HCL.HR

Slušalice/Headseti - preporuka

  • 255 Odgovora
  • 189411 Hitova
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #105 : 16. Svibanj, 2016., 09:14 »
Sa dva priključka

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #106 : 16. Svibanj, 2016., 10:22 »
Od marki najbolje su planctronics

Odakle si ovu informaciju izvuko samo da mi je znati

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #107 : 16. Svibanj, 2016., 10:28 »
Od marki najbolje su planctronics

Odakle si ovu informaciju izvuko samo da mi je znati


 :loludara:

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #108 : 16. Svibanj, 2016., 16:06 »
Nakon korištenja HyperX sluški par dana igrajući Dead Space-a dajem potpunu preporuku za njih i ocjenio bi ih sa 9/10. Core verzija me je koštala nova bez popusta u trgovini 65 eura. Za te pare dobijate slušalice od čelične konstrukcije prekrivene kvalitetnom plastikom gdje ima i pravom kožom(tako barem kaže linus tech a i djeluje tako pod rukom). Mikrofon se može da makne, solidne je kvalitete za ovaj cjenovni rang a zvuk prosto dominira. Minusi su da se mikrofon ne može pomaknuti u stranu, nego jedino saviti ili skroz maknuti + se ne mogu skroz saviti da budu manje za neke torbe ili nešto. Nedostatak volume controla na kablu, adaptera itd itd ne mogu staviti kao minus jer core verzija ide bez toga, zbog čega i jeste ovako jeftina cijena.  Prezadovoljan, najviše činjenicom da su od čelika jer su plastične stare pukle začas

*

Grimm

  • *
  • 86
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #109 : 10. Lipanj, 2016., 17:18 »
Imam headset od Genius-a koji koristim na PS4 i sve ok radi, htio sam spojit i mikrofon te sam kupio adapter audio jack 3.5mm na 2x 3.5mm kada spojim na kontroler onda mi ne radi mikrofon, preciznije kad odem u postavke gdje je moguće prilagodit glasnoću i osjetljivost mikrofona pokazuje mi smetnje i ne radi.

Jer ima netko iskustva s spajanjem headseta na ps4 s pomoću adaptera ili mora biti neki koji je tvornički kompatibilan s PS4. Želio bi si kupit SHARKOON Rush ER1 koji također zahtijeva adapter ali ako ni tamo ne radi badava kupovao headset ako ne mogu koristit mikrofon.  :bonk: :kava: :ave:

*

10RV

  • *
  • 110
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #110 : 12. Lipanj, 2016., 14:34 »
Zna li itko neki koliko toliko okej wireless headset ali da mu cijena nije paprena, 1k kn max.

Tnx!

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #111 : 12. Lipanj, 2016., 14:50 »
Ja sam kupio Sony Pulse Elite sluse i tesko su savrsenstvo.1200kn su kod nas.Imaju odlican mikrofon, 7.1 surround, ako ces slusat muziku imaju Bass Imapct da pojaca bass.Ima mode tipka sa kojom mjenjas preset na slusama.Npr. game, music, movie, shooter, stealth, racing itd. Sluse su bas brutalne, pogledaj par recenzija.

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #112 : 12. Lipanj, 2016., 15:25 »
Ljudi da li bi mi neko mogao preporuciti slusalice do 100 KUNA (25 KM)...Nisam neki gejmer da trazim neke skuplje,nego u ovih mi se pokvario mikrofon,pa nove da uzmem neke...
fuRy

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #113 : 12. Lipanj, 2016., 16:21 »
Evo vać malo duže vremena razmišljam nabaviti neke ozbiljne profi gaming slušalice. Najbitnija mi je kvaliteta zvuka naravno, ali i vrhunski surround zvuk, ne znam dali to uopce i kako funkcionira na sluskama, ima li netko iskustva?

Za sada razmišljam o ROCCAT Kave KTD 5.1 Digital, no đabe mi razmišljanje kad ih ne mogu čuti kako zvuče jbg...
« Zadnja izmjena: 12. Lipanj, 2016., 16:23 Spectred »

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #114 : 12. Lipanj, 2016., 16:24 »
Ja do sada imam Steelseries 3H, 4H i 5H. Dosta su dobre za gaming, ali i m je mikrofon kriminalno loš.
Sad čekam svoje nove Kingston HyperX Cloud II.


Ako netko želi mogu mu pokloniti SteelSeries 3H, ali su malo zdrmane i lijepnjene na liijevoj slušalici. No i dalje besprijekorno rade, ako nekome treba neka se javi.
Jer poklonjenom konju se ne gleda u zube, jel?

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #115 : 12. Lipanj, 2016., 16:40 »
Kingston HyperX <3  Sjebao sam se kvalitetom slušalica :)  Ako neko ne zna šta da kupi, imate više varijacija ovih slušalica. Kvalitet je isti, no zavisno koliko imate keša toliko dobijate dodatnih stvarčica. Nećete požaliti ni sekunde. Najeftinije su oko 60 eura ali vrijede <3

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #116 : 12. Lipanj, 2016., 17:16 »
Pokloni meni. :)
fuRy

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #117 : 12. Lipanj, 2016., 17:41 »
Ako si iz ZGa javi se na PM da se dogovorimo gdje možeš doći po sluške.


Uz uvijet da prestaneš otvarati nove teme i počneš čitati i postati tamo gdje treba.

Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #118 : 12. Lipanj, 2016., 17:45 »
Au,ja sam iz BiH,znaci nista..?
fuRy

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Slušalice/Headseti - preporuka
« Odgovori #119 : 12. Lipanj, 2016., 18:01 »
Ne, ne planiram plaćati pošiljku do tebe, a ni tebi se ne isplati platiti pošiljku iz ZGa, jer za tu lovu si kupiš nove slušalice.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9