HCL.HR

Lista odigranih igara 2013.

  • 21 Odgovora
  • 28210 Hitova
Odg: Lista odigranih igara 2013.
« Odgovori #15 : 03. Svibanj, 2013., 13:05 »
IGRA                                                   OCJENA                                                                        DOJAM
Battlefield 389/100   INFO Daleko najbolja i najljepša pucačina ove generacije.Sa svojim bogatim Premium paketom nudi još više toga.
CS:GO93/100   INFO Čudaci iz Valve-a opet su napravili remek djelo, još ako  bude trajao 12 godina...
DiRT 390/100   INFO Jedna od najboljih trkaćih igara koje sam igra i definitivno najbolje rally iskustvo, upotpunjeno prelijepom gymkhanom. 
Far Cry 385/100   INFO Izvrsno SP iskustvo, ali je pokvareno prosječnim Multiplayerom.
Far Cry 3: Blood Dragon86/100   INFO Mnogo zabavniji od orginala i neiskvaren lošim multiplayerom. 
PES 201370/100   INFO Bez većih promjena, a multiplayera isto kao da nema, veoma malo igrača. Upropaštena master liga sa itemima i shopom. 

ZADNJE PREĐENO: Far Cry 3:Blood dRAGON
TRENUTNO SE IGRA: Dark Souls

Odg: Lista odigranih igara 2013.
« Odgovori #16 : 01. Srpanj, 2013., 16:52 »
Far Cry 3 - 95/100 - veoma zanimljiva priča, dobro produbljeni likovi, odlicča grafika i cijeli otok koji uvijek ima nekakvu akciju bilo da su to životinje bilo neprijatelji. Sviđa mi se skill mode te način na koji svatko za sebeformira svog lika.
Tomb Raider - 93/100 - Nema se što reći, igra je fenomenalna, zabavna, pogotovo korištenje luka i strijele. Grafika odlična, kao i igrivost.
Warframe - 65/100 - Po nekima možda pre mala ocjena, iako je igra dobro optimizirana i ima vrhunsku grafiku za besplatne igre nedostaje mi priča i malo raznolikosti. Svaki svijer odnosno level je isti i nema neke pretjerano različite akcije osim u različitim neprijateljima
Metro: Last Light - 95/100 - Šta reći za ovu predivnu igru? Uživao sam svaku sekundu u njoj. Atmosvera vrhunska, grafika također. U niti jednom trenutku nisam poželio da igra napokon završi kao što u mnogima tako bude. Nadam se da će biti još nastavaka jer je bio dobar i Metro 2033 i Last Light...
Call of Juarez: Gunslinger - 65/100 - Nisam uspio prožvakati ovu igricu, za mene je Bound in blood bio vrhunac CoJ serijala za sad.
Football manager: 2013 - 88/100 - Odlična igra sa obiljem mogučnosti, svake godine sve bolja
Dirt 3 - 86/100 - Zabavna igra sa dobrom grafikom
Euro Truck Simulator 2 - 90/100 - Uspješan nastavak odlične igre, sa još više mogučnosti, sve najbolje o igri
« Zadnja izmjena: 14. Listopad, 2013., 16:23 ecL1ps3 »

*

Madridista1

  • *
  • 73
  • No lajfer!
    • Real Madrid Hrvatska
Odg: Lista odigranih igara 2013.
« Odgovori #17 : 01. Studeni, 2013., 00:40 »
IGRA                                                   OCJENA                                                                        DOJAM


Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 289/100   INFO Pošto nisam igrao prijašnje dijelove ne mogu puno komentirati novosti. Meni jedna od najboljih igrica ove tematike, toliko mogućnosti kontroliranja sa svojom ekipom, jako dobra taktička pucačina. Svakako preporuka za one koji vole ovaj žanr.
Far Cry 395/100   INFO Bogovski dobra igrica. Odlična priča, veliki otvoreni svijet i prepuno misija, što sporednih, što glavnim. Nema se tu što puno reći osim sve pohvale za Ubisoft.
DiRT 390/100   INFO Uz NFS sigurno jedna od najboljih trkaćih igrica. Jako doibra grafika, opcija što se može staviti da kod udaraca razbiješ auto pa slabije ide i slično, detalji koji igru čine boljom
Sniper: Ghost Warrior 288/100   INFO Uh, jako dobra igra. Odlično napravljem stealth, samo mi izgleda dosta kratke priče, jako sam je brzo prošao ma nisam mogao steći neki bolji dojam. Ako bude nastavka očekujem puno duži gameplay...i misiju na Balkanu, ponovno...
Anno 140499/100   INFO O ovoj igrici mogu reći samo najbolje. Definitivno i bez dvojbe jedna od najboljih strategija ikada odigranih. Užitak je igrati, a mnoštvo resursa i široka paleta mogućnosti je čine još boljom. Jedini nedostatak je multiplayer.
Anno 207079/100   INFO Puno mi se više dojmio prvi dio, ovaj nisam puno igrao i neću ga više igrati, vratit ću se starom, dobrom 1404. Ne mogu ništa loše reći o igrici, osim to što je lošija od prethodnika. Malo glup gameplay -.-''/td]
Metro: Last Light95/100   INFO Nešto slično Far Cryu, ali u mračnijoj varijanti.
Mafia 295/100   INFO Što više reći, nego da čekam nastavak. Sigurno jedna od boljih, ako ne i najbolja mafijaška igrica. Priča odlična, ima puno razgovora što mi se sviđa, a i pucačina je dobro odrađena. Veliki arsenal pušaka, auta i sličnog, grafika na mjestu. Jedina zamjerka je što ipak malo traje i kraj me malo začudio -.-

