HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1701597 Hitova
*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18705 : 27. Travanj, 2019., 14:49 »
Avengers: Endgame

Jedno od boljih kino iskustava, apsolutno oduševljen krajem i završnicom. Sviđa mi se pristup filmu i svakom sekundom film je bio sve bolji i bolji.
Ova nova verzija Hulka je nešto odlično, i trebali su se ovoga prije sjetiti, kraj za mnoge likove mi je bio točno pogođen, posebno za jednog ali neću o tome radi spojlera..
Kraj filma malo me podsjetio na Gospodara Prstenova, toliko je to dobro u tom trenutku izgledalo.
Braći Russo mogu samo skinuti kapu, jer su ova dva filma stvarno dostojna toga.
Za kraj mogu još samo reći da jedva čekam nastavak Guardians of the Galaxy-a..  :ave:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18706 : 27. Travanj, 2019., 16:38 »
Avengers: Endgame

Uzivao sam svake sekunded osim trenutaka kad sam se nekako morao progurati do zahoda...
Iako nisam gledao puno Marvel filmova ili pratio sve poredu, i dalje je film u kojem se moze uzivati, zanimljiv je od samog pocetka, mislim da ga svatko moze pogledati.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18707 : 28. Travanj, 2019., 09:19 »
Avengers: Endgame (2019)
Stvarno dobar filmski spektakl. Gušt za gledati u kinu. Neki dijelovi su mi mrvicu oduženi, ostalo okej. Prvi dio, Infinity war, mi je bolji od ovog dijela.
8.5/10

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18708 : 28. Travanj, 2019., 11:24 »
Spy (2015)

R | 1h 59min | Action, Comedy, Crime | 5 June 2015 (USA)

A desk-bound CIA analyst volunteers to go undercover to infiltrate the world of a deadly arms dealer, and prevent diabolical global disaster.



★★★★

Jebeno genijalan film! Melissa McCarthy je vrh! Plakao od smijeha tokom cijelog filma. Kad Melissa uđe u svoj element vrijeđanja, ja nezz - prefucking dobro. Statham odličan u netipičnoj ulozi. Peter Serafinowicz aka Aldo isto genijalan. Jedna od stvarno boljih komedija koju sam pogledao. Tekst je odličan iako je sami plot onak boring as fuck, al gluma i fore te likovi sve to nadoknađuju.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18709 : 28. Travanj, 2019., 20:02 »
Apollo 13 (1995)

NASA must devise a strategy to return Apollo 13 to Earth safely after the spacecraft undergoes massive internal damage putting the lives of the three astronauts on board in jeopardy.

PG | 2h 20min | Adventure, Drama, History | 30 June 1995 (USA)



★★★

Za ono vrijeme je dosta dobro snimljen. Dosta je spor i možda bi danas većini bio dosadnjikav, dok onda sigurno to nije bio. Glumačka postava odlična. U današnje vrijeme bi mi tempo definitivno bio prespor. Uvijek ga htio pogledat od početka do kraja, no dosad sam uvijek naletio na njega dok je bio na TV-u. Dobar, napet, no ništa spektakularno. Baš mi fali Bill Paxton ;(

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18710 : 28. Travanj, 2019., 23:31 »
The Conjuring (2013)

R | 1h 52min | Horror, Mystery, Thriller | 19 July 2013 (USA)

Paranormal investigators Ed and Lorraine Warren work to help a family terrorized by a dark presence in their farmhouse.



★★★

Nisam tisuću godina gledao horore. Doslovce nijedan u zadnjih deset godina. Očekivao sam da će me biti strah ili da ću se cimat bar, ali nijednom doslovce. A čuo sam da je ovo jedan od boljih horora ljudima. Film mi je skroz okej, jump scareovi me nisu tukli nijednom. No nisam gledao sam pa je možda i u tome caka. Gluma skroz okej, a sada na Annabelle.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18711 : 29. Travanj, 2019., 01:48 »
The Predator (2018)

When a young boy accidentally triggers the universe's most lethal hunters' return to Earth, only a ragtag crew of ex-soldiers and a disgruntled scientist can prevent the end of the human race.

