HCL.HR

Anketa

Koju konzolu smatrate najboljom, najviše gamerskom

PS3
16 (59.3%)
X360
8 (29.6%)
Wii
3 (11.1%)

Ukupno Glasova: 27

Rat konzola: PS3 vs. X360 vs. Wii

  • 115 Odgovora
  • 26917 Hitova
Odg: Rat konzola: PS3 vs. X360 vs. Wii
« Odgovori #90 : 09. Rujan, 2010., 21:08 »
Osobno mi je glupo to natezanje koja je konzola bolja, trenutno su pristupačne i treba imat obje ako se može, obje imaju odlične ekskluzive i svojih mana i prednosti. Imao sam PS3 od prvog dana i prije 4 mjeseca sam uzeo X360 sa Jasperom i samo zato što je PS3 počeo pokazivati znakove umora (laser) sam ga prodao. Imam u planu nabaviti novi Slim. Idealna je kombinacija imati obje konzole (ako niste za česte PC nadogradnje i ako volite igrat u fotelji pred 40-inčnim lcd-om), ako znate na što mislim.
Ako bih morao odabrati, PS3 ima bolje ekskluzive po mom ukusu (Uncharted serijal, Heavy Rain, GoW III, MGS4), ali mene je npr. Alan Wake oduševio.
« Zadnja izmjena: 09. Rujan, 2010., 21:10 briatore »

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Rat konzola: PS3 vs. X360 vs. Wii
« Odgovori #91 : 10. Rujan, 2010., 16:36 »
Po meni definitivno X360..Njegov sam vjerni obozavatelj od kada je izasao,a i slim me je odusevio  :thumbs:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Rat konzola: PS3 vs. X360 vs. Wii
« Odgovori #92 : 10. Rujan, 2010., 17:21 »
Iz kojeg točno razloga? Pirati? :thumbs:
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Rat konzola: PS3 vs. X360 vs. Wii
« Odgovori #93 : 11. Rujan, 2010., 00:15 »
Iz kojeg točno razloga? Pirati? :thumbs:
Ako je pitanje za mene malo si se zajeb... :bonk:

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Rat konzola: PS3 vs. X360 vs. Wii
« Odgovori #94 : 11. Rujan, 2010., 09:55 »
Onda isprike. :wildboy:
Al zanima me zašto te baš oduševljava.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Rat konzola: PS3 vs. X360 vs. Wii
« Odgovori #95 : 11. Rujan, 2010., 10:20 »
Da, mogli bi ljudi, kad su već "definitvno za nekog", malo tu tvrdnju i popratiti ponekom rečenicom objašnjenja.

PS3 se približava Wii-u u Japanu:

"Nintendo’s white wonder has currently notched up sales of 1,000,482 in 2010, while PS3 is quickly closing the gap at 997,187 units sold, with the latest weekly hardware charts revealing the platform managed to outsell the Wii for the period August 30 – September 5."

[izvor]

Još k tome u studenom izlazi Gran Turismo 5, mislim da ga PS3 onda zbilja šiša...
Ovi podaci su me malo začudili, bil sam uvjeren da je Wii daleko ispred svih, pogotovo u Japanu.

Evo i prodajnih rezultata za prošli mjesec:

X360 - 357K
DS    - 343K
Wii    - 244K
PS3   - 226K
PSP  - 79K
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Odg: Rat konzola: PS3 vs. X360 vs. Wii
« Odgovori #96 : 11. Rujan, 2010., 10:23 »
Već su svi japanci kupili mrtvi Wii. Nije baš da se to smeće kvari, ili da se nadograđuje novim verzijama ko ostale konzole.
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Rat konzola: PS3 vs. X360 vs. Wii
« Odgovori #97 : 11. Rujan, 2010., 18:52 »
@Facaa
Bgt..kad je tek izaso X360 prijatelj mi ga medju prvima kupio..Onmah i ja za njim..
Svidjele mi se igre koje su izlazile i opcenito konzola.
A u ostalom tada PS3 nije bio ni u planu,igrala se PS2 tada
Imam PS3 i uopce mi nije nesto...
A o WII-u i da ne govorim i o njegovim excluzivama(SuperMario i ostala raja)HAHAHAHAHA  :bonk:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Rat konzola: PS3 vs. X360 vs. Wii
« Odgovori #98 : 12. Rujan, 2010., 08:31 »
Kako PS3 nije bio u planu kad je X360 izlazio? :(

Dobro, znam da znaš da je bio, ali kakve veze ima to što je X360 prije izašao sa samom kvalitetom konzole.

A Super Mario i "ekipa" su neke od najboljih igara ikad. Pogotovo SMG i SMG2. Jedno je igrat, drugo je čisto pričat o nečemu u negativnom kontekstu zbog običnih predrasuda.

