HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1700997 Hitova
*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13725 : 28. Veljača, 2013., 09:57 »
Naked Lunch (1991)   Naked Lunch / 10

Prije 15-ak godina sam kao klinjo usred bijela dana naletio na najrendom film ikad, mislim da su ga puštali na nekoj lokalnoj telki čak koliko je bio random. Ima nešto u tome kad uhvatiš film na lokalnoj televiziji bez da znaš kako se zove ili o čemu se radi...sjebano je. Do sinoć sam mislio da ovaj film ne postoji nego da sam ja spojio više filmova u jedan jer ništa ovako sjebano nebi moglo postojat u normalnom svijetu.

Sjednem jučer nakon posla pred telku i taman na HRT3 počinje neki film s Peter Wellerom...reko ajde, možda bude trash pa me zabavi. Setting mi je isprva djelovao poznato ali nikako nisam mogao shvatit zašto. Nakon 20min sam bio prikovan u fotelju i cijelo vrijeme me držao osjećaj od prije 15 godina. Najsjebaniji film ikad. Ali baš jako jako sjeban film. Mislim, gledao sam svakakve zapi-filmove i već sam otupio na sve ali ovo me uhvatilo nespremnog.

Kraj filma....jebote bog. Pogledao sam cijele creditse i nisam trepnuo ni jednom valjda.





Vjerovatno je većina već gledala jer koliko vidim dosta je popularan film ali i dalje ne znam šta mislit. 1/10? 15/10? Neka netko donese odluku umjesto mene plx, tnx.
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13726 : 28. Veljača, 2013., 10:13 »
Gledob.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13727 : 28. Veljača, 2013., 15:18 »
Ja il Damir? :hiha2:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13728 : 28. Veljača, 2013., 15:50 »
OČITO TI KOJI SI NAPISAO JEDNU RIJEČ NASUPROT DAMIROVOM A4 PAPIRU

Life of Pi (2012)

Vjerojatno bi mi bio puno bolji dojam da sam u kinu gledao, ali ovako je možda bolje pa nisam pristra zbog neznam lijepih efekata i općenito LIJEPOSTI filma koja je evidentna. Izvan toga sasvim simpatičan film ali ništa više od toga. Iako si svjestan određenog pokušaja da se ode DUBLJE,  ja nisam nekako to probavio. 6ica
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13729 : 01. Ožujak, 2013., 03:56 »
Torque (2004)

ISUSE
Neopisivo celuloidno iskustvo.
Svi i sve u filmu je tako radikalno i lošeguzično na najbolji mogući način. Ode do krajnjih granica i onda još toliko.
Tako su kul i boli ih kurac. Žive u savršeno šabanskom gradu MOTORISTA. Ili bar tako izgleda jer baš svi u gradu obožavaju te motorkotače.
Auti su negativci. Svi koji u filmu imaju auto ispadnu glupi šmokljani. LOL NERDS :mrs:
O ničem drugom se ne priča i ništa drugo nije važno. Frajeri vjerojatno piju motorno ulje umjesto vode.

Ne znam, previše je savršenih detalja za izdvojiti.
Nitko u filmu ni jednom nije ODLOŽIO nešto iz ruke. Sve se doslovno baci. Čudna opservacija, ali događa se tipa triput u minuti.

Nevjerojatna režija i efekti. To sranje je van poznatog svemira. Lebdi tamo negdje u drugim dimenzijama.

Jaime Pressly je polusavršena i poluužasna istovremeno. Ne treba napominjati da je radikalna do maksimuma (jer su svi), ali stalno je u prekoitalnom stanju i oblizuje se i sranja. Nez.

Potjere i akcija rulaju. Baš mi nedostaju riječi za zadnju potjeru. Kako uopće napraviš tako nešto? Krene jako visoko i samo raste.
Potpuno overwhelming. Do kraja smo vrištali i pljeskali. 10/10 potjera.

Naravno, da sam ga gledao sam doma, dojam bi bio dosta lošiji. :hiha:
Možda fali malo Ludacrisa u filmu, al bože moj.


A kad smo već krenuli, odlučili smo baciti dabl fičr. :hiha:

The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006)

Malo više rendom nego što se sjećam.
Iritantan glavni lik kojeg baš nije moguće voljeti. Besmisleni južnjački naglasak nikako ne pomaže.
Uglavnom skroz okej i gledljivo, al nakon Torquea, sve utrke su jednostavno brng.