R | 1h 47min | Action, Adventure, Sci-Fi | 14 September 2018 (USA)



★★★


Očekivao ipak malo više s ozbirom na neke pozitivne kritike što sam čuo. Boyd Holbrook mi je badass u svemu što sam gledao, no njegova luda ekipa mi je baš ono što mi ne valja u ovom filmu, makar jest zabavna, ali mi sve ono što mi paše u novom Predator filmu je sve ono ozbiljno ovdje. Čak mi nije ni pametnjaković mali loše sjeo, no plot je zbrda zdola i nije me se dojmio nimalo. Osamdesetsedme kada je prvi put ekraniziran Predator napravili su jednu od najboljih vanzemaljaca, a svaki film zaslužuje s njima zaslužuje biti ono što je original. Nažalost daleko je to od prvog filma.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18712 : 29. Travanj, 2019., 10:59 »
Loving Pablo (2017)

A journalist strikes up a romantic relationship with notorious drug lord Pablo Escobar.

R | 2h 3min | Action, Biography, Crime | 15 June 2018 (USA)



★★★

Dosta dobar. Javier Bardem je bog interpretacija! Odličan u ulozi, besprijekoran izgledom i glumom. Kada bih ga usporedio direktno s Narcos serijom, onda mi je daleko lošiji, no ako zanemarimo kolko je Narcos savršen u svemu, ovo je dosta dobro. Ima par odličnih scena kao i onih koje su vjerujem dodane radi dramaturgije. Neznam kako je Penélope Cruz pohvatala svu tu slavu radi svog izgleda; meni osobno dosta precjenjena izgledom, al općenito mi je antipatična dosta.
« Zadnja izmjena: 29. Travanj, 2019., 11:00 Cole »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18713 : 30. Travanj, 2019., 22:48 »
Avengers: Endgame (2019)

After the devastating events of Avengers: Infinity War (2018), the universe is in ruins.
With the help of remaining allies, the Avengers assemble once more in order to undo Thanos' actions and restore order to the universe.


PG-13 | 3h 1min | Action, Adventure, Fantasy | 26 April 2019 (USA) | CINESTAR IMAX 3D



★★★★★

Prvo spojler free dojmovi. Očekivao sam više! Ne nisam razočaran i nisam ljut, dobar mi je film jako, u rangu najboljih MCU filmova. Vjerojatno će mi bolje. 3D IMAX me se nije previše dojmio. Čak mislim da su prije bolje radili 3D scene. Back on track; jako spori build up i spori closure filma su mi predugi u odnosu na akciju. Objasnit ću još u spojler sekciji zašto mi je ta sporost smetala uz još jednu jedinu meni osobno manu filma koja mi je baš smetala. Od kada sam prvi put pogledao Infinity War sam razmišljao dosta o filmu kako će se sve razrješiti i nisam baš na TI s njihovom odlukom kako su sve to napravili. Nije da me smeta, no smatram da su to mogli puno bolje odraditi. Sve u svemu jako dobar film, no iako je sam vrh MCU, jednostavno sam očekivao dosada možda i najviše. A sada spojler sekcija...

SPOJLER OZNAČITE - START - Spori build-up je jaaaaako dug. Okej prihvaćam to. Akcije je jednostavno premalo! Loš balans sporih djelova filmova i akcije. Akcija je splasnula u Endgamu u odnosu skoro na apsolutno sve MCU filmove. Poslje Infinity Wara, sam se nadao da neće petljati po time travelu, jer sam očekivao da neće to dobro izvesti. No nisu ništa sjebali po pitanju vremenskih time travel zakona, tako da mi je to sve još i okej. Ono što me je uz loš balans koji sam ranije spomenuo, najviše zasmetalo i iživciralo, jest forsiranje debelog Thora kroz film. Okej smješno je jednu minutu kako je mrcina debela kao ja, no stvarno su jebeno mogli i bez toga. Isto kao i plakanje kada su došli u Asgard iz prošlosti. Najjači dio filma definitivno oproštaj od Iron Mana i to je najljepše što su mogli napraviti. Stvarno je jako dobra ta posljednja bitka ispala. Vrlo emotivno i dostojan oproštaj od meni najupečtaljivijeg lika u MCU. Fora mi je što jako puno ljudi nije znalo ko je onaj tinejđer na sprovodu Tonya; to je onaj isti klinac koji je bio s Iron Manom u kompi, čini mi se u Iron Manu 3, što je najbolje očekivao sam tog malca već par filmova, jer mi je to jako upečatljivo tada bilo. Neznam više što bih rekao, osim da bum možda imao drugačije dojmove na drugo gledanje. Često me zezne kad previše očekujem od filma, bar ovog puta u smislu količine spektakularnosti, pa ću bolje znat prosudit na sljedećem gledanju. Al ovog trenutka mi je Infinity War čak bolji; a i jučer sam ga pogledao, pa mi je svježa prosudba. Sada me čisto zanima budući da Scarlett treba dobit Black Widow film kako to planiraju izvest.

