HCL.HR

Najbolji coveri igara

  • 214 Odgovora
  • 82164 Hitova
*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Najbolji coveri igara
« Odgovori #210 : 14. Siječanj, 2016., 16:21 »
Ja sam uspio prec dosta, al sam takoder se mucio danima.Ona prva  garaza i one misije su bile nesto nemoguce, jos djete nemam pojma sta se trazi od mene.Al voznja po gradu i milion policajaca iza i oko mene, ajme koja ludnica.Stvarno vrhunska igra.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Najbolji coveri igara
« Odgovori #211 : 14. Siječanj, 2016., 17:08 »
Ona prva  garaza i one misije su bile nesto nemoguce, jos djete nemam pojma sta se trazi od mene.

hahaha pa da, a nitko u kući ne zna guknut engleski da pomognu malo, jadan ujac se mučio 1h da pređe prvu misiju,
samo u neka doba se digne i ode iz kuće ništa ne govori,
meni nije jasno ništa šta se dešava (nije ga bilo 3h koliko je nervozan bio) :hihi:

Šteta što su stali na San francisco, jedina igra koja je mogla zapet Grand Theft Auto serijalu.  :(



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Najbolji coveri igara
« Odgovori #212 : 14. Siječanj, 2016., 17:14 »
Slazem se Driver je stvarno bio legendaran serijal.Mislim da je taj otvoreni svjet u prvom djelu bio najveci do tada.Kasnije je bilo jos nekoliko nelosih djelova al nije to, to vise.Poceli su izgledat ko GTA a tribali su se fokusirat na onu bolesnu voznju i natjeravanje sa policijom.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Najbolji coveri igara
« Odgovori #213 : 14. Siječanj, 2016., 17:37 »
Slazem se Driver je stvarno bio legendaran serijal.Mislim da je taj otvoreni svjet u prvom djelu bio najveci do tada.Kasnije je bilo jos nekoliko nelosih djelova al nije to, to vise.Poceli su izgledat ko GTA a tribali su se fokusirat na onu bolesnu voznju i natjeravanje sa policijom.

Da, počelo je falit to nešto al 2004 driver 3 je imao extra fiziku što se tiče pucanju u auta, i razbijanje auta i pokret lika itd..
Te godine je i GTA San Andreas izašao al je igrač bio slobodan, da ne pišem o San Andreasu jer svi znamo,
a Driveru je to falilo "sloboda i priča" a nitko nije gledao fiziku.
Nisam ni ja tad tu fiziku gledao što je falila jer nije bila bitnija od zabave.  :thumbs:



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Najbolji coveri igara
« Odgovori #214 : 22. Svibanj, 2016., 18:39 »


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9