HCL.HR

Datumi izlazaka igara

  • 80 Odgovora
  • 25915 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Datumi izlazaka igara
« : 26. Listopad, 2009., 15:00 »
To je to - mjesec koji smo svi željno iščekivali. Iako je osiromašen brojnim odgodama, tu su tri apsolutna hita i još nekoliko potencijalnih iznenađenja. Stoga se nemojte sramiti ukoliko zbog njih budete hipnotizirani do kraja godine. http://www.hcl.hr/special-studeni-2009--datumi-izlaska-igara-760-28.html



Lišen nekoliko većih konzolaških ekskluziva, ali dodatno obogaćen prednostima velikih hitova, PC se još uvijek dobro drži. Iako se u zadnje vrijeme oko njega podigla velika prašina, Modern Warfare 2 na PC stiže s boljom grafikom i kontrolama, te ga nikako nebiste trebali zaboraviti. Vjerojatno najveći RPG ove godine, a ujedno i najveća igra koju je BioWare ikad napravio - Dragon Age: Origins u svojoj PC verziji donijet će brojne pogodnosti koje konzolaška publika neće imati, stoga ako ste fan RPG igara, jasno vam je što vas čeka.



Još nismo odigrali ni sve one X360 hitove proteklog mjeseca, a već nam stižu novi. U početku nam se nije sviđao, no kada smo vidjeli da Valve ipak zna što radi, Left 4 Dead 2 očekujemo s pravim nestrpljenjem. S druge strane, skateboarding igara nikada nije nedostajalo, no već smo se zaželjeli Tony Hawk-a. A on nam u svojoj novoj igri zvanoj Tony Hawk's: Ride nudi novi način kontrole koji bi osjećaj igranja trebao podići na sasvim novu razinu.



Sonyeva PS3 postava za studeni ne razlikuje se mnogo od oštre mu konkurencije. Valja istaknuti veliki Assassin's Creed 2 u kojem će PS3 korisnici, ukoliko nabave i PSP verziju AC-a, dobiti ekskluzivna oružja i još neke sitnice. Pored Ubisoftova hita stiže nam i God of War Collection - prerada prvih dvaju GoW igara u HD kvaliteti, sve na jednom disku.



... Prašinu sa stare PS2 konzole eventualno vrijedi obrisati zbog novog Jak and Daxter-a, te Jurrassic: The Hunted-a ...



Na prijenosnoj PSP konzoli za svakoga ponešto. Ukoliko niste u mogućnosti odigrati Little Big Planet na PS3 konzoli, ovoga mjeseca stiže port za PSP u kojemu možete provjeriti što je to tako privlačno u vezi ove igre. Također, ekskluzivno PSP poglavlje Ubisoftove AC franšize, Assassin's Creed: Bloodlines dolazi sredinom mjeseca.



Nintendo Wii najbogatija je platforma ovoga mjeseca. Njegove ekskluzive možda nisu tako velike kao hitovi ostalih konzola, ali su to i dalje kvalitetne igre koje željno očekujemo. Od platformera preko shootera sve do arkadne vožnje, napokon su tu New Super Mario Bros Wii, CoD: Modern Warfare - Reflex, F1 2009, Need for Speed: Nitro te Resident Evil: Darkside Chronicles.



Nintendova sekundarna platforma, prijenosni DS, hardverski je vrlo ograničen pa se stoga ne može boriti u istom rangu kao druge konzole. No to ne znači da DS nema igara - Rabbids Go Home, Indiana Jones 2 i The Legend of Kay glavni su naslovi ovoga mjeseca.



dakle, što namjeravate zaigrati? oko čega se dvoumite?
« Zadnja izmjena: 26. Travanj, 2010., 14:26 wyzard »

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Igre u listopadu 2009.
« Odgovori #1 : 26. Listopad, 2009., 18:45 »
Call of Duty: Modern Warfare 2 definitivno, nabavavljam odmah kad izađe. I možda probam Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition. Izgleda zanimljivo a i velik sam SW fan tako da bi to isto trebao odigrat. To je to jamislim, 2 nove igre mjesečno će bit i više nego dovoljno. :approve
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Igre u listopadu 2009.
« Odgovori #2 : 26. Listopad, 2009., 18:50 »
Zamjetil sam iste minute dok je wyz objavil temu al pomisli sam; bude odma ispravil ali...
Kaj nebi tema trebala glasiti: "Igre u studenom"  :piva:

BTW, ne čekam nikaj drugi mjesec.
Moje igre stigle su u ovom mjesecu.
Eventualno možda isprobam Dragon Age.
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Igre u listopadu 2009.
« Odgovori #3 : 26. Listopad, 2009., 19:36 »
Call of Duty: Modern Warfare 2 definitivno, nabavavljam odmah kad izađe. I možda probam Star Wars: The Force Unleashed - Ultimate Sith Edition. Izgleda zanimljivo a i velik sam SW fan tako da bi to isto trebao odigrat. To je to jamislim, 2 nove igre mjesečno će bit i više nego dovoljno. :approve

+1
The greatest teacher, failure is.

