HCL.HR

Komentari na listu odigranih igara

  • 792 Odgovora
  • 309818 Hitova
*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #690 : 14. Siječanj, 2018., 20:18 »
Ja nezz sta mi je. Kroz 4dana presao dvije igre... :hihi: A ispiti blizu.



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #691 : 14. Siječanj, 2018., 21:36 »
-
« Zadnja izmjena: 18. Rujan, 2020., 18:04 Bert_Raccoon »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #692 : 14. Siječanj, 2018., 22:13 »
 :hihi: :hihi:

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #693 : 19. Siječanj, 2018., 04:10 »
Je vidiš, ignoriram ovaj thread :) nisam ovdje pisao ništa.
Eto, Ispravak i  update odmah.

DODANO: ACO, Trine, GTA V.
IGRA SE: Devil May Cry Definitive Edition, Prey, Elex, Trine, Trine 3

Elex sam mjerkao već neko vrijeme i eto sad je bio na skontu. Pa rek'o da se počastim. Reakcije na ovaj naslov su dosta šarene. Piranha Bytesov  Risen serijal mi se sviđao.  Gothic serijal nisam igrao. Pogledao sam malo Elex gameplaya na YT i svidjelo mi se. Nije neko remekdjelo,  ali mi se čini solidan RPG sa polaganimi ritmom napredovanja što mi se jako sviđa. Priča mi je za sada isto O.K.

Trine, jebeno dobar platformer / puzler. Eto uvalili su paket od tri igre  na skonto pa sam ga ugabio.  Super za mozganje. Grafika mi se totalno sviđa u sve tri igre. Maštovito, šareno, zabavno. To je za zezanciju preko tjedna kada nemam baš previše vremena za igranje.

Devil May Cry Definitive Edition. Neznam. Ultra dinamična sjeckalica za luk na japanski način. Za sada se podnosimo premda sam prošetao gamepad po parketu ... fasciniraju me japanezi sa tim njihovim multitaskingom. Japanska narodna mudrost: Kad ne ide, ostavi se sinko gamepada i nastavi drugi dan. Koncentracija 110% ili ništa od igranja.

Prey. Na čekanju. To će biti vikend zabava kada dođe na red. Ono, skoro pa bijošok ali malo novije. Isto materijal za šetanje gamepada. Morat' ću mu kakav povodac nabavit.

Tol'ko od mene. Kreće zavjet šutnje i manjak vremena. Prdnula krava. Treba ići radit. Taj jebeni GO  (pre)kratko traje.
« Zadnja izmjena: 19. Siječanj, 2018., 04:39 moordrak »

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #694 : 19. Siječanj, 2018., 15:27 »
GO uvijek prekratko traje pa da i traje cijelu godinu  :hihi:

@moordrak

Veliš odlična igra ali jako loš AC
Za Origins.
Nisi baš razjasnio zašto je loš AC pa baci koji "dublji" detalj zašto je tako.
Zanima me, nisam igrao, budem ali nemam pojma kad jer me serijal čeka još na Unity-u.

Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #695 : 19. Siječanj, 2018., 16:33 »
UPDATE

FIFA 18 - [80/100] - [21:05] -  Ima ova FIFA gro mana, no i dalje je zabavna i pružit će mi nogometnu satisfakciju izuzev nekim iritacijama. Najveća ide kod izvođenja penala; to sranje je MEGA govnasto. Mislim da bi osmica iliti osamdeset bila plafon ocjena. Za sve više od toga serijal bi trebao uvesti ne evoluciju, nego revoluciju u gameplayu. FIFA previše godina stagnira ili ide jako malim koracima naprijed, a rezultat toga, je da dosta ljudi kupuju igru, svake dvije, tri godine. Tek oni možda vide veće promjene, ali ne nužno i sve na bolje. To bi bio moj ukupan dojam nakon nekakvih 20-ak sati igranja.


Assassin's Creed Rogue - [83/100] - [22:30] - Shay Patrick Cormac je fantastičan anti-heroj. Iako u enginu Black Flaga, nije me nešto previše smetalo provesti toliko vremena u praktički "istoj" igri. Priča je super, akteri iste su također odlični; kako novi, tako i stari poznanici. Misije mi nisu bile pretjerano AC reciklirajuće. Čak sam se jako dugo i zadržao u igri budući da se main story da bez side misijamože preć za deset sati. Rogue je jedna od boljih AC igara i ima unikatnu priču koja se usudila biti drugačija od svih ostalih u serijalu.

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #696 : 19. Siječanj, 2018., 17:51 »
Nisi baš razjasnio zašto je loš AC pa baci koji "dublji" detalj zašto je tako.

updejtano :)   Fala što si pročitao moje grintanje. Origins mi se svidio i dao sam mu odličnu ocjenu. Iskreno, ne znam da li ćemo ikada više vidjeti onaj pravi Assassins Creed jer od njega je kroz godine ostala samo ideja.

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #697 : 20. Siječanj, 2018., 20:00 »
-
« Zadnja izmjena: 18. Rujan, 2020., 18:04 Bert_Raccoon »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #698 : 24. Siječanj, 2018., 18:02 »
Evo i mog updatea...


Pomalo sam razočaran s ovim krugom novo pređenih igara... Baš banana...  :hiha2: :hiha2: :hiha2:


KLIK

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #699 : 29. Siječanj, 2018., 15:51 »
UPDATE:

Elex.Korekcija ocjene (sa 55 na 61), proširen komentar. I dalje mislim da se radi o igri iz 2010. i ne mogu prijeći preko toga.  Šteta što je tako "ukočena".  Što se kompleksnosti tiče, 12/10.  Nevjerojatno koliko sadržaja na jednom mjestu! Neznam kako netko može prijeći ovo za 70 sati jer ima toliko varijacija na temu i toliko opcija. Moram priznati da sam zavolio svijet Elex-a. Školski primjer izraza: "acquired taste" ilitiga:  Another way of saying "this stuff is shit but you'll get used to it" :) 
« Zadnja izmjena: 18. Veljača, 2018., 05:12 moordrak »

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #700 : 01. Veljača, 2018., 15:27 »
Odigrao par minuta 8bitboya. Bolje da nisam.

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #701 : 01. Veljača, 2018., 16:31 »
Slab početak godine što se tiče igranja.. Odigrao Never Alone - topla preporuka  :ementaler:

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #702 : 03. Veljača, 2018., 18:56 »
-
« Zadnja izmjena: 18. Rujan, 2020., 18:03 Bert_Raccoon »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #703 : 03. Veljača, 2018., 19:23 »
Ja bi ti dao hlađenje od tjedan dana radi ovog osvrta. :hiha2:

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #704 : 03. Veljača, 2018., 19:40 »
-
« Zadnja izmjena: 18. Rujan, 2020., 18:03 Bert_Raccoon »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9