HCL.HR

laptop ili PC - pomoc

  • 3 Odgovora
  • 2218 Hitova
*

Kira

  • n00b
  • 1
laptop ili PC - pomoc
« : 19. Svibanj, 2014., 18:30 »
Ok, ja se baš ne kužm u sve to pa mi treba mala pomoć. Treba mi PC ili laptop koji može brzo raditi sa photoshopom i blenderom, vjerovatno neću instaliravati nikakve igrice. Ako ima laptop koji dobro radi s tim programima, koliko bi negdje koštao?

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: laptop ili PC - pomoc
« Odgovori #1 : 19. Svibanj, 2014., 18:46 »
Ako nisi student ili ti nije bitna mobilnost, odaberi PC, jeftinije i jače. Inače, reci o kojem se novčanom rangu radi pa će ti netko pomoći :thumbs:

*

Shtefko

  • *
  • 35
  • Volim kompjutere.
Odg: laptop ili PC - pomoc
« Odgovori #2 : 16. Lipanj, 2014., 17:22 »
Slažem se sa kaisersephirot-om. Jedini faktor koji je presudan ti je mobilnost - želiš li laptop koji možeš nositi praktički posvuda ili PC. Cijena laptopa za tvoje potrebe ne bi prelazila 4000 kn. Streno s izborom! :D
Stay positive :)

*

WinterTux

  • *
  • 43
  • <p>Ovo je paragraf :P</p>
Odg: laptop ili PC - pomoc
« Odgovori #3 : 26. Lipanj, 2014., 02:22 »
Pa i laptop je PC (osim ako nije macbook) Sve zavisi sta ti treba. Recimo laptop ti ima i ekran i tastaturu i touchpad i zvucnik i prenosiv je. a desktop kad kupis dobijes samo kuciste a sve ostalo se kupuje posebno. ako je za igrice ili 3d modelarstvo ili programiranje onda desktop. Ako ti je za kancelarijske poslove office+internet, onda laptop jer zauzima manje mesta. Ali generalno gledano, kao sto rekosse ova dvojica gore, dekstop je bolji, ali ako ti ne treba jaka masina, uzmi laptop.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9