HCL.HR

Propadanje PC gaminga

  • 242 Odgovora
  • 50033 Hitova
*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Propadanje PC gaminga
« : 17. Travanj, 2008., 22:05 »
http://max.tportal.hr/default.aspx?categoryId=4

Neki su ovo već vidjeli, Lauš napravio GameReport na temu propadanja PC gaminga. Iako mi je sam report lejm malo, donekle se i slažem sa nekim stvarima rečenima unutra... Iako ne vidim da će PC gaming ubrzo propasti zbog konzola.

Koliko je u pravu Lauš ovdje? Što vi mislite o ovome?

Propada li PC Gaming?  :solidus:

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #1 : 17. Travanj, 2008., 22:10 »
lik se retardira od kad je u t-comu jer je lova dobra
i ide mi na kurac
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #2 : 17. Travanj, 2008., 22:20 »
Donekle je u pravu.Nisu sve igre na PCu smeće,ali budimo iskreni,konzolama se pridodaje sve veća i veća pažnja.Meni dođe da si odma uzmem jednu konzolu kad vidim one ekskluzive koje je nabrojao,a i mi smo pomalo zakinuti primjerice za Guitar hero serijal.Nemam ništa protiv konzola,zapravo,da imam para već bi se našla jedna,ali nema se novaca.Ima i PC svojih čari što se tiče igranja,dakako,ali ako se ovaj trend nastavi PC gaming ce se svesti na solitaire i multiplayer fpsove i WoW sa svojih 10 ekspanzija
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #3 : 17. Travanj, 2008., 22:22 »
điz je pametan, odlično, sad lokat topik prije nego se budale raspišu s pizdarijama.

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #4 : 17. Travanj, 2008., 22:23 »
e, čisto sumnjam.. neka next-gen konzola stara 3 godine po meni nije jača od jednog high-end PC-a današnjice.. to je čista glupost pričat o nečem ovakvom.. drugo što neke kompanije gledaju svoj profit u ekskluzivama, svi znaju da je najviše PC korisnika i to što gejming kompanije idu zanemariti tu činjenicu je glupo, te se nadam da će to svi uvidjeti, i da će prestat te ekskluzive za konzole

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #5 : 17. Travanj, 2008., 22:25 »
Da,ali vidiš benko,kada makneš tu kul grafiku ti dobivaš igru koja je ista kao i ona na konzoli ( a oni su je već prešli 15 puta i spoilali ti sve živo o igri ) sa boljom grafikom i možda ako su developeri normalni ljudi par novih levela itd ( kao što je situacija bila s Fableom )
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #6 : 17. Travanj, 2008., 22:46 »
spoilat će ti samo ukoliko ti baš ideš tamo gdje će ti spoilat.. npr. ja nemam konzolu i u slučaju da GTAIV i izađe za PC, meni neće bit uništen, kao ni svaki GTA dosad koji je prije izašao na konzoli.. jebiga sad što ne izlaze PC igre kad i iste za konzolu, moglo bi se i to promjenit, al čekali bi bogme igru vrlo vrlo dugo, što je ofkors, neisplativo..

Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #7 : 17. Travanj, 2008., 22:52 »
e, čisto sumnjam.. neka next-gen konzola stara 3 godine po meni nije jača od jednog high-end PC-a današnjice.. to je čista glupost pričat o nečem ovakvom.. drugo što neke kompanije gledaju svoj profit u ekskluzivama, svi znaju da je najviše PC korisnika i to što gejming kompanije idu zanemariti tu činjenicu je glupo, te se nadam da će to svi uvidjeti, i da će prestat te ekskluzive za konzole

ovaj post je glup

kažeš da je današnji high end komp jači od konzole, a onda kažeš da ima više pcija nego konzola. i da su onda jači i ima ih više. e da je tako, nebi konzole postojale. ihihhi.

jer nema HIGH END kompova koliko ima konzola. one su pristupačnije, jednostavnije za koristit, nemaju drivere i probleme s istim, virus te neće spriječit da igraš, nema rušenja zbog lošeg operativnog sustava etc.

il .. zanemari ovo sve gore, i samo čitaj boldano.

pokaži im benko!1 :tired:

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #8 : 17. Travanj, 2008., 22:55 »
prijatelju noliferski, ovo je forum i morat ćeš se jednom suočit da će ljudi na njemu imat svoja mišljenja, koja će često biti različita od tvojih

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #9 : 17. Travanj, 2008., 23:04 »
A benko cuj,koza je u pravu kvragu.S konzolama nema toliko zajebancije,kupiš je jednom i na miru si.A s PCem uvijek neko govno i problemi.Ponavljam,ne kažem da je PC loš za gaming,ali jebiga,konzole su ako ništa drugo pristupačnije i jednostavnije
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #10 : 17. Travanj, 2008., 23:11 »
ali jel to razlog da PC gaming i gaming na konzolama ne mogu koegzistirati? nitko neće osporit da su konzole jeftinije i ne moraju se konstantno apgrejdat, ali jel to razlog da se potpuno zanemari da postoje igrači koji su samo na PC-u? ako je suđeno da propadne igranje igara na kompjutoru, fino, svi bumo kupili konzole i kraj priče.. ali da se uskoro bliži kraj, eto, JA u to ne vjerujem, pa tko god ima svoje mišljenje, neću ga ić kvotat i srat po njemu samo zato što misli drukčije..

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #11 : 17. Travanj, 2008., 23:16 »
pc gaming će propast samo ako pc propadne sam po sebi. dakle nikad.
sve više manje dobre igre izađu na kompu kad tad, što za konzole nije slučaj, a dali će izać prije ili kasnije koga boli k...
a i to šta na kompu nikad neću igrat guitar hero me apsolutno zaboli  :tired:

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #12 : 17. Travanj, 2008., 23:18 »
sve više manje dobre igre izađu na kompu kad tad

Onak, ne.

Al svejedno, PC gaming neće propast.
Konzole su uvijek bila i bit će jače što se ekskluziva i igara općenito tice, al to nije razloga da PC gaming propadne...  :kingmortal:

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #13 : 17. Travanj, 2008., 23:24 »
šta ako je igra ekskluzivna, onda je bolja?
osim toga, konzole zastarjevaju, a za te zastarjele se više ne proizvode igre. a igre na kompu možeš igrat bez obzira na vrijeme izlaska.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Re: Propadanje PC gaminga
« Odgovori #14 : 17. Travanj, 2008., 23:36 »
prijatelju noliferski, ovo je forum i morat ćeš se jednom suočit da će ljudi na njemu imat svoja mišljenja, koja će često biti različita od tvojih
Jedna stvar je mišljenje, a sasvim druga iznošenje random smišljenih činjenica.
 :tired:


Mene više brine propadanje gejminga kao takvog. Ono, franšize, EA koji će kupiti sve izdavače i studije ikad, kežualno tržište i sl.

Jerbo, trebalo bi nam bit jasno;
Svi se uvek deru: avantura nam dajte...!!1 Orginalnosti nam dajte!!1 Dosta nam je fifa, nfsova i stotog super maria i fajnal fentezija!!1
I kad se pojavi neka takva nova, nadasve orginalna igra, uz to i avantura, nitko ju ne kupi. GG čovječanstvo.
« Zadnja izmjena: 17. Travanj, 2008., 23:40 Facaa »
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9