HCL.HR

Dobri i loši trgovci HCL oglasnika

  • 314 Odgovora
  • 258695 Hitova
*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #165 : 05. Lipanj, 2013., 11:37 »
Cole-posiljka stigla po dogovoru, sve je u redu :thumbs:
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #166 : 06. Lipanj, 2013., 18:08 »
DjTerror.Uplatio mu novac na racun i posteno mi dao igre,moze mu se vjerovati,sve pet.
http://www.hcl.hr/forum/hcl-e-mart/prodajem-igre-far-cry-3-i-bioshock-infinite-tomb-raider/msg627120/#msg627120

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #167 : 09. Lipanj, 2013., 22:14 »
Pohvala za clana nike, uzeo neke igre za 3DS od njega i sve 5!

Eto, pohvale i od moje strane, trgovali smo prije 2 mjeseca za jednu 3DS igru i sve je prošlo bez ikakvih problema, iskrena preporuka. :thumbs:

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #168 : 21. Lipanj, 2013., 12:21 »
silent_snake i seymour obojici +

novce  poslao na racun, igre dosle u roku 1 i 2 dana .

*

summertime

  • **
  • 198
  • Save it for the DA, Chico.
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #169 : 26. Rujan, 2013., 19:30 »
danko b- sve je proslo po dogovoru.
paket stigao za 2 dana. pohvale :piva:
"Words are like leaves and where they most abound, much fruit of sense beneath is rarely found."
-Darksiders

*

d-fens

  • **
  • 284
  • These pretzels are making me thirsty.
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #170 : 26. Rujan, 2013., 22:15 »
preporuka za člana Dron723

dogovorili se oko cijene, načina slanja
uplatio mu novce na račun, a on isti dan poslao paket
sve u stanju kao što je i naveo, odlično zapakirano
sve 5 :thumbs:

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #171 : 04. Listopad, 2013., 10:34 »
ovako dotični član Niflheim nije ispoštivao dogovor znači na forumu je rekao da kupuje ff 13 meni kako su trebali novci.a još nisam prešao igru pa je nisam mislio prodavati reko da vidim koju bi cijenu dao.nakon dogovorene cijene odlučim ja njemu prodat to jest poslat poštom.a on nije preuzeo igru,zvao sam ga pisao poruke  a on ne odgovara pa mi se vratila i sad ja pošti moram dati 46 kuna za svoju igru kojih trenutno nemam. piše na onom žutem lističu da imam 5 dana da preuzmem pošiljku pa ako neko zna šta se događa ak ne preuzmem u tom vremenu?htio sam reci da mrzim takve likove i da upozorim da upozorim forumaše da ne posluju snjim.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #172 : 04. Listopad, 2013., 12:18 »
Poslan mu je PM da objasni situaciju, ukoliko to ne učini u roku dva dana, stavit ćemo ga na listu nepouzdanih članova.

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #173 : 04. Listopad, 2013., 14:02 »
prosli ponedjeljak javio mi se golubar da bi htjeo  kupit moj n64 gameboy i igrice , dogovorili smo se i sve dobro , dan poslje promjenio je ideju i ponudio  mi je ninja gaiden za wii u ( ja sam prihvatio jer sam si stim parama sto bi dobio od gamboy-a  i n64 kupio ninja gaiden za wii u) medutim on je morao nesto i nadobplatiti,  pa smo se u vezi toga malo dogovorali da bi ja na kraju odlucio da nema veze i da on placa moju postarinu a ja svoju i da si jednostavno mjenjamo stvari bez ikakvih novaca posto bi covjeku doslo dosta postarine, sve u svemu jos uvijek  cekam svako jutro postara ko kreten a postara ni igrice nigdje. on je dobio svoj paket  vec u ponedjeljak. jucer poslao sam mu pm i nije odgovorio a vidio sam da mu je zadnja aktivnos na forumu bila u 00.26 tako da je bio na forumu i ignorirao poruku. tako da se nadam sad ili da c emi ljepo poslat paket ili da ce mi vratit moje stvari

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #174 : 04. Listopad, 2013., 14:49 »
Poslan mu je PM da objasni situaciju, ukoliko to ne učini u roku dva dana, stavit ćemo ga na listu nepouzdanih članova.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #175 : 05. Listopad, 2013., 01:27 »
Igra je poslana i mora stic. Ja sam platio obadvije postarine. I za njega i svoju
Ne znam zas im tolko treba ali igra mora doc jer je poslana. Nek se strpi jos malo poslje vikenda.
Ako ne jbga osto sam i bez igre i bez svega. Ali nisam neki prevarant da idem zajebat covjeka
Uostalom trgujem na par foruma bez ikakvih prituzbi

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #176 : 05. Listopad, 2013., 02:07 »
Igra je poslana i mora stic. Ja sam platio obadvije postarine. I za njega i svoju
Ne znam zas im tolko treba ali igra mora doc jer je poslana. Nek se strpi jos malo poslje vikenda.
Ako ne jbga osto sam i bez igre i bez svega. Ali nisam neki prevarant da idem zajebat covjeka
Uostalom trgujem na par foruma bez ikakvih prituzbi
dogovorili smo se do sljedeceg petka (11)  pa javim sve kako je proslo
zahvaljujem :)

Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #177 : 10. Listopad, 2013., 13:34 »
zašto član Niflheim nije na stranici neepouzdanih članova??jel ko vodi ovaj forum ili ljudi mogu varat i proći nekaznjeno?????

*

Shimmy

  • ***
  • 894
  • konjsko drvo
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #178 : 11. Listopad, 2013., 18:08 »
SimeKZ - Svaka čast - kupnja FIFA 14 Origin keya - uplatio mu na račun internet bankarstvom, poslao SS i čim je vidio, poslao je key, lova još nije ni bila prebačena. Key radi, nije fejk, preporuka :thumbs:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Dobri i loši trgovci u HCL E-Martu - ostavite svoja iskustva ovdje
« Odgovori #179 : 11. Listopad, 2013., 19:56 »
Sutra ujutro updatam listu .
Neka me jos netko podsjeti ako zaboravim.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9