HCL.HR

HCL igraona i TV program

  • 3 Odgovora
  • 3403 Hitova
HCL igraona i TV program
« : 18. Srpanj, 2013., 00:09 »
Znam otprilike način na koji HCL funkcionira, nije firma, nego hajmo reći, grupa gaming entuzijasta koji daju sve od sebe da promoviraju gaming u Hrvatskoj. Barem sam ja takav dojam stekao.
Krenuli ste malim koracima, sad organizirate putovanja na Gamescom, vodite uspiješan Youtube kanal pun najava, recenzija, gameplaya. I facebook stranica broji tisuće i tisuće lajkova.

Ali pošto ja nisam u poziciji da procjenim, niti znam planove za budućnost, ali pošto sam znatiželjan po prirodi, moram da upitam.

Dali postoje planovi za HCL igraone po Hrvatskoj ili gaming program na TV-u u bližoj budućnosti? :solidus:
"Keep that hair short, Clem."

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: HCL igraona i TV program
« Odgovori #1 : 18. Srpanj, 2013., 08:52 »
Ne i ne :)

Jednostavno ni TV program ni igraone po Hrvatskoj nisu nešto na što ciljamo u nekoj budućnosti. Imamo jednu igraonu u Zagrebu za povremene LAN partije, ali to je to. A TV program je također nešto što bi zahtjevalo pozamašnu investiciju, hrpu novih (kvalitetnih) ljudi itd., mislim - bilo bi zgodno kad bi mogli sve to posložiti na način na koji bi trebalo, ali trenutno je to malo prevelik zalogaj za Hrvatsku... baš za Hrvatsku. Internet smo medij, razvijamo portal i HCL mrežu drugih portala, okuplja se community, educiraju se ljudi koji vode takve stvari itd. Doduše, neka TV emisija na tjednoj ili dvotjednoj bazi bi bila dosta lako izvediva i zanimljiva dosta širokoj publici (ako bi se formatirala na pravi način), pa eto - o tome sam tu i tamo razmišljao, ali ništa još previše konkretno jer zapravo nedostaje interes medijskih kuća za takvim sadržajem. Ali eto, s vremenom - vidjet ćemo.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: HCL igraona i TV program
« Odgovori #2 : 18. Srpanj, 2013., 11:05 »
Igraone su vec izumrle polako, osim nekih poznanika tu se ne bi skupljalo ljudi, te bi sve investicije u roku godinu dana vjerojatno propale.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Blade1752

  • *
  • 145
  • Penzijoner bez penzije
Odg: HCL igraona i TV program
« Odgovori #3 : 19. Srpanj, 2013., 12:42 »
Pa evo ima onaj program koji dobiješ uz iskon o gamingu i tako tome, a i sad RTL nešto baca s onim njihovim hotspotom(?) znači da dolazi zainteresiranje u gaming, tehnologiju itd.. kod nas također.
-The Hobo King

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9