HCL.HR

Najbolji coveri igara

  • 214 Odgovora
  • 82653 Hitova
*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Najbolji coveri igara
« Odgovori #180 : 15. Kolovoz, 2014., 21:00 »
Ajd prvo malo prouči kubizam prije nego što takve stvari budeš poturao pod ovu umjetnost,
Sad najednaput ti ne paše ne samo analogija s Picassom, nego ti ne paše ni reći da nešto podsjeća na pravac kojem je Picasso pripadao. Iako si prije objeručke prihvatio tu analogiju, i proglasio cover govnom kakva su i Picassova djela, jer klasično za glupu priprostu seljačinu kakva si ti misliš da je fotorealizam vrhunac bilo kakve vizualne umjetnosti.

Podsjetimo se:
@kaiser slažem se da taj Richardov cover izgleda kao Picassovo djelo naspram onih koje sam ja postao ;).
Eto koliko loše razumiješ, pa ne bih ja onaj tvoj cover nikad uporedio sa Pikasovim nego je kaiser rekao da je ono "Pikasovo djelo nasuprot mojih" pa sam ja zato ono postao u smislu ako je ono tvoje Pikaso djelo onda su moji coveri Da Vinčijevo djelo (najveći genije ikada). Znači ništa nisam mislio loše o Pikasu ali realno ne može se porediti sa velikim Leom.

I da se osvrnem na ovo što spominješ da ja smatram "fotorealizam kao vrhunac moderne umjetnost". Prije svega ja ne smatram da oni coveri koje ja postam imaju ikakvu umjetničku vrijednost. Nego ih, kao ekonomista, cijenim zbog njihove marketinške vrijednosti. Artisti koji su ih izradili u photoshopu su samo obično oruđe kao i sam photoshop u rukama marketara koji su dobro upućeni u psihologiju potrošača i cover urade tačno tako da privuku ciljanu publiku. Zbog toga vi govorite za moje covere da su generični, pa i jesu generični zato što nisu rađeni iz umjetnosti nego iz nauke. A da po 100-ti put ponovim, tema nije najljepši coveri ili najinovatiniji, ili coveri sa najvećom umjetničkom vrijednošću, nego najbolji. A ja smatram da je cover najbolji ako ispunjava svoju osnovnu funkciju - da privuče što više kupaca. Vi možda smatrate da je cover najbolji ako je najmaštovitiji? OK, to je sasvim uredu. Tako isto očekujem da barem i vi razumijete covere koje ja postam, ipak nisu sve velike izdavačke tvrtke glupe pa svi rade takve covere za svoje igre. Mislite da one ne bi mogle angažovati umjetnike da im s kistom umjesto photoshopom urade cover, ali neće iz razloga koji sam već rekao.
Molim te ako ikako možeš mi ubacivat stvari u usta jebeni moronu. Ja nigdje nisam rekao da je onaj cover "umjetnički". Glupo je branit se više puta s "ja to nisam rekao" ali ja stvarno nisam rekao više manje ništa od sranja koja mi ti predbacuješ.

Jedini tko je ovdje dosta ignorantni idiot da baca neke gigantske sudove kao što je "Da Vinci > Picasso" si ti (najveći idiot ikada).

A ove riječi koja si gore uspio složit da liči na nešto smisleno neću ni komentirat. Samo ću uputit na tvoju zanimljivu tvrdnju:

>stvari koje su zanimljive, dobre, privlačne, inovativne, lijepe =/= stvari koje privlače.

Ili bi bila da sam ja rekao da bih ja bolje naslikao Guernicu ili ovaj cover (?). Ili kad bi tvoj citat govorio: "Too bad all the people who had some remarks about running the country are busy driving taxi cabs and cutting hair." Međutim, s obzirom da niti jedno od toga nije slučaj, opet si ispao glup. Šteta za tebe, više sreće drugi put.
Ne nego ti opet ispadaš glup. Da ti i ovo pojasnim kad već ne kontaš, ovo gore sam ti rekao zato što ti misliš za sebe da si neki umjetnički kritičar, a u stvari si samo obični lajavac koji pljuje na sve i svakoga jer je deprimiran svojim životnim neuspjesima. Viđao sam takve, najglasniji su kada treba pljuvati i na predsjednika, i na fudbalskog selektora, i na direktora nekog preduzeća itd, svi oni misle da bi to bolje radili a nemaju ni srednju školu završenu. Ali ako ništa drago mi je što si barem priznao da onaj ispljuvak ne pripada kubizmu nego samo podsjeća na njega, Pablo se smirio.
Molim te ako me možeš uputiti na post gdje sam ja rekao za sebe da sam umjetnički kritičar ili sam pokušao išta slično umjetničkoj kritici napisati?

Nikad u životu nisam ništa reko protiv predsjednika, direktora neke tvrtke, a bome niti protiv izbornika nogometnog tima lol. Ali niti ovdje nisam rekao ništa protiv nikog "višeg", tako da ne znam zašto vučeš ovu idiotsku paralelu i spektakularno promašuješ opet. Ako sam u krivu, stvarno nije teško uputit na post ili dio posta gdje sam ja srao po ikome osim po tebi. A po čemu si ti naspram mene kao predsjednik ili direktor naspram vozača taxija (na stranu taj idiotizam tvoj da je direktor po ičemu bolji od vozača taxija, uzmimo da je to tako kao što zamišlja tvoja glupa glava) ja ne znam.
« Zadnja izmjena: 15. Kolovoz, 2014., 22:07 [proGABBEing] Richard »

Odg: Najbolji coveri igara
« Odgovori #181 : 15. Kolovoz, 2014., 21:12 »
@Adam Jensen

Valjda shvaćaš koliko su rasprave u ovakvim temama besmislene. ČRU si jedino ako stavljaš što opskurnije covere ili covere klasika bez obzira na kvalitetu samog covera.
No ako već stavljaš neko "generično govno" ne znam zbog čega se moraš opravdavati nekome i voditi rat protiv vjetrenjača. Kakva mrtva ekonomija, dobar ti je i to je to.