ZADNJE PREĐENO: Mafia 2
TRENUTNO SE IGRA: Sleeping Dogs i Splinter Cell: Blacklist
« Zadnja izmjena: 16. Lipanj, 2014., 05:38 Madridista1 »
"Nogomet je vrlo jednostavna igra, zašto je komlicirati?!"

Odg: Lista odigranih igara 2013.
« Odgovori #18 : 10. Studeni, 2013., 15:09 »
IGRAOCJENADOJAM
Far Cry 3 92/100Odlična igra u gotovo svim segmentima, napucavanje, otvoren otok i sve. Jedna od boljih igara 2012.
Homefront57/100Ispodprosječna igra zanimljive tematike ali nakon što je prođete u jednom dahu brzo ćete je zaboraviti.
Metro Last Light94/100Fantastična igra od prezentacije do priče i pogotovo atmosfere. Vjerovatno GOTY.
Sniper Ghost Warrior 275/100Svidjela mi se realistična mehanika snajpera i stealth ali manjak sadržaja i ispodprosječna priča dosta utjeću na ocjenu
Half Life 295/100Još jedno u nizu remekt dijela Valvea. Jedna od najboljih FPS-ova ikad
Call Of Juarez Gunslinger85/100Pošto sam veliki fan westerna očekivao sam dosta od ovoga i nisam se razoćarao. Napucavanje i dizajn levela su odlični a priča je solidna.
Mafia 292/100Nakon 4. prelaska još uvijek odlična igra fantastićne grafike, priče i likova.
Crysis 284/100Igra odlične audiovizualne prezentacije i gameplaya ali jednostavno dok je prelazite imate osječaj da nešto fali.
Call Of Duty 289/100Jedna od najbolji ww2 shootera odlične prezentacije i gameplaya.
Saints Row 385/100Zabava zabava i samo zabava. Nakon prelaska brzo se zaboravi.
Dishonored93/100Jedna od najboljih igara 2012. Raznosvrsnost gameplaya i atmosfera svrstavaju ovu igru u sami vrh ponude stealth igara.
Mirrors Edge80/100Poprilično kratka ali zabavna igra prije svega zbog parkoura.Grafika je također jako dobra.
Portal83/100Zanimljiva ali jako kratka puzzle igra.
Portal 290/100Odlična puzzle igra. Bolja od prethodnika u svim segmentima.
Splinter Cell Conviction88/100Možda malo previše akcije ali uvjerljiva priča i zabavan gameplay čine igru vrijednom igranja čak i ako ste veliki fan prethodnih igara u serijalu.
Spec Ops The Line79/100Svim manama ove igre se može progledati zbog prste zbog odlične priče i karakterizacije likova.
Brother a Tale Of Two Sons94/100Pravo malo remekt dijelo. Jedna od rijetkih igara koje mi izmame suze na lice. Prekrasna igra.
Outlast87/100Jedna od najstrašnijih igara svih vremena. Osjećaj straha vas prati kroz cijelu igru, ako ste slabog srca ne igrajte.
Assassins Creed 293/100Fantastična igra u svim segmentima i jednostavno vam ne može dosaditi jer je svaki dio u igri fantastićno izveden.
Alan Wake89/100Igra odlične priče i atmosfere ali repetitivnost dosta snizava odličan dojam.
Call Of Duty Modern Warfare 386/100Premalo inovacija ali akcija i one prenapuhane filmske scene dosta rulaju.
Max Payne 384/100Dosta lošiji od prethodnika ali akcija je dobro izvedena ali nenormalna količina animacija ubija u pojam.
Far Cry 3 Blood Dragon86/100Svidio mi se taj retro stil 80-ih sa FC3 mehanikom. Mane su repetitivnost i kratkoća.
Batman Arkham Asylum90/100Odlična igra zanimljive priče, zabavnog gameplaya i odlične borbe. Mane su jedino loše izvedene boss bitke.
Deus Ex Human Revolution93/100Po meni najbolja igra 2011. godine. Gotovo svaki dio igre je savršen, od priče, likova gameplaya i ostalo. Igra ima mane al ništa vrijedno spominjanja.
Assassins Creed Brotherhood87/100Bez većih promjena. Sloboda kretanja po Rimu je najpozitivnija stvar u igri, priča je solidna a grafika jako dobra.
Call Of Duty Black Ops92/100Daleko najbolja priča u Cod igrama i zadovoljavajuća akcija kao kod svake CoD igre. Misije rulaju jako, doduše malo prekratko.
Tomb Raider90/100Odlična igre vrhunske prezentacije i gameplaya, doduše malo predvidljiva priča al daleko je to od loše priče. Neznam koliko je igra bolja ili lošija u odnosu na starije tomb raider igre budući da mi je ovo prva u serijalu.



