HCL.HR

PC split screen

  • 10 Odgovora
  • 3735 Hitova
PC split screen
« : 15. Studeni, 2012., 14:46 »
Zanima me jesam li ja jedini koji bi želio više pc igara sa split-screenom i koji je razlog da mnogi proizvođači igara naprave split-screen za konzole, ali ne i za PC za istu igru?
« Zadnja izmjena: 15. Studeni, 2012., 17:18 deltafors »

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: PC split screen
« Odgovori #1 : 15. Studeni, 2012., 17:40 »
molim te kako bi ti kontrolirao 2 skrina? netko tko ima manji monitor igru bi odmah preskocio jer bi bila neigriva.  splitscreen je napravljen da se igra na velikom TV-u, a ne PC-u, makar oduvijek hejtam konzole (osim PS1 <3)...
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PC split screen
« Odgovori #2 : 15. Studeni, 2012., 17:49 »
Da, jer naime u PS1 eri svi su imali tv od 500 cm. I tko spominje dva monitora? Baš znaš gluposti odvaliti.

Prije su igre dolazile sa split screen mp za PC, isto tako je bilo i za konzole. Sada se to više okrenilo online igranju pa je to jedan od razloga vjerujem.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: PC split screen
« Odgovori #3 : 15. Studeni, 2012., 17:53 »
PC naime ne možeš spojiti na TV.

Bar pola ekipe s konzolama ne igra iste na PC monitorima lol.

Zadnje što sam htio igrat u split screenu je Shift 2 bio pa zajeb. Fali ponekad, da  :wildboy:

@FIZX

Goldeneye 64 Multiplayer Gameplay

EKRANČINA BRATE


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: PC split screen
« Odgovori #4 : 15. Studeni, 2012., 18:26 »
 :ave: :ave: btw nisi me razumio snowblind, ne govorim u vezi ps1, nego kazem da opcenito ne volim konzole, osim ps1 jer mi je ona bas obiljezila djetinjstvo, i nisam spomenuo nigdje 2 monitora?

edit: spelling
« Zadnja izmjena: 15. Studeni, 2012., 18:31 PhSxX! »
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

Odg: PC split screen
« Odgovori #5 : 15. Studeni, 2012., 18:27 »
Ali pc možeš spojit na većinu današnjih televizora i bit će dobra rezolucija i sve... nezz, kao neko ko nikad nije imo konzolu radujem se nekoj igri koju mogu zaigrat na jednom kompu sa burazom ili ak frend dođe do mene.

Odg: PC split screen
« Odgovori #6 : 15. Studeni, 2012., 18:28 »
A i ne smeta mi tolko malo manji ekran :D

*

zvucnjak

  • *
  • 130
  • Carpe per diem
Odg: PC split screen
« Odgovori #7 : 15. Studeni, 2012., 18:38 »
Kad je društvo i zabava u pitanju nije bitna veličina ekrana, grafika, itd... Npr. ja sam se sa društvom iz srednje dobro zezao uz CTR, sad vidim da je ovaj F1 Race Stars možda nešto na tu foru... Ali generalno, fali igara koje mogu više igrača da igraju na istom PC-u, a ne online...

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: PC split screen
« Odgovori #8 : 15. Studeni, 2012., 18:41 »
Trine 2 ti preporučam za lokalni co-op. Pogledao sad malo još, Blur ima split screen kao i Split Second Velocity npr...

eda, Rayman Origins isto (za co-op) =)


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: PC split screen
« Odgovori #9 : 15. Studeni, 2012., 19:14 »
Vožnje u pravilu uvijek imaju split screen. Ako se ne varam Rock of Ages također ima, zabavna igra u dvoje.

Odg: PC split screen
« Odgovori #10 : 16. Studeni, 2012., 17:13 »
Hvala ljudovi, btw. znam za Raymana igro sam ga s malom sestričnom i predobar je  :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9