HCL.HR

Spašavanje vojnika Dorijana

  • 19 Odgovora
  • 4983 Hitova
*

Pandorijan

  • *
  • 68
  • It's personal
Spašavanje vojnika Dorijana
« : 01. Rujan, 2013., 01:07 »
Ok ljudi trebam pomoć, ili bar da mi neko pojasni situaciju.

Dakle, prije par mjeseci mi je crko komp, i moro sam mijenjat napajanje, matičnu, procesor i rame, e sad, nije bilo para da mi bude jak ko prije al računo sam da ne može bit puno slabiji, jer je ipak bio star 5 godina, i sad kad sam sve napokon doveo u red, moj "novi" komp ne želi pokrenut jednostavne igrice poput cod-a 4 ili lol-a i nije mi jasno
U codu stavim sve na low, i rezolucija mi je 1280x720 i dalje mi šteka, pa evo info o mom kompu, jel ima neko ideje zaš ne radi,



*svi driveri su updateani
Me? I'm dishonest, and a dishonest man you can always trust to be dishonest. Honestly. It's the honest ones you want to watch out for.

Odg: Spašavanje vojnika Dorijana
« Odgovori #1 : 01. Rujan, 2013., 01:28 »
Nema informacije o grafičkoj? Predpostavljam da je nema, pa sve vrti integrirana na procu, šta je i objašnjenje problema.


Može lock.



CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Spašavanje vojnika Dorijana
« Odgovori #2 : 01. Rujan, 2013., 01:29 »



Ne, seriozno, probaj pod device menagerom nać display adapters pa baci to ovde.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Pandorijan

  • *
  • 68
  • It's personal
Odg: Spašavanje vojnika Dorijana
« Odgovori #3 : 01. Rujan, 2013., 10:55 »
Graficka je Nvidia GeForce 9600 GT

Nemoj ti meni lock, nisam ni vidio da ne pise graficka
Me? I'm dishonest, and a dishonest man you can always trust to be dishonest. Honestly. It's the honest ones you want to watch out for.

Odg: Spašavanje vojnika Dorijana
« Odgovori #4 : 01. Rujan, 2013., 11:01 »
Standard Memory Config
512 MB
Memory Interface
GDDR3

http://www.geforce.com/hardware/desktop-gpus/geforce-9600-gt/specifications

Svejedno bi COD4 trebalo pokrenit na low. NEZZIĆ
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Pandorijan

  • *
  • 68
  • It's personal
Odg: Spašavanje vojnika Dorijana
« Odgovori #5 : 01. Rujan, 2013., 11:12 »
E pa to mi nije jasno, prije mi je sve radilo, i novije igre je bez nekih velikih problema pokrero, jedino kaj sam tad imo quad core procesor, i sad mi nije jasno zas na svemu steka
Me? I'm dishonest, and a dishonest man you can always trust to be dishonest. Honestly. It's the honest ones you want to watch out for.

Odg: Spašavanje vojnika Dorijana
« Odgovori #6 : 01. Rujan, 2013., 11:19 »
Probaj rezoluciju smanjit malo :(
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Pandorijan

  • *
  • 68
  • It's personal
Odg: Spašavanje vojnika Dorijana
« Odgovori #7 : 01. Rujan, 2013., 11:28 »
jedino da odem na 800x600 :wildboy:

i i dalje šteka :tired:

izgleda da je ovo izgubljeni slučaj
Me? I'm dishonest, and a dishonest man you can always trust to be dishonest. Honestly. It's the honest ones you want to watch out for.

Odg: Spašavanje vojnika Dorijana
« Odgovori #8 : 01. Rujan, 2013., 12:57 »
probaj s ovim pa vidi šta kaže

http://www.systemrequirementslab.com/cyri
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Pandorijan

  • *
  • 68
  • It's personal
Odg: Spašavanje vojnika Dorijana
« Odgovori #9 : 01. Rujan, 2013., 13:03 »
Ma jesam već, to sam prvo išo, tamo mi je skroz do kraja napuni, i sve je good to go, na recomended
Me? I'm dishonest, and a dishonest man you can always trust to be dishonest. Honestly. It's the honest ones you want to watch out for.

Odg: Spašavanje vojnika Dorijana
« Odgovori #10 : 01. Rujan, 2013., 14:35 »
Onda je nešto sjebano. :solidus: Nemam pojma šta. :solidus: haha:D
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

Pandorijan

  • *
  • 68
  • It's personal
Odg: Spašavanje vojnika Dorijana
« Odgovori #11 : 01. Rujan, 2013., 14:47 »
Hjoj a nisam niš igro već 3 mjeseca, lagano me hvata kriza, pa pokušavam opet izvuć komp iz govana

Al hvala svejedno :piva:
Me? I'm dishonest, and a dishonest man you can always trust to be dishonest. Honestly. It's the honest ones you want to watch out for.

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Spašavanje vojnika Dorijana
« Odgovori #12 : 01. Rujan, 2013., 15:43 »
Par savjeta za probu: 1. promjeniti drivere od grafičke kartice.
2. skinuti neki test hardvera poput 3Dmarka i pokrenuti, pa usporediti s brojkama koje ta grafička na netu radi da vidiš je li približno sve u redu s njom.
3. probati grafičku karticu u nekom drugom stroju da vidiš radi li tamo.

*

Pandorijan

  • *
  • 68
  • It's personal
Odg: Spašavanje vojnika Dorijana
« Odgovori #13 : 01. Rujan, 2013., 16:29 »
3DMark se skida, a updateo sam drivere od grafičke sa beta driverom najnovijim i dalj isto, ne znam zaš, po svim pravilima bi trebalo radit kak spada, jel moguće da je do windowsa?
Me? I'm dishonest, and a dishonest man you can always trust to be dishonest. Honestly. It's the honest ones you want to watch out for.

*

Glitch

  • **
  • 489
Odg: Spašavanje vojnika Dorijana
« Odgovori #14 : 01. Rujan, 2013., 16:32 »
Sumnjam. Ne vidim razlog zašto bi Windowsi kao OS radili problem ako si probao više drivera od grafičke. Eventualno ako ti grafička ima kakve power saving opcije ili nešto slično, pa je smanjena snaga, ali sad već bubam u prazno.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9