HCL.HR

2017. najbolja godina u gamingu ikad?

  • 10 Odgovora
  • 17647 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
2017. najbolja godina u gamingu ikad?
« : 08. Svibanj, 2017., 11:36 »
Slicnu sam temu otvorio i 2015. godine kad smo takoder imali hrpu odlicnih naslova, al cini mi se da ce ova godina bit puno bolja. Vec do sada smo imali brdo vrhunskih naslova koji su usli u 90+ kategoriju, ili su dosli jako blizu toj brojci, a neki od naslova su: Resident Evil 7: Biohazard, Prey, Legend of Zelda: Breath of the Wild, Nioh, Persona 5, Nier: Automata, Horizon Zero Dawn, Gravity Rush 2 i jos dosta dobrih naslova poput Outlast 2 i drugih. U nastavku godine nas ocekuju novi CoD, Destiny 2, Middle Earth: Shadow of Mordor, Cuphead, Detroit: Became Human, Red Dead Redemption 2 (koji ako bude dobar moze sam nosit cjelu godinu) i jos hrpa vrhunskih naslova za koje se nadamo da ce bit dobri, a tu je i Scorpio i izlazak Switcha. Svakako imamo vrhunsku godinu pred nama i nadam se da ce nas jos u mnogocemu iznenadit.

Sta vi mislite o 2017oj? Jeste zadovoljni, sta ocekujete, jel vam previse japanskih igara koje nisu bas za vas ukus? Sve odgovore ostavite u ovoj temi.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: 2017. najbolja godina u gamingu ikad?
« Odgovori #1 : 08. Svibanj, 2017., 20:56 »
To su sve dobre igre, odlične rekao bih ali nema nijedna za koju će mnogi reći da je "jedna od najboljih ikad" kao npr. 2011 si imao: Skyrim, Witcher 2 ili DE:HR; 2015 si imao Witcher 3 i MGS V. Ove godine imamo Mass Effect a ni on, ako je sudeći po komentarima i recenzijama, nije oduševio koliko se očekivalo.
« Zadnja izmjena: 08. Svibanj, 2017., 20:58 Adam Jensen »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: 2017. najbolja godina u gamingu ikad?
« Odgovori #2 : 09. Svibanj, 2017., 09:16 »
Dobro je počela godina, ali jesen će pokazati kakav će puls biti. Ali u globalu ne bih rekao da će biti jedna od najboljih ikad... Čak i sa igrama koje se jako iščekivalo - npr. Mass Effect Andromeda i Outlast 2 - ljudi su ostali razočarani. Objektivno gledano nisu to sad loše igre, dapače - dosta su kvalitetne, ali nisu donijele napredak dovoljno velik, negdje su čak i nazadovale u odnosu na original, i jednostavno više nemaju tu svježinu kao nekada.

A upravo to me nekako zabrinjava za jesen - veselje je ponovno na nastavcima - izuzev ovog Detroita kojeg spominješ, ali on ne izlazi ove godine vjerojatno. Mislim, u slučaju RDR-a, okej, prošlo je sedam godina od prošlog dijela, to je ok. Ali Destiny 2 ili SW Battlefront 2 recimo... ne znam, ne osjetim nekakav poseban hype i buzz oko toga. Ponovno su najzanimljivije jesenske igre COD, Assassins i NFS, Super Mario eventualno... klasična postava.

Usporedi recimo 2007. godinu s novim IP-ovima: Stalker, The Witcher, BioShock, Crysis, Gears of War, Mass Effect, Assassin's Creed, Dirt, Skate, Crackdown, Rock Band... Sve su to igre koje su u zadnjih nekoliko godina dobile nastavke, i još uvijek dobivaju u 2017., a ne spominjem ni manje popularne kao što su Overlord, The Darkness ili Motorstorm, koji su također dobili nastavke. Od ove godine serijal možda postane Horizon Zero Dawn, eventualno Agents of Mayhem... i to je nekako to od skupih projekata.

Odg: 2017. najbolja godina u gamingu ikad?
« Odgovori #3 : 09. Svibanj, 2017., 17:15 »
Ovo je zasigurno jako dobra gejmerska godina sto se tice naslova, ali kao sto je gore navedeno malo je tu novih igara na jako velik broj nastavaka. Iako su igre jako dobre, pitanje o koliko njih ce se pricati za za 3,5,7 godina kao o jednima od najboljih ikad i koliko su te nove igre donijele noviteta(npr horizon koji je kopirao puno starih mehanika)?A sto se tice tih nastavaka previse njih su bili nahajpani do samog izlaska i prebrzo pali u zaborav. Cak i te sto navodis poput npr. CoD-a me strah da ne bude kao i s Andromedom, do dana izlaska na sve strane samo se ona spominje, a sedam dana poslije jedino se jos pricalo o komicnim animacijama likova.

Odg: 2017. najbolja godina u gamingu ikad?
« Odgovori #4 : 14. Svibanj, 2017., 14:48 »
Tko je jos nahypan zbog novog coda. Cod ne postoji od coda4
──▄█▀█▄─────────██
▄████████▄───▄▀█▄▄▄▄
██▀▼▼▼▼▼─▄▀──█▄▄
█████▄▲▲▲─▄▄▄▀───▀▄

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: 2017. najbolja godina u gamingu ikad?
« Odgovori #5 : 14. Svibanj, 2017., 15:36 »
Tko je jos nahypan zbog novog coda. Cod ne postoji od coda4

Isto kao što ti i tvoji novci ne postojite za Activision.

*

BoBD

  • *
  • 94
Odg: 2017. najbolja godina u gamingu ikad?
« Odgovori #6 : 14. Svibanj, 2017., 17:48 »
 :hihi:

*

Mrky

  • **
  • 260
Odg: 2017. najbolja godina u gamingu ikad?
« Odgovori #7 : 14. Svibanj, 2017., 23:22 »
Meni je zasad najbolja igra koju sam odigrao ove godine Horizon Zero Dawn, a najgora For Honor. For Honor je presudio mojim parama koje vise neidu Ubisoftu. Mala greska, Middle-Earth: Shadow of War a ne Mordor.

*

Bembo

  • *
  • 96
Odg: 2017. najbolja godina u gamingu ikad?
« Odgovori #8 : 14. Svibanj, 2017., 23:48 »
Ma dovoljan je Red Dead Redemption 2  :D za kojeg očekujem da će pomest sve živo i to ne samo ovu godinu nego i za sljedecih par tj dok ne izađe gta VI pa će onda opet rockstar punit džepove.

Odg: 2017. najbolja godina u gamingu ikad?
« Odgovori #9 : 15. Svibanj, 2017., 00:10 »
StarCraft Remaster mene najviše veseli.

Odg: 2017. najbolja godina u gamingu ikad?
« Odgovori #10 : 24. Svibanj, 2017., 09:27 »
Do sada mi je definitivno najdraža bila 2015. Od ove godine ne očekujem puno, obzirom da me žanrovski najviše privlačila ME: Andromeda koja je podbacila, ali za u 2018. bismo mogli vidjeti svašta :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9