HCL.HR

Dobri i loši trgovci HCL oglasnika

  • 314 Odgovora
  • 258678 Hitova
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #105 : 08. Prosinac, 2012., 21:54 »
/////
« Zadnja izmjena: 08. Prosinac, 2012., 22:08 NeCROzA »

*

lulz

  • ****
  • 1016
  • šmeker
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #106 : 08. Prosinac, 2012., 22:09 »
koja je poanta postanja ako ćeš ih editirat iste sekunde? :wildboy:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #107 : 10. Prosinac, 2012., 21:14 »
Nakon onakvih postova ide malo hlađenje za tebe NeCROzA, ban na 5 dana. Ubuduće, smiri se malo i probaj pisat normalno, uljudno i po mogućnosti bez caps-locka. Ako ti nešto nije jasno, prouči pravila foruma:

http://www.hcl.hr/forum/index.php?board=35.0

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #108 : 13. Prosinac, 2012., 17:14 »
veki1994 osim malog čekanja sve super, uživam u ps2 :)

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #109 : 20. Prosinac, 2012., 12:23 »
Šjor Bepo ili ti kupi mi key na fejsu.

Sve uredno i kak spada :hug
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #110 : 20. Prosinac, 2012., 15:31 »
Je potvdujem sve. Vec neko vrijeme imam super poslovanja s njim.
Ide link kasno veceras.

:ementaler:

*

user

  • *
  • 42
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #111 : 21. Prosinac, 2012., 19:59 »
Evo ovako ne znam koliko je sigurno, ali dogovorim se pošteno s čovjekom u vezi Windows 7 Product Key-a. I kazem ja njemu poslat cu ti key pa mi uplati kad aktiviras da vidis jel sve u redu.(da budem pošten) I tako on aktivira i kaže da mu javlja grešku/error... I ja njemu kazem da je to nemoguce jel je key original i sve bi trebalo radit super. Dobro prođe par sati dogovorim se s njim da cemo to rijesit da cu mu ja pomoc jel bi sve trebalo valjat pa ako moze da mi slika. Ali on mi kaze da je vratio stare windowse pa da je sad u nekoj žurbi(posao) pa da ce sutra.Ja mu kazem okey dogovoreno. Ali kako su prosla ta 2 dana on samo odgađa i kad sam ga zamolio da mi da mobitel da ga nazovem da rijesimo to on nije nista rekao također sam ga dodao na skype,ali vise ne dolazi te mu poslao poruku ode,ali mi nije odgovorio,a logirao se jutros hm??
Po nekoj logici sam možda zakljucio da sam prevaren,ali šta mogu htio sam bit pošten pa eto... ali sam znao da key mora valjati jel je netaknut original. Sad nez. sta da radim,mozda je covjek stvarno zauzet, ali ne javlja se. (ugl. 300 kn je u pitanju)

Zamolio bih admine da ga kontaktiraju ili nek mi se bar javi na ovaj post pa kaže što se dešava.

Nick:  iNCv3
Njegov profil: http://www.hcl.hr/forum/profile/?u=13583

Unaprijed hvala!
« Zadnja izmjena: 21. Prosinac, 2012., 20:02 user »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #112 : 24. Prosinac, 2012., 10:40 »
iNCv3 je danas od mene dobio privatnu poruku s naputkom da se ovdje javi da objasni situaciju. Već je prošlo neko vrijeme od kad se ne javlja, a ako se ne javi u sljedećih 48 sati, dobiti će ban i biti će stavljen na popis loših trgovaca.

*

iNCv3

  • *
  • 8
  • G4M1NG
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #113 : 24. Prosinac, 2012., 14:27 »
Bok,istina je da sam ga kontaktiro i da mi je dao key,no key ne radi (ako oce moze ni sam isprobati),
dali je njjegova greska ili nije ne ulazim u to. . .jednostavno nemam vremena svaki dan stavljati na novo Windowse (jer radim i jos su blagdani). . .

*

user

  • *
  • 42
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #114 : 24. Prosinac, 2012., 19:47 »
Pozdrav svima :piva:
evo da malo u ovom božićnom duhu razjasnimo situaciju...pa krenimo

Jednog lijepo dana odlucim prodat product key za win7 koji radi savršeno(nikad korišten)
javi mi se dečko kojega zanima cijena i mi se dogovorimo i jos mu kazem da cu mu dat da proba pa nek uplati(kažem sebi dobar lik,
a i bit cu posten kao i uvijek)...
ali eto krenulo je nizbrdo i on je bio zauzet nista nije radilo...(čovjek nestao ,a cita moje poruke i ne odgovara još sam mu rekao ja cu se spojit i probat to rijesit, a sad opet gore mulja o nekim greškama. :hihi:
tada je sve postalo jasno i odlucim se bacit u search šta i kako te u zadnja dva dana dobijem ideju i razotkrijem momka
koji je lažljivac,bez trunke morala i poštovanja jednom rijecju jad (ali divim mu se kako moze tako živjeti)
i tako pronađem ga na bug.hr forumu kako tamo trguje,kupuje,prodaje točnije kako i tamo laže ljude
posaljem mu private message da cu kupit nesto sto on prodaje samo da ga provjerim je li to on i da to je bio on
čekao me je 20 minuta(ali to mu je samo bila lekcija u kojoj nista nije izgubio) i onda me prijavio na bug forumu ( =D> svaka cast za ništa) smijesno... pa kako ima obraz to napravit kad zna sto je radio ljudima.
i tako zbrojim dva i dva i vidim da je spajan u isto vrijeme ode i tamo(tamo malo vise) procitam pritužbe nađem mu profil, malo ga pratim i usporedim skype koji mi je dao (koji je davao i drugim ljudima) gdje je ima nedužne ljude(20 kontakta) koje je muljao,a koje mi je naveo kao imaginarne prijatelje... evo ti još jedan pljesak =D> jel si jako sposoban (cijenim to jako)

pa evo da se i sami uvjerite malo informacija...