Odg: Rat konzola: PS3 vs. X360 vs. Wii
« Odgovori #99 : 12. Rujan, 2010., 09:53 »
Ove rasprave su meni najgluplje. Svako svog konja hvali. Najbolje je imati sve konzole, jer je svaka odlična. PS3 ima odlične i mnogobrojne ekskluzive i besplatan MP. Xbox 360 ima također svojih ekskluziva, ali u manjem broju od PS3-a. Ali, zato multiplatform igre rade bolje i izgledaju ljepše na Xbox 360. Slična situacija je bila i kod SNES-a i Genesisa, pa ni danas se ne može reći koja je konzola bolja. Tako će biti i sa PS3-om i Xboxom (ustvari, već jeste tako) . Uzmete obje konzole i Wii, a na Wii-u odigrate sve Zelde, Mario igre, Metroide i slične ekskluzive i par zanimljivih igara za koje je malo ko čuo ( Muramasa : The Demon Blade ? ) . A za party-a se ubio. I naravno, ko voli RE serijal, mora posjedovati Wii  \:D/ . Sportske igre su također odlične na Wii-u ( Tiger Woods PGA Tour 2011 sam igrao sedmicama i sedmicama, a golf nikad nisam niti igrao, gledao ili pratio) . I da vas pitam : Jel bolje igrati tokom jedne godine

Halo Reach, Alan Wake, Mass Effect 2, Red Dead Redemption i ostale multiplatform igre; ili možda

Super Mario Galaxy 2, God of War 3, Alan Wake, Halo Reach, Super Street Fighter IV, Heavy Rain, Episodes from Liberty City, Final Fantasy XIII, Tatsunoko vs. Capcom: Ultimate All-Stars, Sin and Punishment 2, Metroid Other M, Bad Company 2,  Red Steel 2, Mass Effect 2, Bioshock 2, LIMBO, BlazBlue: Continuum Shift, Yakuza 3, 3D Dot Game Heroes, MAG i još nadodajmo PC - Need for Speed Online, Supreme Commander 2, Starcraft 2, Heroes of Newerth, S.T.A.L.K.E.R : Call of Prypjat, Metro 2033, Napoleon Total War, Warhammer 40,000: Dawn of War II - Chaos Rising....

Cijene konzola su sada dosta jeftinije, a piratstvo je omogućeno na svim konzolama. Ne kažem da s jednom konzolom ne možete biti zadovoljni i da dugo igrate na njoj, ali omaložavati druge konzole i igre, a bez da ste ih testirali je bezobrazluk.

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Rat konzola: PS3 vs. X360 vs. Wii
« Odgovori #100 : 12. Rujan, 2010., 14:12 »
Ne kažem da s jednom konzolom ne možete biti zadovoljni i da dugo igrate na njoj, ali omaložavati druge konzole i igre, a bez da ste ih testirali je bezobrazluk.
Definitivno je tako,ali ne i u mome postu,tj sa mnom jer sam igrao sve konzole o kojima pricam i o igrama kojima pricamo i da igrao sam SuperMario nekoliko nastavaka i sl.igra..
Samo hocu da kazem da na prvom mijestu volim upriliku koliko mogu biti realne igre..sto SM nikako nije i vecina WII igara,no offence fanovi WII-a,jebg.danas sam malo previse iskren

Dobro, znam da znaš da je bio, ali kakve veze ima to što je X360 prije izašao sa samom kvalitetom konzole.

Nema nikakve veze s kvalitetom,mogao sam birati kupiti PS2 ili tada najnoviju konzolu Xbox 360..Normala da sam uzeo X360 i zagrijo se za njega a ima i stvarno cudo igara
I koliko sam igara igrao i sve i tek nakon 1g.-mozda malo vise izadje PS3,imam ga,i
moze biti i da je on i bolji ali za mene je opet x.b Number 1
« Zadnja izmjena: 12. Rujan, 2010., 14:14 ReFlex »

Odg: Rat konzola: PS3 vs. X360 vs. Wii
« Odgovori #101 : 12. Rujan, 2010., 14:30 »
PS3 ima najgori kontroler ikad. :wildboy:
Osobno više volim xbox radi kontrolera (savršeno sjeda u moje ruke :( ) i jer mi je interfejs nekak pregledniji, al ne bih bacio ni ps3 jer ima neke dobre ekskluzive.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Rat konzola: PS3 vs. X360 vs. Wii
« Odgovori #102 : 12. Rujan, 2010., 14:49 »
d pad na boxu je nešto najore ikad, pa s toga ne.
Al, kontroleri su valjda stva navike. Men PS bolji..l ono, stvar navike jel.

Al interfejs je definitivno PS > box.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

Odg: Rat konzola: PS3 vs. X360 vs. Wii
« Odgovori #103 : 12. Rujan, 2010., 14:54 »
Meni isto boxov kontroler leži pecto bolje u ruci. Baš ono, neusporedivo ergonomičniji.
D pad je smeće najveće, al ga nisam nikad baš ni koristio, tak da ono.

Oba interfejsa su govnasta. Xboxov možda sitno manje zbog Guide menija u igri koji mi je bolji nego ono na PS-u (kad usred igre/filma stisneš PS/Xbox tipku).

Odg: Rat konzola: PS3 vs. X360 vs. Wii
« Odgovori #104 : 12. Rujan, 2010., 14:57 »
ps3 interfejs je punkurac bolji. jebiga, meni odgovara minimalizam. :(
al joypad boxa je hiljadu bolji. analog je na pravom mjestu a dpad je malo loš, al jedina igra u kojoj to primjetih je SF 4.
nije ni ps3 analog puno bolji iskreno :(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9