HCL.HR

Slušalice/Headseti - preporuka

  • 255 Odgovora
  • 189415 Hitova
*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #15 : 24. Siječanj, 2012., 19:51 »
Pred par godina ugrabio Sennheiser HD202 za mislim 130 kn. Il' 150, ne sjecam se vise.
Frendica ima Razerove slusalice(nemam pojma koji model) koje je platila preko 400 kn, zvuce 'ko mrtvo govno u usporedbi. Samo bass nabijen.
A HD202 nisu ni high-end Sennheiserove ponude, vise low-end.

Makar ono, ako nemas neku zasebnu zvucnu karticu koja ce ti dati bolji zvuk(ala Audigy 2 ili nesto novije), nemoj ni ici iznad 200-250 kn sa slusalicama. Neces cuti razliku ionako ako koristis integriranu zvucnu.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #16 : 24. Siječanj, 2012., 20:15 »
Makar ono, ako nemas neku zasebnu zvucnu karticu koja ce ti dati bolji zvuk(ala Audigy 2 ili nesto novije), nemoj ni ici iznad 200-250 kn sa slusalicama. Neces cuti razliku ionako ako koristis integriranu zvucnu.
A da, al moze se ponekad cuti. Recimo ja imam integriranu na desktopu, sasvim je dobar zvuk, dok na laptopu je govno i zuji :wildboy: Na ipodu se definitivno najbolje cuje.

*

seymour

  • ****
  • 1445
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #17 : 24. Siječanj, 2012., 20:41 »
Ja imam već oko 5-6 godina Sennheiser HD 465 . Dan danas su kao nove,ove razer šeme i to je samo da se možeš sa debelim njemcima svađat ko je veći gik ;(
Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #18 : 24. Siječanj, 2012., 23:33 »
Ma nabavljam i novu zvucnu,samo se jos nemrem odlucit koju,tak da mi pase uz konfu i to..

Jos razmisljam,al mogo bi neku od Senheisera.
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #19 : 17. Veljača, 2012., 13:10 »
Nemam dobrih iskustva sa skupljim Headsetovima. Njih paziš i maziš i gladiš itd, jednom ih povučeš, padnu na pod i gg. Potrošio sam tako preko 700 kn...
Nakon tog sam popizdio i kupio Canyonov headset za -39 kn-. Imam ga već 4 godine, pale su na pod milijun puta, sound je odličan (koristim ga gotovo svaku večer na Teamspeaku) i jedina šteta na njemu je što sam mu sjebo pluger - neš sam eksperimentiro na njemu i otkinuo vrh, pa ne čujem zbog tog na lijevu slušalicu a ne da mi se zamijenit. xD
Ja sam morski pas.

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #20 : 17. Veljača, 2012., 20:08 »
preko ebaya sam uzeo steelseries siberia v2 za oko 300kn. slusalice savrsene, mekane, zvuk odlican(meni barem, nisam nikad provao sennheiser pa ne znam razliku). cijena im je u hrv valjda preko 500kn, al mislim da se isplati.

*

Selo10

  • n00b
  • 4
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #21 : 17. Travanj, 2015., 06:34 »
A kaj velite na ovu ponudu slusalica ? Koje bi mi preporucili da kupim?
« Zadnja izmjena: 27. Travanj, 2015., 12:50 Selo10 »

*

Ragee

  • *
  • 69
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #22 : 17. Travanj, 2015., 07:39 »
dal se isplati uzimat sluske preko ebaya ?
One car in exchange for knowing what a man's made of that is prize i can live with.

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #23 : 17. Travanj, 2015., 08:14 »
Razer je precjenjen brand koji služi upravo za preseravanje i pokazivanje ko ima više love za bacanje. Ja sam nadobudno kupio miša njihovog u nadi da se stvarno radi o pravog gaming opremi da bi mi prvo počeo tiltat middle click (tipa kliknem za otvoriti tab u browseru, a miš klikne 3-4x i otvori tonu tabova), da bi mi nakon toga riknuo i desni klik.

Za miša od 800kn nešto nedopustivo. Slušalice sam također probao i ono... nije loše, al za te novce neisplativo. Ja već duže vrijeme imam Medusin NX headset koji košta mizernih 200kn, a stvarno su mi odlične slušalice. Jedino mi je žao što nisu USB nego klasični audio kablovi.

Beats by Dre sluške su nešto što kad vidim na osobi automatski pretpostavim da se radi o preseratoru i douchebagu. Također, po recenzijama - čak ni najskuplji modeli nisu ni blizu dobrim sennheiserovim slušalicama

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #24 : 02. Svibanj, 2015., 15:27 »
Tražim preporuku za dobar headset.
Po mogućnosti da ide kasnije i na PS4. Cijenovno neka bude između 200 i 400 kn, ne više.

*

Track

  • *
  • 28
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #25 : 05. Svibanj, 2015., 13:42 »
Ja imam već 3 godine Sharkoon rush core za 140kn! Stvarno dobro izgledaju, zvuk je dobar za te pare i mikrofon je stvarno kad ga na boost stavis odlican. Ali ako vec kupujes onda Sharkoon Rush ER1 mislim da ti se bolje isplati!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #26 : 05. Svibanj, 2015., 19:42 »
TRITTON PRO+ 5.1 Headset for Xbox 360, PlayStation 4, and PlayStation 3 | TRITTON Audio

Uzimam na kraju mjeseca na kraju ove.
1400,00 kn su inače sada, mogu ih dobit za 500.

:ementaler:

*

Ragee

  • *
  • 69
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #27 : 05. Svibanj, 2015., 20:09 »
TRITTON PRO+ 5.1 Headset for Xbox 360, PlayStation 4, and PlayStation 3 | TRITTON Audio

Uzimam na kraju mjeseca na kraju ove.
1400,00 kn su inače sada, mogu ih dobit za 500.

:ementaler:

estetski izgledaju lijepo , a mislim da je i kvaliteta vrhunska.
One car in exchange for knowing what a man's made of that is prize i can live with.

*

HighEnd

  • ****
  • 1329
  • To the limits!
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #28 : 05. Svibanj, 2015., 21:50 »
Ja planiram definitivno ici na ASUS STRIX DSP evo i recenzija https://www.youtube.com/watch?v=lMrcRSwz_38

*

andrash

  • ******
  • 5939
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #29 : 06. Svibanj, 2015., 15:51 »
Ja imam već 3 godine Sharkoon rush core za 140kn! Stvarno dobro izgledaju, zvuk je dobar za te pare i mikrofon je stvarno kad ga na boost stavis odlican. Ali ako vec kupujes onda Sharkoon Rush ER1 mislim da ti se bolje isplati!

E te ER1 mi ima sestra i čine mi se kvalitetne za takve novce. Ovako izvana izgledaju malo thrash sa tom bijelom "robotskom" plastikom, al je zato čvrsta, te ima fino kožu umjesto onog platna za kojeg se hvataju mucice.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9