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Igre u listopadu 2009.
« Odgovori #4 : 26. Listopad, 2009., 19:45 »
Dragon Age, ako bude dobro optimiziran možda i zaigram.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Igre u listopadu 2009.
« Odgovori #5 : 26. Listopad, 2009., 20:21 »
Dragon Age i Modern Warfare obavezno

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Igre u listopadu 2009.
« Odgovori #6 : 26. Listopad, 2009., 20:39 »
Modern Warfare 2 and Star Wars,., :hiha:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Igre u studenom 2009.
« Odgovori #7 : 26. Listopad, 2009., 21:22 »
Zamjetil sam iste minute dok je wyz objavil temu al pomisli sam; bude odma ispravil ali...
Kaj nebi tema trebala glasiti: "Igre u studenom"  :piva:

Armor ima oko za greške  :hiha:
Eto ispravljeno, lapsus čini se :)

Od igara u studenom ću definitivno isprobati Modern Warfare 2 i Dragon Age Origins jer zvuči odlično čak i meni koji nisam hardkore RPG fan, a od Nintendo Wii igara bi volio isprobati novi New Super Mario Bros za Wii  :ementaler:

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Igre u listopadu 2009.
« Odgovori #8 : 26. Listopad, 2009., 21:26 »
Zamjetil sam iste minute dok je wyz objavil temu al pomisli sam; bude odma ispravil ali...
Kaj nebi tema trebala glasiti: "Igre u studenom"  :piva:

dođavola, uvijek se pogubim u tim mjesecima kad ide unaprijed.  :wildboy:

uglavnom, dragon age će se igrati, i modern warfare 2.

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Igre u studenom 2009.
« Odgovori #9 : 26. Listopad, 2009., 21:27 »
Zamjetil sam iste minute dok je wyz objavil temu al pomisli sam; bude odma ispravil ali...
Kaj nebi tema trebala glasiti: "Igre u studenom"  :piva:

Armor ima oko za greške  :hiha:
Eto ispravljeno, lapsus čini se :)

Od igara u studenom ću definitivno isprobati Modern Warfare 2 i Dragon Age Origins jer zvuči odlično čak i meni koji nisam hardkore RPG fan, a od Nintendo Wii igara bi volio isprobati novi New Super Mario Bros za Wii  :ementaler:

Mi vas ne krivimo  :hug

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Igre u prosincu 2009.
« Odgovori #10 : 26. Studeni, 2009., 13:13 »
da ne otvaram sad novi topic za ionako siromašan prosinac, preimenovo stari i evo:

DATUMI IZLAZAKA IGARA U PROSINCU 09

ističu se Avatar, Dirt 2 za pc, The Sabouteur i... ništa više?
uglavnom, i to su kao neki mediokriteti.

pitanje je, hoćete li igrat išta novo?

Odg: Igre u prosincu 2009.
« Odgovori #11 : 26. Studeni, 2009., 13:20 »
Zeldu bi valjalo probat. ;)

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Odg: Igre u prosincu 2009.
« Odgovori #12 : 26. Studeni, 2009., 13:39 »
Ane, tipkanje Zelde sa kolačima i božićni ugođaj. <3  :ementaler:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Igre u prosincu 2009.
« Odgovori #13 : 26. Studeni, 2009., 13:41 »
Ovaj mjesec preskačem što se novih igara tiče. Imam još za dovršit Fallout 3 i Borderlands koje zadnjih mjesec dana igram a i novi COD čeka, tako da dokraja godine sam zbrinut. \:D/
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Igre u prosincu 2009.
« Odgovori #14 : 26. Studeni, 2009., 13:46 »
imam borderlands i dragon age od prošlog mjeseca, a ništa od ponude iz prosinca me ne privlači previše... probat ću saboteur vjerojatno.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9