HCL.HR

Propadanje PC gaminga

  • 242 Odgovora
  • 50243 Hitova
*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #195 : 13. Prosinac, 2008., 17:27 »
Dečki su za 5.  :thumbs:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #196 : 13. Prosinac, 2008., 17:31 »
Hej, netko ima drugačije mišljenje od vas? Zamisli ti to!

Zar to već nije netko rekao od ove uber pametne ekipe na forumu?

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #197 : 13. Prosinac, 2008., 17:59 »
Sve je prolazno osim PC gaminga koje neće nikada umrijeti, ni jedna konzola nikada neće biti u rangu PCa i svi koji kažu da PC gaming umire mi mogu pušit kitu.

Loša osobo. :wildboy:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #198 : 13. Prosinac, 2008., 22:47 »
Sve je prolazno osim PC gaminga koje neće nikada umrijeti, ni jedna konzola nikada neće biti u rangu PCa i svi koji kažu da PC gaming umire mi mogu pušit kitu.

Jesi pročitao tekst? Lik kaže da gaming ne propada nego mijenja smjer zbog raznoraznih čimbenika...

btw ja sam zadnja osoba koja bi htjela da PC gaming propadne...

Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #199 : 14. Prosinac, 2008., 07:38 »
Išao sam na link, ali mi je engleski jednako slab kao i... Hmmm... Uglavnom, slab mi je mnogo  :solidus: Tako da ga nažalost nisam pročitao, ali jesam par tekstova sa tom temom i nikako se neslažem sa time. Ja sam ljut što neki naslovi sa konzola nisu ugledali svjetlo dana i na PCu, ali tako je bilo uvijek, tako će uvijek i biti, uvijek će biti neke konzole koje će biti "konkurncija" PCu i za koje će izlaziti naslovi koji na PCu neće. A sad govoriti o propasti PC gaminga... Nemogu predvidjeti budučnost, ali mislim da će za nekih 10 godina PCe imati više ljudi nego danas, u najmanju ruku jednak broj, dok će PS3, Xbox i slično pasti u debeli zaborav. Tada će biti neke nove konzole, neki novi Xboxovi i slično za koje će izlazit igre koje na PCu ne, ali PC će uvijek biti tu. To mjenjanje smjerova zbog raznih čimbenika, po meni je to normalno, i mjenjat će se, sigurno, oduvijek se mijenja. Tko je prije 7-8 godina mogao predvidjeti ovakvu najezdu MMOa? Možda netko i je, ali nam nije ništa loše donjela. Mjenjat će se smjerovi ali to nije ništa loše :) Poboljšat će se zaštite i prije ćemo moći pričati o propasti piratstva nego PCgaminga.
Da i... Mjenjat će se i konzole, i vjerujem da je samo pitanje dana kad će se miš postati sastavni dio konzola (za potrebe FPSa), i dolazit će nove i nove konzole, next i next gen, sa milion put boljim performansama i uvjek će svi kenjati da su neka konkurencija PCu a to nikada nisu nit će biti.
« Zadnja izmjena: 04. Prosinac, 2009., 22:51 Loky1862 »
Ubiše nas bre vručina.

*

jo

  • *
  • 36
Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #200 : 05. Lipanj, 2009., 22:46 »
lose bi bilo da pc-gaming propadne..mada se ide ka tome..nazalost microsoftov i bil gejtsov plan je da uniste pc-scenu(gejmersku) sve je manje exlusiva i dobrih portova..no vidjecemo

*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #201 : 05. Lipanj, 2009., 22:48 »
Apsolutno se slažem, Games For Windows su najveća obmana IKAD.

Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #202 : 05. Lipanj, 2009., 22:50 »
šta to znači?  :wildboy:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #203 : 05. Lipanj, 2009., 22:56 »
Pa nadovezao sam se na konstataciju da bil geits želi uništit pc scenu. 

*

jo

  • *
  • 36
Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #204 : 05. Lipanj, 2009., 22:58 »
ali realno danasnji racunari pa i prosjecni vare ove nove igre bez problema.a i dosta igara za pc izlazi,jel?

Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #205 : 05. Lipanj, 2009., 23:00 »
zašto bi trebalo postojat nešto poput "PC exluziva"?
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

jo

  • *
  • 36
Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #206 : 05. Lipanj, 2009., 23:02 »
da bi se pc ocuvao i opstao, da bi ga ljudi kupovali zbog takvih igara..no nazalost bar kod nas u crnoj gori standard je los i nije lako biti gejmer,skupo je to..trabas radit godinu za dobar pc ili next gen konzolu

*

Komandant

  • ***
  • 591
  • ŠVALER.
Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #207 : 05. Lipanj, 2009., 23:02 »
Jo, ti znaš da svakim postom pobijaš ono što si rekao u prijašnjem?

Crna Gora. Aha.

Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #208 : 05. Lipanj, 2009., 23:05 »
da bi se pc ocuvao i opstao, da bi ga ljudi kupovali zbog takvih igara..no nazalost bar kod nas u crnoj gori standard je los i nije lako biti gejmer,skupo je to..trabas radit godinu za dobar pc ili next gen konzolu

da, igre su potrebne da pc opstane.  :tired:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

jo

  • *
  • 36
Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #209 : 05. Lipanj, 2009., 23:07 »
vjerovao sam u pc do prije 2 godine.. i kupih konzolu..kazem da se moze dosta igara upalit..al mene nervira to sto bih volio igrat svaku igru na pc-ju u full-u,mrzim kad zasteka i ne izgleda kako treba

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9