« Zadnja izmjena: 08. Prosinac, 2017., 15:02 gamelaker »

*

syber strike

  • *
  • 5
  • By the best or die like the rest...
    • PES-HRVATSKA
Odg: Lista odigranih igara 2013.
« Odgovori #19 : 12. Studeni, 2013., 13:34 »
IGRAOCJENADOJAM
Far Cry 3 100/100Odlična igra u gotovo svim segmentima, napucavanje, otvoren otok i sve. Jedna od boljih igara 2012.
Dragon's Dogma90/100Super otvoreni svijet i ubijanje velikih neprijatelja.
Grand Theft Auto V100/100Fantastična igra od prezentacije do priče i pogotovo online. Vjerovatno GOTY.
Pro Evolution Soccer 2014.60/100Velika promjena igranja naprema pes13,ali zato online trenutacno katastrofa
TRINITY: Souls of Zill O'll95/100Super rpg koji mi se svidio i igras s 3 lika istodobno,prica solidna.
F1 Race Stars70/100Super utrke i zabava s F1 stilom,stvarno igrica s ekipom dok sam igrao sam uzivao svaki trenutak.
Mafia 290/100Mafija ce ostat mafija,igrica koja se igra u 1dahu i vrijedna svake min.igranja.
Jak and Daxter: The Precursor Legacy65/100Legendarna 3-logija a ovaj prvi dio super zabavan i lagan stvarno te vrati nazad u vrijeme.
Jak II65/100Nstavak 3-trilogije 2.dio,gradska voznja,pucanje,skakanje + legenda daxter i super prica.
Saints Row 380/100Zabava zabava i samo zabava. Nakon prelaska brzo se zaboravi.
Kingdoms of Amalur: Reckoning95/100Super prica i otvoreni svijet,od istrazivanja do super mjesta koje posjetis vrijedna svake minute igranja.
Tomb Raider90/100Lara mlada i neustrašiva,pusti otok i super prica i grafika kao u super sustav borbe uzivao sam igrajuci,ali online katastrofa.
Spec Ops: The Line65/100Solidna pucacina i prica,kao i online.
The Lord of the Rings: War in the North90/100Super igrica i prica,moze se igrat do 3 online igraca zajedno vrijedna odigrat i zabavit se.
DARK SOULS95/100Igrica koja te ostavi bez daha,od price do sistema igranja i borbe,.
BioShock Infinite95/100Super igrica a prica,grafika,likovi nesto sto cu dugo pamtiti,vrijedna obavezno odigrat ako mislis da si gamer.
Deus Ex: Human Revolution95/100Super osvjezenje i akcija u stilu starog dobrog mgs,a prica i likovi fenomenalno.
Ratchet & Clank: All 4 One65/100Ratchet legenda super zabavan s ekipom,a majstor clank neunistivi razbijac super igrica i online sustav igranja.
NIER80/100Zanimljiv rpg s pricom i igram igrice,vrijedi odigrat i isprobat.
Max Payne 395/100Igra koja ide jako daleko u proslost i legendarno usporivanje vremena i pucanja,super prica i likovi a online mi se nije toliko bas svidio.
Mass Effect85/100Trilogija koja je zavrsena s ovim prelaskom 1.dijela,a kad sam ga igrao stvarno super prica i opcenito sve ostalo.
Borderlands 290/100Super igrica i napucavanje neprijatelja,jako sam se namucio s 1 trofejem za platinum ufff.
Need for Speed: The Run85/100Gas i ne gledaj nazad super nfs ali nisam ga online nazalost igrao.
White Knight Chronicles II85/100Super 1.dio ali ovaj 2.dio nisam puno igrao radi glupog save file sto mi nije iz 1.dio htjeo ucitati steta.
Guardians of Middle-earth86/100Super igrica s osvjezavajucim novim  nacinom igranja.
Need for Speed: SHIFT86/100Malo sam ga igrao,nije mi se nesto pretjerano svidio.
Batman: Arkham City86/100Bman super lik,prica,sutanje neprijatelja i opcenito sve ali nekako mi je kratko trajalo sve.
Need for Speed: Most Wanted86/100Super nfs s online sustavom igranja,od 1.min mi se svidio i nisam ga pustio dok nije bio Platinum.
Battlefield 3100/100IIgrica koju sam kupio nakon 3..mje. od izlaska i poceo igrat stvarno sam bio hipnotiziran grafikom i sustavom ratovanja i Platinum sam dobio i sve ostalo,ali donijela je novi nacim iganja i ratovanja koji ce dugo ostati i sigurno pokopat u grom cod i mohu ,a prestao sam je igrat 1mjes. i sad ne igram bf4 jer cuvam se za ps4 kad stigne ako kupim i novu revoluciju radovanja 32vs32.

