumačka ekipa vrhunska s obzirom da se radi o tv filmu.
I stvarno me taj Toby Jonnes oduševio u ulozi genijalnog, ali ludog redatelja. Nažalost, malo je filmova u kojima ima glavnu ulogu. Baš šteta. Ni ostala glumačka ekipa ne zaostaje za Tobyem.
Film nije zamoran, ali mu nekako fali malo više živosti.
Ljubomora, ucjenjivanje, traženje perfekcije, ponavljanje mučnih scena, maltretiranje i emocionalno uništavanje jedne nevine ženske osobe koja je samo htjela postati glumica viskog kalibra. E, to je uspješno realizirano u filmu. I zato solidna ocjena.

Ocjena: 6.5/10


Hansel & Gretel: Witch Hunters

Srijeda... Ajmo u kino. I idemo ovo gledat... Hmmmmmmmmmmmmmmm, da. Kritičari popljuvali film, a publika onako podijeljena.
Početak filma je bio obećavajući. No, što je film više trajao to sam ja bio uvjereniji da veće sranje(uz Catch 44) nisam pogledao već par godina.
Gemma Artenton koja glumi Maricu fakat ne zna glumiti. Onako, mogli su bar naći nekoga tko uz to što ima dobre sise i lijepo lice zna glumiti. Scenarij kao da je pisalo malo dijete.
Ono što jedino valja u filmu su vještice koje su fakat odlično napravljene. I kostimi, ajde.
Scene fajta su jadne, a oružja(pogotovo neki univerzalni samostrel)v uopće ne želim komentirati.
Užas, katastrofa, smor i jad od filma...

Ocjena: 3/10


In cold blood

Film je snimljen po knjizi genijalnog Trumana Capotea. I siguran sam da je knjiga kao u većini slučajeva bolja od filma.
Dvoje mladih i nadobudnih kreće u akciju. Lagana zarada je zagarantirana. I naravno, sve od početka ne kreće po njihovim željama.
Likovi su odlično karakterizirani. Fantastično je bilo pratiti promjene u njihovim razmišljanjima, postupcima i na kraju zamjenu karaktera. Dok je na početku Dick veseo i siguran u uspjeh, a Perry tih i skeptičan na kraju se stvari u potpunosti mijenjaju.

Spojler: Kada shvaćaju da su osuđeni i kada ih vode u zatvor Perry doživljava lagano ludilo u kojem postaje veseljak(sve do zadnje scene u kojoj ga vodse na vješanje), a Dick postaje nervozan i bijesan.
Tek pred sam kraj filma(nakon ispitivanja i izvlačenja priznanja kod obojice) vidimo scenu koja se odvijala u kući i ubojstvo četvero nevinih ljudi koji su do tada živjeli mirnim životom. A sve to zbog četrdesetak dolara. Je, trabalo ih je biti 10 000.

Ovo je jedan od onih filmova koje bi današnji mladi i moderni režiseri i scenaristi trebali slijediti. Jer film drži gledatelja budnog cijelo vrijeme. Nominacija za četiri oskara bila je sasvim zaslužena. I čudim se što barem onaj za režiju nije pripala. Fotografija je također fascinantna... Ah, dobri stari filmovi koji su imali ono nešto.

Ocjena: 8.5/10


« Zadnja izmjena: 09. Veljača, 2013., 13:30 Niska rasta man »
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13615 : 09. Veljača, 2013., 13:53 »
nisam znao da je capote pisao scenarij za The Innocents (1961). to je jebeno, pogledaj, čak i ako ne voliš horor, jer nije horor kosturi i vještice. očito.

i da, Breakfast at Tiffany's je stvarno dobar kako kažu. baš savršen. ako nisi gledo, a i ostali. :D

toby jonnes je bio odličan ko dobby. :hiha:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13616 : 09. Veljača, 2013., 14:03 »
E, Ivica i Marica apsolutno rulaju.
Baš su zabavni i lako gledljivi.. :approve
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13617 : 09. Veljača, 2013., 14:18 »
Dobra zajebancija :hihi:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13618 : 09. Veljača, 2013., 14:20 »
nigdje se iz tvojeg rivjua nije moglo skužit da to misliš.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13619 : 09. Veljača, 2013., 14:28 »
Ne znam, baš je onako, savršeno treši film za pogledati, s dobrim pićkama (EJSAM JA COLE LOL) savršeno nekarizmatičnim glavnim likom, atmosferičnim setingom zapravo i pokojom KRV scenom. I nekom zbilja dobrom forom. Nezz, poprilično sam bio oduševljen filmom, daleko bolji od recimo Life of Pia :(
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9