HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1729461 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17580 : 03. Prosinac, 2015., 10:10 »
to mi je na watchlisti!! tenksač puno, budem pogledao ovaj vikend! :hug

bit će ti smeće. jer jest. :hiha:
ako ideš na kurosawu onda nema smisla ništa osim Yoyimba, koji je vrh. Ostalo je pogazilo vrijeme.

probaj:

Rope (1948) - komorno, dijalozi-based, hičkok, na neki način meni najbliže a da je dobro
Anatomy of a Murder (1959) - courtroom, đez mjuzica, jako gripping, isto blisko više po radnji

možeš još:

Sleuth (1971) - 2 lika, dijalozi
Sunset Ltd. (2011) - isto, samo onako, lošije malo, al opet sam jackson i tommy lee jones pa fun
Man from Earth (2007) - jako zanimljivo, malo corny tu i tamo al def must watch, komorno, nekoliko ljudi, ista soba, jako dobri tv glumci
Rear Window (1954) - klasik, možda nije od najboljih od hičkoka al isto must see
« Zadnja izmjena: 03. Prosinac, 2015., 10:11 [proGABBEing] Jadran »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17581 : 03. Prosinac, 2015., 11:38 »
Man from Earth... :ave:
Zaista fenomenalan film.

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17582 : 03. Prosinac, 2015., 17:16 »
Kurosawini filmovi su jedini filmovi priie sezdesetih koje nije pregazilo vrijeme...
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17583 : 03. Prosinac, 2015., 17:47 »
Obavezno pogledat ko voli planinarenje i prirodu.Prica o usponu na k2 2008 kad je poginulo 11 ljudi.Prebrutalan je ovaj k2, neznam ko bi imao muda se penjat na ovo.Iako se nadam da cu i ja jednoga dana biti gore, al vidit cemo...Uglavnom doslovno stravicno izgleda, pogledajte.

http://youtu.be/q65hIw93Tcg

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17584 : 04. Prosinac, 2015., 08:27 »
Kurosawini filmovi su jedini filmovi priie sezdesetih koje nije pregazilo vrijeme...
Pretpostavljam da si njih jedine i gledao kad kazes tako neko smece.

Sent from my SM-A300FU using Tapatalk

Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17585 : 04. Prosinac, 2015., 21:23 »
Legends of the Fall
Taj sam film pogledao iz ciste dosade i stvarno mi je ostavio dobar utisak.
Super film.Stvarno za preporuke.
:thumbs:

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17586 : 04. Prosinac, 2015., 22:39 »
http://www.imdb.com/title/tt1092026/ Paul 2011,  žanr: Komedija,avantura, Sci-Fi. Topla preporuka! :thumbs:

Simon Pegg i Nick Frost ujedinjuju se u duhovitoj pustolovini o dva štreberska ljubitelja SF-a koji hodočaste u američko središte NLO-a. Tamo slučajno susreću izvanzemaljca koji ih vodi na ludu vožnju koja će zauvijek promijeniti njihov univerzum. Posljednjih 60 godina izvanzemaljac Paul se vucara po strogo povjerljivoj vojnoj bazi. Iz nepoznatih razloga ovaj svemirski putnik pametnjaković odluči napustiti bazu i pobjeći prvim raspoloživim vozilom - baš onim kojeg su unajmili zemljani Graeme Willy i Clive Gollings.
Dok ih jure savezni agenti i fanatični otac djevojke koju su putem slučajno oteli, Graeme i Clive smišljaju plan kako bi Paula vratili na njegov matični brod. Šmokljani daju sve od sebe kako bi pomogli Paulu, a taj mali izvazemaljac bi baš zauzvrat mogao svoje novostečene prijatelje od neprilagođenih otpadnika pretvoriti u intergalaktičke heroje.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

kinaivan

  • **
  • 250
  • 60% of time, it works every time
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17587 : 05. Prosinac, 2015., 22:29 »
Kurosawini filmovi su jedini filmovi priie sezdesetih koje nije pregazilo vrijeme...
Pretpostavljam da si njih jedine i gledao kad kazes tako neko smece.

Sent from my SM-A300FU using Tapatalk



Nisam mislio da su oni JEDINI filmovi koje nije pregazilo vrijeme vec sam htio rec da su medu rijetkima koje nije. A reci da su filmovi poput 7 samuraja, High and low, rashomon smece je glupost.
"If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention."