SPOJLER - END.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18714 : 06. Svibanj, 2019., 13:49 »
Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018)

Teen Miles Morales becomes Spider-Man of his reality, crossing his path with five counterparts from other dimensions to stop a threat for all realities.

PG | 1h 57min | Animation, Action, Adventure | 14 December 2018 (USA)



★★★★½

Ajme kako sam ugodno iznenađen. Htio sam to ić pogledat u kino, ali doslovce nikog s kime bih mogao ga nije zanimalo. Sad mi je žao što nisam solo otišao. Likovi, plot, humor, baš genijalno napisani dijalozi, vizualno bomba, glazba koja je apsolutni vrh. Baš bomba od filma! Rijetko mi se, štoviše nikad ne dešava da bih neki film odmah po kraju htio pogledat odmah, no eto Miles i društvo zaslužuju. Jako jako dobar. Mogu samo reć da mi je bolji nego bilo koji Marvelov Spider-Man film.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18715 : 09. Svibanj, 2019., 16:13 »
Upgrade (2018)

Set in the near-future, technology controls nearly all aspects of life.
But when Grey, a self-identified technophobe, has his world turned upside down, his only hope for revenge is an experimental computer chip implant called Stem.


R | 1h 40min | Action, Sci-Fi, Thriller | 1 June 2018 (USA)



★★★

Ne volim baš Logan Marshall-Greena, jer mi je jeftina verzija Tom Hardya, odnosno praktički njegov doppelganger. Žalim dosta za filmom što je low-budget, baš me zapravo grize to. Na prvu mi je bilo uopće nezanimljivo i smor, no čim stem proradi postaje jako zabavan film. Jako dobra gluma Logana zapravo i iznenađujuća. Lajkam jako ovakve priče i rasplete. Šteta što nije puno veća produkcija. Preporuka.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18716 : 12. Svibanj, 2019., 21:58 »
Nakon Endgame-a počeo ponovno gledat cijelu Infinity sagu, 22 filma koja su obilježila ovaj univerzum. Čak sam i brzo bio gotov s prvom fazom, no zadnjih dana mi se nije baš pisalo. Sad kad je cijela saga vani mi je još draže gledat sve ove filmove pa čak i oni najlošiji su bolji nekako, jer smisleno spadaju u cijelinu. Osim naravno prvog i jedinog Hulk standalone filma, no o tome ću naknadno za svaki film.

"The Infinity Saga"

PHASE ONE

Iron Man [2008] ★★★★ - Odmah u startu i odmah najbolji Iron Man film. Lišen nepotrebnih cringe gluposti koje sam zatekao u iduća dva nastavka. Najbolji antagonist koji zapravo počne kao Tonyev partner. Inače obožavam Tonya u ovom filmu i u ostalim ne Iron Man filmovima.

The Incredible Hulk [2008] ★★ - Ne ne i ne. Norton se apsolutno nije snašao u ulozi, koja stvarno nikako nije za njega. Njegov vlasitit performans nije loš, no užasno ispada iz onog kalupa kojeg Marvel treba od glumca i filma. Ako ću se ponovno upusiti u ponovni ovakav maraton, ovaj film ću definitivno propustiti. Nekako ga ni ne ubrajam u MCU Infinity sagu.

