HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1730172 Hitova
*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17325 : 23. Srpanj, 2015., 23:37 »
Sta oni rade od ove franšize... Znaci jos dva filma i jedna spin-off serija koja se ispreplece sa Marvelom?? :fpalm:
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17326 : 30. Srpanj, 2015., 19:09 »
Batman (1989)
Obzirom da igram Arkham City osjetio sam potrebu da odgledam par Batman filmova a kako mi je fenomenalna Nolanova trilogija još svježa u glavi tako sam počeo sa ovim Batmanom. Dobar je, ali osjeti se da da ga je malo nagrizao zub vremena po dizajnu Batmanovog odijela, akcije, efekata ali sve je to očekivano i poprilično sam zadovoljan viđenim. Glumci su prva liga, pogotovo rula Jack Nicholson u ulozi Jokera, ovo je možda i najbolji Joker do sada (ali trebao bih još jednom odgledat Ledgera da bih sa sigurnošću znao).
7

Batman Returns (1992)
Sličan kao i prethodnik, samo još mračniji i depresivniji. Pamtit ćemo ga prvenstveno po DeVitoj maestralnoj obradi Pingvina.
7

Batman Forever (1995)
Tima Burtona za rediteljskom palicom je zamijenio Joel Schumacher pa je, shodno tome, ovaj nastavak doživio korjenite promjene i tako nije više mračan i ozbiljan kao prethodnici nego prvenstveno cilja na faktor zabave i, srećom, dostavio je tonu toga. Vjerujem da se većini ova promjena nije svidjela ali ja sam maksimalno uživao. Dobro su mi sjele i ostale promjene, kao npr. da Val Kilmer zamijeni Michaela Keatona u glavnoj ulozi. Mislim ono, koliko god Keaton bio dobar glumac, nikako ga nikad nisam mogao zamislit da je on taj ispod maske jer on ima facu nekog biznismena Brucea Waynea ali Kilmer ima facu playboya Brucea Waynea i čovjeka koji se krije iza maske šišmiša i ako mene pitate bolji je izbor za ulogu. Što se tiče antagonista to je aspekt u kome Batman filmovi uvijek briljiraju a ništa manje nismo očekivali ni od Tommy Lee Jones - Jim Carrey kombinacije. Baš ih je bilo uživanje gledati kako su savršen par kao Two Face-Riddler, nadopunjuju se bolje nego Batman i Robin.
8

Batman & Robin (1997)
Isti kao i prethodni Batman Forever što znači još dosta dobre zabave za one koji su nakon Batman Forevera ostali željni još. Ponovo su mijenjali glavnog glumca i ponovo je to na bolje. Val Kilmer out, George Clooney in. Schwarzenegger u ulozi Mr. Freezea nas je nasmijavao svojim glupim frazama koje iz nekog razloga ipak zvuče smiješno kada ih Arnie izgovara, a i Uma Thurman je bila oku ugodna, muškom oku naravno. Kad već spominjem oči, jedna stvar mi je "upala u oko" a to su nazivi ovog i prethodnog filma. Zar ne bi bilo logičnije da se prethodni zvao "Batman and Robin" jer je tada Batman dobio partnera Robina a da se ovaj zove "Batman Forever" jer se ovdje njima dvojici pridružila i Bat Girl a osim toga logičnije je da zadnji film u ovoj četverologiji ima u nazivu "forever" nego predzadnji.
7,5

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17327 : 30. Srpanj, 2015., 19:32 »
Batmanu Forver je Jim Carrey doslovno jedina svijetla točka. Al doslovno. Val Kilmer je užas, Keaton mnogo bolji i kao Bruce i kao Batman.
Inače, glupav je film dosta generalno al je ipak bolji od Batman&Robin :mrs:

Ne ide mi baš u glavu da su ti Forver i Robin bolji od prethodna dva :hiha2:
Ogromna razlika. :kava:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17328 : 30. Srpanj, 2015., 21:58 »
Ne može Batman film ne valjat ;)

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17329 : 31. Srpanj, 2015., 13:58 »
Ko voli emisiju idemo na put sa Goranom Milicem pogledajte ovaj serijal obavezno.

http://youtu.be/ux4RqLC6ZRs

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17330 : 02. Kolovoz, 2015., 13:52 »
Ne može Batman film ne valjat ;)

Pogledaj Batmana iz 1966. sa Adamom Westom. Možda promijeniš stav.

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17331 : 02. Kolovoz, 2015., 21:24 »
Dodaj još i seriju. :loludara:

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17332 : 03. Kolovoz, 2015., 05:48 »
Pa serija mi je bila zakon kad sam bio mulac, ako se dobro sjecam isla je srijedom na Z3 :thumbs:
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

RaseWP

  • *
  • 54
  • Programmer & Web/App Developer
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17333 : 04. Kolovoz, 2015., 10:42 »
Sinoć odgledah Robocop (2014), onako, film nije loš, ali mi nije bio toliko over-the-top, nije mi se toliko svidjela gluma pojedinaca, ali sve u svemu, nije loš, može vas zakovati 2h da pratite.
"You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else."
- Albert Einstien

I enjoy riddles and puzzles.

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17334 : 04. Kolovoz, 2015., 11:35 »
Robocop iz 2014 je bio uzasan, uopce nezanimljiv.
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17335 : 04. Kolovoz, 2015., 11:38 »
oba su užasna :hiha2:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17336 : 04. Kolovoz, 2015., 15:00 »
:tired:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17337 : 04. Kolovoz, 2015., 16:28 »
Focus (2015)   ★★★★ ½

Pošto mi je Margot Robbie omiljena nova najjebobica, a ko nebi Willa Smitha ja bi njega, rekoh pa nemože biti loš ili mediocre. I nije! Odličan je. Podsjeća me na Now you see me. Ali nekako bolji. Okej razmijem da ima ekipe kojima je ljiga i klišej film, ali je jebeno zabavan cijelo vrijeme. Jako mi rula i cijelo vrijeme sam pod hypom bio. Vuče malo nekim šarmom i na Oceanove filmove. Margot Robbie, hej!? Kako ta žena izgleda ;( To treba klonirat brate <3. Rula jebeno s tim twistovima and shit. Jako zadovoljan.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17338 : 04. Kolovoz, 2015., 16:31 »
Je, je film je prva liga. +1

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17339 : 04. Kolovoz, 2015., 17:54 »
Dragon Blade (2015)

Epski spektakl na kineski način. Kažu da je inspirisan istinitim događajima što mi ne izgleda previše vjerovatno ali to i nije previše bitno ako je film kao takav dobar a Dragon Blade je više nego dobar. Radnja prati Huo Ana - komandanta elitne skupine zaštitnika puta svile koji se sukobljavaju sa Rimskim tiraninom koji želi da to područje stavi pod svoju kontrolu. Huo Anu će se u borbi pridružiti i protjerani rimski general i njegova skupina legionara. Negdje sam pročitao da je ovo najskuplji kineski film i to se zaista osjeti jer je sve na najvišem nivou, od sjajne koreografije akcije, spektakularnih masovnih bitaka, CGI-ja pa do vrhunskih glumaca predvođenih legendarnim Jackie Chanom (kojeg sigurno nikad niste gledali u ovako ozbiljnom izdanju) i još nekim jakim hollywoodskim imenima poput Johna Cusacka ili Adriena Brody-ja.
8

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9