HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1703546 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18660 : 22. Prosinac, 2018., 00:12 »
The Mask (1994)

PG-13 | 1h 41min | Comedy, Fantasy | 29 July 1994 (USA)



★★★

Još i danas film izgleda jako dobro. Stanley Ipkiss je brutalan! Cameron Diaz mi je ovom ulogom kao Tina Carlyle, jedna od najvećih jeboba koje su se ikad prikazale na TV ekranima! Nikad u životu nije bolje izgledala nego tada! Nije mi više toliko ni smješan, koliko je zabavan i unikatan. Pas mi je ženska verzija Milo-a iz filma, identični su, osim što je Milo malo jači.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18661 : 22. Prosinac, 2018., 05:35 »
Venom (2018)

PG-13 | 1h 52min | Action, Sci-Fi | 5 October 2018 (USA)



★★

Nikad nisam ni volio Venoma, a poslje ovog ni neću. FIlm ni niti jednom sekundom nije bio privlačan ni u trailerima. Dobre su mi zadnje dvije minute filma jedino. Ni izgledom, ni glumom Hardya čija je izvedba mi jedna od gorih u njegovoj karijeri; nije me se dojmio. Izgled Venoma također žešći trash, meh, kako god. Za Michelle Williams nikad nisam uspjevao shvatiti kako je postala tako popularna glumica?! Meni osobno i najlošiji Marvelov film koji sam gledao.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18662 : 22. Prosinac, 2018., 14:07 »
Bohemian Rhapsody (2018)

PG-13 | 2h 14min | Biography, Drama, Music | 24 October 2018 (UK)



★★★★★ +★


Borio sam se prije dva tri tjedna da napišem osvrt nakon prvog gledanja filma, jer sam mislio da nisam dovoljno objektivan za isti ocjenit ga. Drugo gledanje me bacilo u još veće  bunilo. Prvi odlazak u kino imao sam dosta velika očekivanja i negdje na pola filma sam si mislio okej, super je, sviđa mi se jako, no nije mi bolji od Coopera i Gage; da bi druga polovica filma je kupila i zadnjih 20 minuta onog live aida, mi je možda i najbolje kino iskustvo poslje Mad Maxa u 4DX-u. Drugo gledanje ljudi moji; ja neznam kad sam bio toliko u filmu s emocijama kao sada. Od početka do kraja na drugo gledanje mi je apsolutno savršen i postao najdraži film kojeg sam gledao. Emocije su bile kudikamo izraženije i iskustvo ljepše, bolje, svaki humor, scena odmjeren savršeno. A izvedba glumaca i prije svega Malika, je van ovog svijeta. Savršen film i dostojan hommage Queenovcima i Freddyu. Fun fuct, ako vam donji dio vilice se trese od emocija duže od 20 minuta, riješenje je stavite prst ispod brade i držite ga.

#mypussymomentsatmoviestheater
Potpisujem sve, zadnjih dvadeset minuta filma bilo je nevjerojatno iskustvo. Ovaj film je grijeh pogledati van kino dvorane, barem bez propisnog ozvučenja. U svakom slučaju jedan od najboljih filmova ove godine.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18663 : 24. Prosinac, 2018., 16:22 »
Bumblebee (2018)



Dosta drugačiji od prethodnih filmova u Transformers franšizi, ovo je ajmo reći i neki soft reboot, dizajn Transformera se promenio te je glavni fokus na samu priču i likove, za razliku od Bayovih filmova koji su se oslanjali na akcijske sekvence, ako ulazite u kino očekujući hrpetinu akcije bićete malo razočarani, i tih akcijskih scena ima malo ali su fantastično odrađene, scene su snimljene bez ijednog reza kamere, sve izgleda lepo i fluidno, konačno se može vidjeti šta se dešava na ekranu, konačno jedan korak u pozitivnom smeru za celu franšizu
8/10
« Zadnja izmjena: 24. Prosinac, 2018., 23:42 hacksor1234 »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18664 : 30. Prosinac, 2018., 22:28 »
Aquaman (2018)

PG-13 | 2h 23min | Action, Adventure, Fantasy | 21 December 2018 (USA)



★★★★★

Movie Of The Year

Da mi je netko rekao ranije ove godine da će mi ovo biti film godine rekao bih mu da je lud i da treba počet tražit psihičku pomoć. A nakon što sam odgledao Bohemian Rhapsody i A Star Is Born, da mi je netko rekao da će mi biti ovo jači film za ovu godinu, reko bih mu da se prestane drogirat. Vizualni masterpiece od DC-a. Uvjerljivo najbolji njihov film koji su napravili i sigurno među TOP 3 superheroj filma koji sam gledao. Ne usudim se reć da mi je najbolji, ali među tri je zasigurno. Jason Momoa je jebeno rođen za ovakve uloge. Lik je apsolutni spektakl. Amber Heard nije ništa lošija! Prekrasna žena; djecu bi joj radio. Šta više reć? Pohrlite u kino pogledat ovo. Ja sam šokirano oduševljen.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18665 : 07. Siječanj, 2019., 22:14 »
The Lincoln Lawyer (2011)
-Odličan, pogledao po 2. puta na tv neki dan.
9/10