Iron Man 2 [2010] ★★★ - Od svih IM filmova, ovaj sam najviše puta gledao i već mi ide na jetru lagano. Odličan na prvo, drugo gledanje. Mickey Rourke je užasan s ovim fake ruskim naglaskom. Sva sreća pa je Don Cheadle zamjenio Terrence Howarda koji mi nikako se također nije uklapao. Utrka u Monacu besmisleno neugodna.

Thor [2011] ★★★ - Još mi se dan danas sviđa kako su napravili Asgard i sve vezano s one strane Bifrostovog mosta.  No sve na zemlji je dosta neugodno, pa mi s toga nije tolko odličan kolko bi htio zbog Thora i Hemswortha. Koliko god volio Natalie; onak ne. Doduše Stellan Skarsgård može. Dok Loki je apsolutna ljubav.

Captain America: The First Avenger [2011] ★★★½ - Volim kapetana jako. I poprilično jako dobar prvi njegov film. Hayley Atwell je jedna od rijetkih žena mog života i apsolutno je stunning. Ono što nemrem oprostit je skidanje kože Hugo Weavingu, koji je svojom ljudskom pojavom već savršen negativac, pa stvarno nije bilo potrebe za Red Skullom.

The Avengers [2012] ★★★★★ - Po sjećanju znam da su mi bili apsolutni spektakl, no kako su svi ostali filmovi izlazili zaboravio sam da su bili toliko vrhunski. Na početku kako se nisu podnosili većina i kako je umalo došlo do raspada cijele ekipe prije nego li je i sve počelo. Prekul je malo gledat iz drugačije perspektive ove filmove, nakon što se toliko toga dogodilo.

I tako priveo kraju prvu fazu Infinity sage. Zapravo su mi jedino zadnja dva Iron Man filma uz Hulka, onako ispod prosjeka koji tražim i volim kod Marvelovih filmova. Ta dva Iron Mana doduše i dosta bolja i zanimljivija od Hulkovog (Nortonovog) standalone filma. Sve filmove gledam u Blu-Rayu. Idem dalje na fazu II.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18717 : 13. Svibanj, 2019., 23:07 »
Footloose (1984)

A city teenager moves to a small town where rock music and dancing have been banned, and his rebellious spirit shakes up the populace.

PG | 1h 47min | Drama, Music, Romance | 17 February 1984 (USA)



★★★½

Inače nisam baš fan Kevin Bacona, no ovim me klasikom kupio. Ima mi tu neku odbojnu prepotentnu facu u kojem god filmu ga gledao. Kišan dan, pa rekla frendica ajmo pogledat ovo i remake. Iako je u nekim sitnicama ostario film dobrano, više manje dobro se drži. Nije kvalitetan poput Greasea ili Dirty Dancinga, ali skroz okej. Footloos ples vidio milijardu puta, no film uvijek nekako uspijevao izbjeć.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18718 : 13. Svibanj, 2019., 23:13 »
Footloose (2011)

City teenager Ren MacCormack moves to a small town where rock music and dancing have been banned, and his rebellious spirit shakes up the populace.

PG-13 | 1h 53min | Comedy, Drama, Music | 14 October 2011 (USA)



★★★½

Svidio mi se čak i više od originala. U nekim trenucima doslovce iste scene i identičan tekst, no nadopunio, je neke rupe originala, odnosno popunio. Svidio mi se jako coutnry dio koji je ubačen u odnosu na original. A i Ren te Ariel su mi bolji u ovom remakeu. Miles Teller je kao i u svakom filmu <3. Ariel je u onom country klubu sexy AF. Uglavnom od danas sam zaljubljen u Julianne Hough .

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #18719 : 19. Svibanj, 2019., 13:21 »
Odgledao John Wick chapter 2 i pitam se kako je iko mogao doći na tako suludu i besmislenu priču.Čitava priča je idiot plot, a cijelo vrijeme se pitam čemu sva ta nepotrebna koreografija.Npr. čovjek se neprestano valja sa neprijateljima na podu kada to nije niti potrebno.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9