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Najbolji coveri igara
« Odgovori #182 : 15. Kolovoz, 2014., 21:17 »
Upravo tako, ali nitko nije zaista dovodio u pitanje njegove plebejske neukusne covere sve dok on sam nije pitao

Nije zajebancija, tebi stvarno valja taj cover?

jer znamo da pati od kroničnog šokantnog neukusa.

Također, on je jedini koji ovdje govori o coverima ustvari, kakvi bi trebali biti, koji su dobri a koji nisu, baca neke Istine O Ukusu i druga Opća Znanja O Umjetnosti. On, kao što je često kod manje inteligentnih ljudi, ne može nikako shvatiti viđenja drugih ljudi. On je, kada se nađe oči u oči s drugačijim ukusom, potpuno zbunjen te napada.
« Zadnja izmjena: 15. Kolovoz, 2014., 21:21 [proGABBEing] Richard »

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Najbolji coveri igara
« Odgovori #183 : 15. Kolovoz, 2014., 21:44 »
Upravo tako, ali nitko nije zaista dovodio u pitanje njegove plebejske neukusne covere sve dok on sam nije pitao

Nije zajebancija, tebi stvarno valja taj cover?
Kako niko nije dovodio moj ukus u pitanje kad su nakon što sam prvi put postao covere odmah počeli pljuvat. Ja ne bih nikad ni taj Richardov cover komentarisao da on nije prije toga prvi moje :kava:. Ja nikad nisam onaj koji prvi napada.

On, kao što je često kod manje inteligentnih ljudi, ne može nikako shvatiti viđenja drugih ljudi. On je, kada se nađe oči u oči s drugačijim ukusom, potpuno zbunjen te napada.
Ne mogu vjerovati da si to napisao. Ček, ti stvarno nisi svjestan da si time upravo sebe opisao i svoj problem koji imaš sa ljudima? :fpalm:.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Najbolji coveri igara
« Odgovori #184 : 15. Kolovoz, 2014., 21:50 »
:tired:

Daj prestani više, stvarno si naporan.
Ak nemožeš vjerovat da je nečiji ukus kontra tvoga, onda nemoj ni raspravljat.
A i neznam dal uopće znaš šta je generičnost...

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Najbolji coveri igara
« Odgovori #185 : 15. Kolovoz, 2014., 22:09 »
Wow Richarde, vrijeđanje i još par stvari u jednom postu? To neki novi rekord?
Inače, kužim da ima različitih ukusa, ali Richarde, nije tvoj uvijek bolji. Ovaj Cover koji si pustao je preloš. Možda je tebi lijep, ali meni nije, iako volim umjetnost.
I daj prestani s uvrijedama. Kao da imaš 12 godina. :(
Ovdje imam 990 postova, a 100 puta u tjednu želim otići zbog likova poput Richarda, Ramze i ostalih PROGABBEING likova. Dosadni ste i kvarite forum. Odite.
OT:
Hitman Absolution


Predobar. :hug

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Najbolji coveri igara
« Odgovori #186 : 15. Kolovoz, 2014., 22:15 »
vrijeđanje i još par stvari -> rekord. znači par stvari + jedna stvar je rekord u količini nečega.  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

manjamax

  • ****
  • 1062
  • Cro Sim Racing Forum
Odg: Najbolji coveri igara
« Odgovori #187 : 15. Kolovoz, 2014., 22:17 »
Prestani se praviti pametan kada nisi. :hiha2:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Najbolji coveri igara
« Odgovori #188 : 15. Kolovoz, 2014., 22:24 »
a dosta sam pametan.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Najbolji coveri igara
« Odgovori #189 : 15. Kolovoz, 2014., 22:36 »
Baš sam malo guglao GameBoy covere... čovječe, kakvog je tu smeća bilo.























...e, al' zato je ovaj predobar:


*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Najbolji coveri igara
« Odgovori #190 : 15. Kolovoz, 2014., 22:42 »
Posjedujem 2 igre s tvog popisa, Emperor :ementaler:

Odg: Najbolji coveri igara
« Odgovori #191 : 15. Kolovoz, 2014., 22:44 »
Da pokušam: Zelda i Castlevania?

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Najbolji coveri igara
« Odgovori #192 : 15. Kolovoz, 2014., 22:51 »
Ne i ne ;) Final Fantasy Legends i Contra. Iako nažalost nemam kutije nego samo cartidge na kojima se ne nalaze ovako fini coveri :/

Odg: Najbolji coveri igara
« Odgovori #193 : 15. Kolovoz, 2014., 23:57 »
Lethal Weapon :approve

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Najbolji coveri igara
« Odgovori #194 : 16. Kolovoz, 2014., 02:16 »
Contra cover je najjači ikad, nekako baš moć izvire iz njega :ementaler:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9