ZADNJE PREĐENO: Dragon's Dogma
TRENUTNO SE IGRA: Dead Island
[/quote]
« Zadnja izmjena: 12. Studeni, 2013., 13:38 syber strike »

*

sacred000

  • *
  • 42
  • Perspektiva nam je jeftina cigara
Odg: Lista odigranih igara 2013.
« Odgovori #20 : 01. Prosinac, 2013., 14:16 »
Metro: Last Light Igra koja ima veoma interesantan zaplet i priču u cijelosti,a i zvuk te grafika nisu loši.U sebi ima i stealtha i napucavanja,realnosti i nadrealnosti .Sve u svemu igra je odlična sa malim nedostacima(zastarjelost izgleda objekata ,stari generatori, i sl.,oružje ) OCJENA : 89/100
PES 2014 S obzirom na svog prethodnika ,ova verzija i nije toliko loša s obzirom da rade od 0 na novom Fox engine.Vođenje lopta dosta otežano te samo nadigravanje protivnika nije kao prije.Ne može se više proći' čitav tim sa Messijem ili Ronaldom.Sve je usklađeno.Malo poboljšanje grafike bi dobro došlo te stadioni. OCJENA : 80/100
Assasins's Creed : Revelations Zanimljiva priča ,likovi te zaplet.U jednom trenutku sam osjetio nedostatak priče al' se ubrzo promjeni iznenđujučće novom radnjom.Subektivno gledajući ne sviđa mi se fazon sa "dva lika " vraćanje u prošlost..Objektivno ,igra je odlična ,mali nedostatk pri combatu.Grafika odlična OCJENA : 87/100
FIFA 14 Za razliku od svog konkurenta PES-a ,FIFA je znatno bolja,mada se nije promjenila ni trenutka od prethodnika 13-ke.Jedina izmjena korisnički interfejs.Gameplay je odličan kao i kod prethodnika,raznolikost golova je velika.Usklađenost među igračima takođe postoji. OCJENA : 88/100

*

zvucnjak

  • *
  • 130
  • Carpe per diem
Odg: Lista odigranih igara 2013.
« Odgovori #21 : 21. Prosinac, 2013., 22:23 »
Moje prethodne liste:  2011  2012

IGRAOCENAUTISAK
Half-Life95Vidim zašto je na takvom glasu kakvom je. Odličan balans akcije, šunjanja i zagonetki.
Poker Night at The Inventory60Simpatična ideja ali dosadi za par dana.
Mortal Kombat Arcade Kollection82Odlična stvar za nostalgičare.
Mortal Kombat Komplete Edition95Stara legenda u novom ruhu. Pun pogodak. P.S. Poseban plus za novine kao što je Challenge Tower
Super Street Fighter IV: Arcade Edition85Samo za "zaluđenike" :mrgreen:
Chivalry: Medieval Warfare85Zabavna stvar, naročito ako imate dobro društvo. Nije laka i treba dosta vremena da se napreduje (or is it just me?)
Sid Meier's Civilization V95Primamljivo kako za poznavaoce serijala, tako i za novajlije. Sviđa mi se što je svaka opcija objašnjena, što možda nije baš po volji hard-core fanovima, ali što je najbitnije, i dalje ima onaj "samo još jedan turn" sindrom.
Magicka 95Odlična i preduhovita stvar za igranje sa, ili protiv prijatelja! Inovativna i jedinstvena ideja! Svaka čast!
The Walking Dead98Sjajna "interaktivna serija"... Vrhunski dijalozi, napetost, drama, odluke na koje vas tera... Ne propustiti nikako!!
Max Payne 3 77Kao 3PS je OK, ali nema ništa od onog starog dobrog "Max Payne" comic noir šmeka. :( Plus, multi je bezveze...
The Witcher Enhanced Edition98Drugi prelaz, ali ga nisam ranije pominjao. Legenda RPGa, i za sada (a verovatno će tako i ostati) najbolji deo serijala. \:D/
« Zadnja izmjena: 02. Ožujak, 2014., 23:55 zvucnjak »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9