Papillon (2017)
-Nisam gledao original, no ovaj remake je vrhunski.
-Bilo je mučno čak i za gledati bijeg, mogu misliti kako je uživo bilo.
10/10

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18666 : 12. Siječanj, 2019., 13:07 »
Pogledao Aquaman i teško mi je napisati nešto pametno. Koliko mi je bio dobar, toliko je isto ostavio dojam da je mogao biti tri puta bolji.
Istaknuo bih da je ovo mnogo složen film za napraviti prije svega zbog CGI-a kojeg bih pohvalio kad ga već spominjem, ali i zbog čitavog morskog svijeta koji je po meni dosta površno predstavljen.
Bolja od samog filma bila mi je Amber Heard zbog nekih drugih razloga, no i Jason Momoa nije razočarao.
Također, ne razumijem odluku da u film uvrste dva negativca, od kojih je jedan toliko nebitan a samim time nepotreban.
S druge strane, film koji traje skoro dva i pol sata mi je full brzo prošao i to je uvijek dobar znak. Veselim se potencijalnim nastavcima, samo se nadam da će ići u nekom boljem smjeru jer ovo sigurno obećava.
7,5/10


Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18667 : 13. Siječanj, 2019., 10:29 »
Bumblebee (2018)
-Ima dobrih dijelova filma, a ima super dosadnih klišej dijelova. Nikako da se pokušaju bazirati na priču. Ah, to su ipak Transformersi, ništa od toga. :D
-Dobro se mlada glumica uklapa u film, bolja mi je od Megan Fox.
7/10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18668 : 13. Siječanj, 2019., 16:31 »
Bad times at El Royal

Frend mi je ovo preporučio i film me iskreno oduševio.Gluma,scenario,zaplet sve je dobro napravljeno.Ako gotivite Tarantina ovo obavezno pogledajte,toliko podsjeća na njegove filmove da je to nenormalno.

*

habo

  • *
  • 20
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18669 : 14. Siječanj, 2019., 08:19 »
Bad times at El Royal

Frend mi je ovo preporučio i film me iskreno oduševio.Gluma,scenario,zaplet sve je dobro napravljeno.Ako gotivite Tarantina ovo obavezno pogledajte,toliko podsjeća na njegove filmove da je to nenormalno.
Prvi dio filma me oduševio ali onda drugi totalno razočarao.Izgubila se ta misterija i neznam to više nije bilo to .

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18670 : 14. Siječanj, 2019., 11:50 »
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001)

PG | 2h 32min | Adventure, Family, Fantasy | 23 December 2001 (Croatia)



★★★½

Već se valjda četvrti put natjeravam gledat ovaj serijal i napokon mi je uspio sjest film kako treba. Moji su HC fanovi i nikad nisam do sada shvaćao zašto i što je toliko posebno u serijalu. FIlm mi je sjeo ko malom djetetu, baš kao da ga gledam prvi put. Skinuo serijal od 180GB i po prvi put uvidio koliko je glazbena podloga filma močna! Vjerujem kako ću ih roknut u šusu. Sada vidim koliko je odlično adaptirana knjiga u filmu. Cast i casting odlični, glumci odlično oglumili i baš ima u startu nevjerojatan feel baš onakav kakav treba biti. I opet se vraćam na ono kako ljudi ne prihvaćaju tuđa mišljenja?! Ništa čudno, kada se sa svojim mišljenjem ne slažem od predhodna tri puta što sam gledao ovaj i prva četiri filma u serijalu. Možda definitivno vrijedi ona, da neke filmove treba pogledat bez presinga i u točno određeno vrijeme kada smo zreli za taj film...

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18671 : 20. Siječanj, 2019., 10:39 »
Destination wedding (2018)
-Okej za pogledati, ali očekivao sam više humora. Dosta je sterilan film što se humora tiče.
7/10

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18672 : 20. Siječanj, 2019., 18:17 »
Han solo

Moram priznat da su mi novi star warsi osrednji,nisam neki preveliki fan,a i odraslo se pa ih možda drugim očima gledam ne znam.

Solo mi je sasvim ok,glumci mi pašu,radnja je brza,uvijek se neki vrag dogadja pa film stvarno drži pažnju.Humor mi je legao što nije čest slučaj u blockbusterima,u par situacija sam se stvarno od srca nasmijao.Efekti standardno dobri,zvuk prejeben.Solida film za mozak na pašu 2 sata i gustat.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18673 : 28. Siječanj, 2019., 22:43 »
Bohemian rhapsody (2018)
Stvarno odličan film. Vrhunska izvedba Ramija Maleka, koji je po meni zaslužio Oscara, kao i ostale ekipe.

10/10   :ave:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18674 : 28. Siječanj, 2019., 23:46 »
Svi koji su radili na ovom filmu bi dobili blowjob od mene. <3

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9