BUG.hr njegova dva profila i HCL profil
1. http://www.bug.hr/forum/user/html5/51375.aspx
2. http://www.bug.hr/forum/user/incv3/50407.aspx
3. http://www.hcl.hr/forum/profile/?u=13583

ode je ostatak slika/ teksta gdje se jasno vidi kakav je manipulator i lažljivac (uvjerite se sami u ovih par slika)
od mijenjanja lokacija,profila,nickova...prevari drugih ljudi.

1. http://s13.postimage.org/8gnknexg5/hcl.jpg (na bug.hr-u pritužbe)
2. http://s13.postimage.org/97gat6ztj/hcl1.jpg  (evo da se i skype vidi) jel on me je dodao
3. http://s13.postimage.org/d585wcc0n/hcl2.jpg  (jos malo informacija)

Eto nadam se da sam s ovime uvjerio admine ,a i ostale ljude na ovom forumu ovdje i one koji imaju account na bug.hr-u da se klone
njega i slicnih lažljivaca.Ovo je samo dio onoga šta još mogu poslat/uploadat itd...
On se može sada izvlacit kako hoce i rec da je ovo laž jer je lažljivac ,ali sve je jasno tu (nikakav photoshop i izmišljanja) sve je čisto. =D>
Mogao si bit bar malo pametniji,ali nisi sposoban ni za to :chair:

I za kraj Sretan Božić svima
i uživajte u radostima ;)





« Zadnja izmjena: 24. Prosinac, 2012., 20:05 user »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #115 : 24. Prosinac, 2012., 22:59 »
 iNCv3, opet - imaš 48 sati da se opravdaš, u protivnom dobivaš ban s foruma na tjedan dana i biti ćeš permanentno dodan na listu loših trgovaca (već si dodan, ali to se može maknut ako se objasniš i user bude zadovoljan trgovinom).

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #116 : 30. Prosinac, 2012., 11:34 »
Citat:
Dakle dragi yunior96

Krenuli smo dogovorom oko kupnje HAWX 2 za 50 kn, odnosno kupnja simpa bona od 50 kn u zamjenu za igru:

ja večinom tražim ključeve koji se mogu aktivirat na stimu ili giftove
ako si iz hr može simpa bon 50 kn i riješeno  :thumbs:

odgovaram mu

Utipkajte
*123*16052621714750#
i pritisnite tipku za uspostavu poziva
ili
nazovite 098 1523 i slijedite govorne upute.

šalje mi key koji ne radi, odnosno koji je baniran.

F2W-AR8U-MRDQ-FNJP-8DCM            Tom Clancy's H.A.W.X.® 2 - All in one Pack

to je cd-key nije gift i to kao što je navedeno nije za stim da ti napomenem !!

Objasni se.

(Klikni za pregled slike.)

eto sranja u vražju mater  http://www.hcl.hr/forum/hcl-e-mart/prodaja-cd-key-i-giftova/  SKINES IGRICU SA INTERNETA PA UKUCAŠ PRI INSTALACIJI !!!

Frajeru key je baniran jel ti to jasno?
Ne traži key pri instalaciji nego pri pokretanju igre.

Šta ćemo sad?

Ajde da to u miru riješimo.

meni radio sinoc tebi nece sta sad?

neces dobit povrat novca jel  key radi!!

Imaš 48 sati da riješiš situaciju. Tražim povrat novaca ili key za igru koji radi.
Malo je glupo to što si još i na listi pouzdanih članova pa ti je u interesu u svakom slučaju riješit ovu situaciju.

Evo, maknut si s liste pouzdanih članova i stavljen na listu nepouzdanih pošto nisi riješio situaciju, a dalje ćemo vidjet.

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #117 : 31. Prosinac, 2012., 00:57 »
Ja bih ovdje trebao napisati što prodajem, ili ........???

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #118 : 31. Prosinac, 2012., 09:31 »
Ja bih ovdje trebao napisati što prodajem, ili ........???
Ako si nešto prodao ili kupio ovdje ostaviš svoj dojam o kupcu ili prodavaču i ako je sve prošlo ok onda će vas uvrstit na listu dobrih trgovaca.

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #119 : 17. Siječanj, 2013., 17:53 »
Ja ne kužim kako ljudi ne razmjene brojeve kada idu na mjesto prodaje. Nezz jednom sam dobio slom živaca, jer sam otišao u jebenu Dubravu, da bi dečko koji je dolazio po tenisice, imao krepan mobitel i hodao pored mene iako sam imao kutiju cipela u ruci. Nezz nije se usudio priči. Njegova mama me zvala 15 min nakon kaj sam mu poslao poruku kada sam se vratio doma.

:wildboy:
nemoj tak o dubravi!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9