HCL.HR

Imam toliko problema da razumem "Gamer Culture".

• 0 Odgovora
  • 303 Hitova
*

karaibanu

• n00b
  • 1
Imam toliko problema da razumem "Gamer Culture".
« : 09. Ožujak, 2022., 06:51 »
Čitavo postojanje pop kulture "gejmera" je tako čudno. Kao da je reddit sub oživjela, sa umom košnice i svim ovim stvarima u taktu.

Zaista je frustrirajuće što je to lice igara. Uglavnom igram igrice vođene naracijom, a ljudima ne mogu ni reći a da im oči ne zastaknu https://omegle.onl/  vshare. Ne mogu objasniti zašto su Vodič za početnike, Edith Finch, TWD Season 1 od Telltalea, Cartlifea ili toliko drugih igara potpuno nevjerovatni i vrijedni vašeg vremena čak i ako vam nije stalo do onoga što vjerujete da igre jesu.

Bili ste uvučeni u online igre za više igrača, često s oružjem. Kao ova jednostrana stvar. Gomila ljudi sa crnim majicama s logom igrača i farmerkama. Svi se vesele kada vide nešto što prepoznaju na ekranu na promotivnom događaju. Ponekad je to kao MLM kultni osjećaj. Ako idete protiv toga, nanosi se uvreda. Žale se da su opljačkani, a onda idu i naruče sve unaprijed, a sve zbog naizgled loše kontrole impulsa. I želja da se sve prikupi. Očigledno, svi u grupi nisu baš slični, ali ipak.

U nekom trenutku, kako ležerniji ljudi igraju igrice, to se mora promijeniti. To je neizbežno. Na način na koji je korištenje kompjutera 70-ih bilo viđeno kao vrsta štreberskog hobija u određenoj mjeri, gdje je sada toliko ukorijenjeno u našoj kulturi. Mislim, posebno s rastom narativnih igara koje pričaju priču (koja se obično ne bi ispričala ni približno tako dobro ni na jednom drugom umjetničkom mediju), da će ova gejmerska kultura nestati.

I lično, bit ću zaista sretan kada nestane. Da se vidi da razvojni programeri ne opslužuju grupe poput ove, omogućilo bi mnogo novih ideja, sa novim tržištima. Mislim da smo još uvijek u ovoj čudnoj eri male djece sa video igricama. Mislim da će narativne igre posebno postajati sve veće i veće, s obzirom na to da ljudi vole priču, a mogućnost da biraju ili biraju dijalog bi zainteresirala mnoge ljude koji misle da su igre u osnovi samo pucanje i pljačka, s nekim glupostima. stranu.

Što mislite kada će se to promijeniti? Kada "gamerska" kultura prestane da bude većina, a kompanije pređu na širu publiku, itd. Kladim se da bi E3 u tom trenutku bio mnogo drugačiji. Iako vjerovatno ne bi imao tu voljenu atmosferu olupine.
« Zadnja izmjena: 22. Ožujak, 2022., 12:02 karaibanu »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9