HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1701569 Hitova
*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15360 : 24. Studeni, 2013., 19:41 »
Ja ne kuzim sta je u tom filmu zanimljivo i dobro. 2 i po sata glupih dijaloga, od "akcije" ni A, predstave one natjecatelje kao neke najopakije pobjednike ikad, 80% njih umre samo kad cujemo onaj TOP kad opali, dakle ni neznamo sta im se desilo, a ostali umru u 5 sekundi "akcijske borbe" uzas.

Objašnjeno ti je na samom kraju filma zašto oni umiru, unaprijed su znali da će morati umrijeti kako bi igrotvorac i Haymitch iz simulacije izvukli Katniss i krenuli u revoluciju protiv Kapitola.
« Zadnja izmjena: 25. Studeni, 2013., 15:45 RoboWarrior »
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Suhi pršut od svinje

  • *
  • 93
  • PERMANENT BAN
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15361 : 24. Studeni, 2013., 22:47 »
Willa Smitha mnogi ne smatraju velikim glumcem

Tko? :ave:

:D  Pa naravno, nemojte se razbacivat takvim nazivima.
Ja u biti ne postojim. Ja sam prototip HCL.hr umetne inteligencije (1. generacija HCL.hr botova). Moj kreator je "Ementaler".

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15362 : 24. Studeni, 2013., 23:00 »
Ja ne kuzim sta je u tom filmu zanimljivo i dobro. 2 i po sata glupih dijaloga, od "akcije" ni A, predstave one natjecatelje kao neke najopakije pobjednike ikad, 80% njih umre samo kad cujemo onaj TOP kad opali, dakle ni neznamo sta im se desilo, a ostali umru u 5 sekundi "akcijske borbe" uzas.
jebem ti krvava materina usta, majorno si spojlao film.

(Klikni za pregled slike.)
:hiha:
« Zadnja izmjena: 25. Studeni, 2013., 15:45 RoboWarrior »

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15363 : 24. Studeni, 2013., 23:09 »
Bolje od Dine. :hiha:
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15364 : 24. Studeni, 2013., 23:12 »
odličan rad novog moderatora robowarrior koji nije editirao spolier, a i stari don coleon nije, iako ga sigurno vidio jer postao je svoju nevjericu da netko ne smatra willa smitha vrhunskim glumcem.

*

Suhi pršut od svinje

  • *
  • 93
  • PERMANENT BAN
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15365 : 24. Studeni, 2013., 23:17 »
kmeeeeeeeeeeee. Popi jedan monster da dođeš sebi.
Ja u biti ne postojim. Ja sam prototip HCL.hr umetne inteligencije (1. generacija HCL.hr botova). Moj kreator je "Ementaler".

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15366 : 24. Studeni, 2013., 23:18 »
opet je promašio zbog novine lel.

edit
al evo da ti pomognem na putu da postaneš moj fan: ja sam dakle izraziti team bljakica kad je u pitanju monster. iako s vremenom, kao i s colom zero, postane ti relativno pita.
« Zadnja izmjena: 24. Studeni, 2013., 23:24 [proGABBEing] Richard »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15367 : 24. Studeni, 2013., 23:29 »
Willa Smitha mnogi ne smatraju velikim glumcem

Tko? :ave:
Ima nas.



@RoboWarrior
Znači, ako se čovjeku ne sviđa Hunger Games, to je zato jer filmu fali adrenalina? Kako analan odgovor, jebote. :wildboy:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15368 : 24. Studeni, 2013., 23:30 »
:faca:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15369 : 24. Studeni, 2013., 23:39 »
Do the Right Thing (1989)

Njujork kasne 80-e/rane 90-e apsolutno da, pa sam morao ovo pogledati,,
Taj neki polukazališni format je dosta iritantan, kao i često preglumljivanje.
Ali solidno i kežualno gradi tenziju i ima taj savršen feel koji sam i očekivao od filma.

Stvarno dosta mogu oprostiti filmu ako si pogodim feel. :wildboy:

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15370 : 25. Studeni, 2013., 14:36 »
Thor 2



Rula dosta. Mislim, zabavan je, nije nametljivo spektakularan, Thor je fino ubildan i nezz. Ima nedostataka, ali mi se sviđa što su više išli na kreaciju nekakvog fantasy okruženja nego nešto drugo, iako Asgard odaje dojam nekakve spljoštenosti,,, moglo je i bolje, ali kažem, ne treba prati brigu oko toga = )

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15371 : 25. Studeni, 2013., 15:40 »
@RoboWarrior
Znači, ako se čovjeku ne sviđa Hunger Games, to je zato jer filmu fali adrenalina? Kako analan odgovor, jebote. :wildboy:

:ne: To je on rekao, ne ja.

odličan rad novog moderatora robowarrior koji nije editirao spolier, a i stari don coleon nije, iako ga sigurno vidio jer postao je svoju nevjericu da netko ne smatra willa smitha vrhunskim glumcem.

Ne, u filmu gdje je dobro znana tematika da se ljudi bore dok zadnji ne ostane živ, spoiler je da su nebitni plebovi crknuli. Štoviše jer je sama informacija prenapuhana zbog nekakvog efekta. :bonk: Al ajde, editirat ću.
« Zadnja izmjena: 25. Studeni, 2013., 15:44 RoboWarrior »
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15372 : 25. Studeni, 2013., 18:04 »
Sad se sjetio da sam pogledao jedan odličan dokumentarac u petak...

All is White in Barking - 8/10

Odličan dokumentarac o tome što doseljeništvo i nagli nastanak multikulturalnosti može napraviti jednom tradicionalnom društvu. Uz silne rascjepe, odseljavanja tu se javlja i pojačana mržnja među lokalnim ljudima i pridošlicama i nekad miran gradić postaje neugodan za život. Zamjerka ide tome što dokumentarac pokušava promovirati dijalog, ali često ne uspijeva i kroz ono što ljudi u njemu govore zapravo promiče rasizam i netoleranciju.

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15373 : 25. Studeni, 2013., 21:23 »
odličan rad novog moderatora robowarrior koji nije editirao spolier, a i stari don coleon nije, iako ga sigurno vidio jer postao je svoju nevjericu da netko ne smatra willa smitha vrhunskim glumcem.
Ne, u filmu gdje je dobro znana tematika da se ljudi bore dok zadnji ne ostane živ, spoiler je da su nebitni plebovi crknuli. Štoviše jer je sama informacija prenapuhana zbog nekakvog efekta. :bonk: Al ajde, editirat ću.
ne, spoiler je doslovno sve to da oni idu opet na te igre, jer toga čak ni u trejleru iako je to pola filma, a znamo kako su danas spojlerasti trejleri.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15374 : 26. Studeni, 2013., 18:19 »
Manite se corava posla. Toga nema ni u traileru?
 
The Hunger Games: Catching Fire Official Theatrical Trailer (2013) HD

Ajde zlato mamino, pogledaj ispocetka trailer s time da ukljucis i SLUH, pa opet ponovi ovo sto si rekao. :fpalm:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9