HCL.HR

Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?

  • 206 Odgovora
  • 46016 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #165 : 18. Kolovoz, 2010., 14:15 »
Benajte kripla

zapravo mu razmišljamo dati poziciju moderatora. otkako je njega na forumu, živnule i gamerske rasprave  :hiha:

Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #166 : 18. Kolovoz, 2010., 14:19 »
Ovo nisu rasprave :tired:

Al jebiga, lik ima volje za smisliti temu, to se većini nas ne da ipak :wildboy:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #167 : 18. Kolovoz, 2010., 14:21 »
Benajte kripla

zapravo mu razmišljamo dati poziciju moderatora. otkako je njega na forumu, živnule i gamerske rasprave  :hiha:

si siguran da nisi htio reci da ja samo provociram ekipu? i da su mi glupe argumentacije i razmisljanja i izazivam samo bijes ekipe? tak sam zadnji puta dobio informaciju :)

ak dobijem moda najavljujem rezanje broja postova kriplu na 1 i onda vise nece imati pravo glasa na forumu dok ne natrola barem 1000, opet...

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #168 : 18. Kolovoz, 2010., 14:22 »
e pičke, maknite se iz NJEGOVOG topica.
najbolje da bude moderator i da bena sve koji se s njim ne slažu pa da piše monologe po forumu.

Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #169 : 18. Kolovoz, 2010., 14:23 »
 :wildboy:

Ne znam, htio sam reći da se ispričavam što sam PLANUO ali ostavljaš takvu potrebu jer se nema smisla s tobom raspravljati...

AL DA MI STAVIŠ POSTOVE NA NULA?=????? NEČE IČ( FRAJERU ??!!!!
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #170 : 18. Kolovoz, 2010., 14:30 »
sp i mp su dio proizvoda koji se zove igra, oboje se nalaze u istom proizvodu i sto je najgore cine taj proizvod i sto je najbolje konzumiran je od odredjenog ciljanog dijela ljudi
Knjige i nogomet su dio proizvoda koji se zove zabava, oboje se nalaze u istom proizvodu derpaderpderp

Vijesti nece nikad ubiti nikakve serije niti obratno, ili samo ja mislim da to sto ti pricas nema nikakvog smisla s nicim
MP nece nikad ubiti nikakav SP niti obratno, ili samo ja mislim da to sto ti pricas nema nikakvog smisla s nicim.





Pokusao sam reci da je tvoja prica vs. MP usporedba jednako besmislena kao i usporedba knjige i nogometa.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #171 : 18. Kolovoz, 2010., 14:34 »
sp i mp su dio proizvoda koji se zove igra, oboje se nalaze u istom proizvodu i sto je najgore cine taj proizvod i sto je najbolje konzumiran je od odredjenog ciljanog dijela ljudi
Knjige i nogomet su dio proizvoda koji se zove zabava, oboje se nalaze u istom proizvodu derpaderpderp

Vijesti nece nikad ubiti nikakve serije niti obratno, ili samo ja mislim da to sto ti pricas nema nikakvog smisla s nicim
MP nece nikad ubiti nikakav SP niti obratno, ili samo ja mislim da to sto ti pricas nema nikakvog smisla s nicim.






Pokusao sam reci da je tvoja prica vs. MP usporedba jednako besmislena kao i usporedba knjige i nogometa.

dobro onda sam ja lud i umisljam da sp odumire... ne preostaje nam nista nego sacekati jos neko vrijeme pa vidjeti hoce trend nastaviti po ovom principu kojim se krece sada ili ce se desiti cudo pa ce se sve preokrenuti i sp igre ce opet biti in :)

btw i trolanje po forumu spada u oblik zabave samo jos nisam skuzio jel ide u sp ili mp...

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #172 : 18. Kolovoz, 2010., 14:36 »
dobro onda sam ja lud i umisljam da sp odumire...
Konacno si shvatio.

I nisam 100% siguran da znas sto je trollanje.

Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #173 : 18. Kolovoz, 2010., 14:38 »
Naravno, ak se od price ne moze napraviti nova Odiseja onda prica ne valja... procitaj sve postove

Sori, ja gledam Transformere i ostale nove popularne filmove.
ja evouliram u skladu s kretanjem industrije (koja naravno zaradjuje na meni kao i sve ostale grane)
ti umires kao dinosaur i gledam ti kosti za 50 godina u muzeju ispod pise "covjek koji se opirao evoluciji" :P:)

I da, nauči što je sarkazam. Jer je wyzardov post pun istog. ;D

Ček, što je zapravo tvoj point?
Želiš reći da smo mi koji u igrama više cijenimo dobru priču nego dobar multiplayer glupi i u krivu?

Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #174 : 18. Kolovoz, 2010., 14:40 »
Ne, nego da nas očekuje STRAŠNA SUDBA i CRNA KOB :hiha:


/ ukoliko ne prihvatimo nove trendove i ne prestanemo biti jedni od guskica na kojima se zarađuje.
« Zadnja izmjena: 18. Kolovoz, 2010., 14:42 depresija »
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #175 : 18. Kolovoz, 2010., 14:42 »
Evo jedan lijepo blog koji po meni odlicno pokazuje stanje gaming indrustrije danas...

http://company.interdimensionalgames.com/?p=150

Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #176 : 18. Kolovoz, 2010., 14:45 »
Priča o jebenim FPSovima, ne o gamingu.  :tired:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #177 : 18. Kolovoz, 2010., 14:51 »
Priča o jebenim FPSovima, ne o gamingu.  :tired:

fps je uzeo kao zanr radi usporedbe, prica o SP vs MP citaj do kraja... razmisli... nemoj nista zakljuciti i dodji trolati... ides na 1 post obavezno... :P

Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #178 : 18. Kolovoz, 2010., 14:52 »
Prije ću ja baciti nešto pod muda nego što ćeš ti postati moderator na HCL-u.  :hihi:

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Priča (storyline) u igrama i njezina važnost danas?
« Odgovori #179 : 18. Kolovoz, 2010., 14:55 »
Prije ću ja baciti nešto pod muda nego što ćeš ti postati moderator na HCL-u.  :hihi:

ma kakav moderator, nemam ja vremena ni volje banati vas sve jednog po jednog... :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9