HCL.HR

Dobri i loši trgovci HCL oglasnika

  • 314 Odgovora
  • 258688 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #46 : 02. Lipanj, 2012., 11:09 »
...
« Zadnja izmjena: 05. Lipanj, 2012., 09:32 Jughead »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #47 : 02. Lipanj, 2012., 14:46 »
Jesi kontaktirao čovjeka i pitao ga za povrat novaca?

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #48 : 02. Lipanj, 2012., 15:11 »
...
« Zadnja izmjena: 05. Lipanj, 2012., 09:37 Jughead »

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #49 : 02. Lipanj, 2012., 18:04 »
Pozdrav kontaktirajte me nazad da rijesimo ta problem jer nisam prevarant.
Vidim da niste spomenuli da ste kupili 3 accaunta od mene te da ste na jednom dobili puno vise nego sto ste platili.
Uostalom cesto sam na skajpu!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #50 : 02. Lipanj, 2012., 18:56 »
Citat:
Da kao sto sam i mislio doticnom sam poslao 3 accunta.Platio je 3 battlefield 3 accaunta sto je i dobio.Dobio je 1 sa limited edition,1 regular i jedan sa standard+b2k+jos jedno 4-5 igri (taj acc vrijedi jedno 400-500 kuna minimalno) i on se usudjuje nazvat me prevarantom >.<
Molim da obrisete one moje privatne podatke sto je stavio tamo.Slobodno ovo provjerite kod njega!

 :hiha2:

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #51 : 02. Lipanj, 2012., 19:03 »
Accounte nikad ne treba prodavat.
Ono, prvo i osnovno, originalni vlasnik ih u svakom trenutku moze vratit.
Drugo, nemas pojma koliko ih je dobiveno raznoraznim phishing metodama, keyloggerima ili cime vec, tj. da li njihovi originalni vlasnici stvarno prodaju account.
Trece, uvest zabranu prodaje takvih accounta na HCL-u. Ozbac.  :wildboy:
Barem ono, Steam, Origin, GamersGate i tako to. Bas accounti na kojima moze biti vise igara. Jednostavno premutno to sve skupa.
« Zadnja izmjena: 02. Lipanj, 2012., 19:04 Yuri »

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #52 : 02. Lipanj, 2012., 19:05 »
Zalim ali mislim da je to pogresna metoda,trebao bi svaku prodavac dati neki rok ukoliko se nesto dogodi s tim accauntom da ce ga zamjenit.
Uostalom i kupac moze reci "ne radi mi account",i kako bi ja sad kao prodavac trebaop reagirat?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #53 : 02. Lipanj, 2012., 20:03 »
Ja zagovaram da se zabrani prodaja accova, ali eto ograđujemo se od možebitnih prijevara i sve je stvar rizika.  :hiha2:

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #54 : 02. Lipanj, 2012., 23:17 »
kupio cd-key za fifu 12 od studentvz
uplatio mu na račun novce i u roku 3 sata dobio cd key
sve funkcionira :D

5/5
in principio erat Verbum et Verbum erat apud Deum et Deus erat Verbum

*

prsina

  • n00b
  • 3
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #55 : 05. Lipanj, 2012., 10:51 »
Bojim se da ni ja nemam najbolja iskustva s ImHere,evo uplatio sam mu za 2 accounta u petak koje on navodno ima i koji su njegovi samo ih je posudio prijateljima, dosad ni accounta a ni moga novca,poslao sam mu poruke no od 2. lipnja nema nikakvog odgovora,javio mi se taj dan da ce mi pripremit accountove i dati ih navecer itd.

*

Vujkan

  • **
  • 501
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #56 : 07. Lipanj, 2012., 10:34 »
ementaler znam prsinu eto covjek ostao bez novca,a i bez acc :S!! mislim 240 kn nije malo!!
« Zadnja izmjena: 07. Lipanj, 2012., 10:39 Vujkan »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #57 : 07. Lipanj, 2012., 13:40 »
Dobro, htjeli smo biti liberalni, otvoreni, omogućiti prodaju računa uz opasku da ljudi znaju biti nepošteni i notaciju da se javite u ovu temu ako se štogod negativnoga desi s nekim našim korisnikom... ali vidim da nema smisla previše.

Staviti ćemo zabranu prodaje bilo kakvih računa vezanih uz servise digitalne distribucije igara.

Uvijek postoje neke iznimne situacije gdje netko želi prodati račun za neku specifičnu igru u kojem slučaju je sve pošteno i normalno, i takve stvari ćemo moderirati kada se dogode, odnosno kad netko otvori takvu temu odlučiti ćemo hoćemo li ju pustiti ili ne. Ali prodaja računa za servise digitalne distribucije na kojima se nalazi po nekoliko igra (ili samo jedna, bitno je da je riječ o servisu poput Steam ili Origina), je od sada zabranjena i takve teme ćemo brisati.

Također, zbog ne javljanja u vezi optužbi u ovoj temi korisnik "ImHere" će dobiti permanentni ban s HCL foruma, ali samo ukoliko se ne javi u ovoj temi u narednih 48 sati s objašnjenjem u vezi prodaje računa korisniku "prsina". Koliko mi je jasno, slučaj s korisnikom "Jughead" je sada riješen? Mislim da bi bilo pošteno da se sam Jughead javi u vezi toga. Također, poslati ću korisniku "ImHere" forumski PM s obavijesti o ovom postu i činjenici da se mora javiti. Obavijesti o novim PM-ovima naš forum šalje i na e-mailove korisnika pa su male šanse da ga neće vidjeti u narednih 48 sati.

Sada vas molim da u ovoj temi više ne pišete o ovome slučaju i nastavite standardno hvaliti/kuditi jedni druge u prodaji/kupnji u E-Martu. Čisto da više ne ugrožavamo preglednost teme.

GLHF  :piva:

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #58 : 07. Lipanj, 2012., 14:11 »
Nije ništa riješeno dotični "ImHere" se više ne javlja, a accounta nemam.

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #59 : 21. Lipanj, 2012., 09:31 »
Kupio od studentvz key za COD 4, uplata preko pošte i key stigao sljedeći dan ujutro. Nema nikakvih problema i stvarno preporučujem ga svakome  :thumbs:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9