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13730 : 01. Ožujak, 2013., 15:22 »
Kickboxer 3: Art of War - Slabo se sjećam dojmova drugog dijela, ali mi se ovaj čini bolji. Priča je malo lejm, ima nekih poglupih, neobičnih stvari, al jbg, ovakvom filmu bolja ni ne treba. Sasha Mitchel ponekad izgleda kao kakav narkoman, sav blijed na početku filma i sve, kasnije već izgleda sportski. Dennis Chan kao Xian rula poprilično. Negativac je osrednji, zadovoljava ipak, sigurno je bolji od Tong Poa. Film prema filmu postaje sve bolji i bolji. Glavna borba u ringu je vjerojatno najbolja stvar u prva tri filma (ravna joj je jedino scena treninga JCVDa iz prvog filma), baš izgleda atraktivno i lijepo odrađeno, nema onog glupog SlowMoa iz ranijih filmova.


ocjena: 7/10
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13731 : 01. Ožujak, 2013., 16:06 »
:hihi:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13732 : 01. Ožujak, 2013., 18:33 »
Al baš je nekako savršeno neiznenađujuće.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13733 : 02. Ožujak, 2013., 10:29 »
:hiha2:

Bullet To The Head (2013)

Dosta bijedno.
Gledao sam ga sinoć, a već se pola filma ne sjećam.
Ni ne trudi se imalo oduprijeti baš svim najvećim akcijskim klišejima.
Stallone izgleda čudno i konstantno je u nekoj awkward pozi.
S jedne strane je dobro što nisu pokušavali izvesti neku OMFG SO DEEP priču, ali ovdje nema nikakve priče.
Nez, sve je nekako nezanimljivo i prosječno i ništa. Prd.

Ali muzika. Ta muzika.
Parajuće senzualne solaže na gitari. STARI MOJ ROK EN ROL. I ne prestaje.

Mislim, realno, ovaj frajer je radio glazbu:




Iako ae, za vrijeme gledanja filma me nije toliko smorio.
Možda baš zato što koristi sve klišeje ikad je gledljiv. Ali nedjelja-popodne gledljiv.

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13734 : 02. Ožujak, 2013., 14:35 »
Drag Me to Hell - Osrednji hororac. Dobro zamišljen, ali ne baš tako sproveden u djelo. U najvećem slučaju kvare ga te scene/spike koje su potpuno nepotrebne i bezz, šašave, mjesto im je u Mrak Filmu, a ne ovdje. Da se išlo na veću ozbiljnost, sigurno bi rezultat bio bolji. Alison Lohman izgleda baš lijepo, ne sexy, nego baš lijepo. Ostatak glumačke postave je zanemarljiv.

ocjena: 5/10
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13735 : 02. Ožujak, 2013., 15:21 »
Flight - Nezz, rulaju svi po redu, posebno Denzel i Goodman. Priča mi djeluje na jednu od onih "prema istinitom događaju" iako navodno nije. Malo su rastegnuli to pijanstvo njegovo kroz cijeli film. Ne bi bilo loše da je 15 minuta kraći. Sve u svemu, ni blizu nekim drugim Zemeckisovim filmovima, no i dalje nešto prosjećno i totalno gledljivo. 7.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13736 : 02. Ožujak, 2013., 23:26 »
Upravo sam pogledao Death Race 3 Inferno mogu vam reći da je super više nasilja,više akcije, i naravno ono zadnje dobre p***e. :mrgreen: Zato ga preporučavam svima tko voli gledat takve arkadetine tipa death race neka svakako ga pogleda. Za ovaj film imam samo riječi hvale! :thumbs:
Death Race 3: Inferno Trailer

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13737 : 03. Ožujak, 2013., 04:54 »
The Painted Veil 2006

Ne znam zašto, ali fino mi sjeo film. Onako baš laganin za pogledat.


*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13738 : 03. Ožujak, 2013., 05:55 »
SPOJLAJ CIJELI FILM ODMAH

Pa ne, ono, nema akcije neke niti išta, polagano ide radnja, kul mi bio.

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #13739 : 03. Ožujak, 2013., 08:16 »
WALL·E - 10/10

Ne mogu mu naći nikakve zamjerke, presladak crtić s predivnim poukama :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9