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17588 : 05. Prosinac, 2015., 23:40 »
tenks grga na preporukama, pogledao sam sada rope i baš je vrh film, kraj pogotovo. tenzije,.,. mmm, mislim da ću se baciti na hitchcocka umjesto kurosawe, james stewart je tako jebeno suave, moram pogledat rear window i vertigo što prije ;__;
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17589 : 07. Prosinac, 2015., 18:17 »
Hitman (2007)
Nije uopće toliko loš koliko ga je kritika popljuvala. Štaviše dobar je, pogotovo ako ga uporedimo sa novim Hitman filmom. Logično da nismo mogli od Hollywooda očekivati da vjerno prenese Hitmanovu filozofiju na filmsko platno jer bi takav film za 99% gledalaca koji očekuju brzu akciju i dosta eksplozija bio dosadan. Ali mislim da su napravili dobar kompromis, zadržavajući Hitmanove glavne prepoznatljivosti (inzistiranje na silent assassin pristupu, kreativne egzekucije, prerušavanje, prepoznatljive poze sa pištoljima i način držanja snajpera dok vreba plijen, hladan pristup naizgled lišen emocija... Ave Marija). S druge strane Hollywood je dodao svoju šuplju radnju i standardnu žensku pratilju da bi privukli i žensku populaciju, te veći naglasak na akciju u odnosu na silent assassin pristup. Iako nakon zadnje Hitman Absolution igre priča, ženski lik i emocionalna strana Agenta 47 više ne izgledaju toliko suvišne. Sve u svemu poprilično sam zadovoljan, kao akcijski film je odličan, kao Hitman film i ne toliko ali od koga je i ovo je dobro.
7

Hitman: Agent 47 (2015)
Još nakon prvog trailera sam znao da ovo ne planira da bude Hitman film i zato ga kao takvog nisam ni posmatrao. Umjesto metodičnog ćele koji iz sjene eliminira mete ovdje imamo slabo obrijanog ćelu koji preferira Rambo-pristup. Hitman mitologija je narušena i po većini ostalih aspekata. Prema tome kao fan Hitmana nikako ne mogu biti zadovoljan, ovo je dosta lošije od prvog Hitman filma (a ni on nije savršeno prenio Agenta 47 na filmsko platno). Međutim, ako ga gledamo kao običnu akciju dobar je i zabavan film. Mislim da bi mnogo bolje prošao i kod publike i kod kritike da nema "Hitman" i "Agent 47" u nazivu.
6

The Witches (1990)
Porodična avantura o dječaku koji se igrom slučaja nađe u hotelu u kojem se održava vještičja konferencija. Gledao sam ga već par puta kao klinac i ostao mi je u finom sjećanju a ni ponovno gledanje nije pokvarilo taj utisak. Doduše efekti su pomalo smiješni gledano sa današnjeg aspekta ali onaj šarm po kojem se sjećam ovog filma je i dalje tu.
8

Ant-Man (2015)
Marvel ne griješi u svom poslu, svaki njihov film me podjednako oduševi tako i Ant-Man, za kojeg nikad prije nisam čuo, sam znao da će biti odličan i tako je i bilo. Zanimljiv super-heroj, dosta drugačiji od većine ostalih, standardno marvelovski dobra akcija prožeta suptilnom dozom humora, vrsni glumci... sve je na svom mjestu i nemam nikakvih zamjerki. Avengersi će biti još jači :piva:.
9

*

theth1ef

  • **
  • 219
  • Učiš dok si živ.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17590 : 07. Prosinac, 2015., 19:05 »
Me and Earl and the Dying Girl

Smiješan, tužan, sve što bi se od ovakvih filmova trebalo i tražiti. Savršen, ali opet ne toliko originalan.
Priča o srednjoškolcu Gregu i njegovom prijateljstvu s djevojkom kojoj je dijagnosticirana leukemija.

9/10

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17591 : 09. Prosinac, 2015., 23:50 »
hitman 10/10

:kappa:

spectre 7/10

scena s monikom je vrh :]

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17592 : 12. Prosinac, 2015., 22:36 »
Czech streets.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17593 : 13. Prosinac, 2015., 12:49 »
Watchmen 9.5/10 :ave::ave:
The blood of youth is bubbling back..

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #17594 : 13. Prosinac, 2015., 13:10 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9