HCL.HR

Predstavite se!

  • 1785 Odgovora
  • 590681 Hitova
*

juli

  • **
  • 180
  • <3
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #840 : 25. Listopad, 2009., 21:53 »
U srednjoj školi sam napokon našla intelektualnu ekipu koja je ekšli kužila o čemu priča i nije se isfuravala na bedastoće. HVALA BOGU ŠTA SAN IH UPOZNALA da nisam sad bih majkemi vjerojatno studirala mirise u nekom primorskom selu  

mene nisi spomenula   :wildboy: :wildboy: :ne:
COOL

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #841 : 25. Listopad, 2009., 21:54 »
sad kad mi je presto ben (kako mi to možete radit ŽENA SAM?!?  :wildboy:) da se predstavim. studiram dizajn i kao malo sam starija od vas, jel ono večina ima oko 18 godina ovdje. ne jedem u menzi gotovo ništa drugo osim ledo sladoleda. volim hipsterice i boje i hello kittu. otrovna iva mi je kolegica sa faxa, ako kaže išta drugo onda LAŽE. nisam weky ( :wildboy:) ko god to bio. volim filmove i duge besmislene šetnje po zagrebu. poznata sam po lošem ukusu i lošem smislu za humor. neću postat sliku jer pojedini članovi ionako znaju koja sam ja. što se tiče igrica igrala sam nintendo i gejmboj. :(((((((((( znamo nekad imati kod mene plejstejšn partije gdje ja nasumce pritiščem tipke.

EDIT: već se postalo neznam kako :(((((((

ah evo ukratko i o meni (ja nisam to tako sažeto shvatila)

ja rulam na plejstejšonu jer mi ga je tata kupio čim je izašo, jedinicu. samo jedinicu sam i imala al to je najbolji od svih. crash team racing, tomba, driver, crash bandicoot 3, lemmings, star wars, tekken 3 i tako to. al volim ja i kompjuterske igrice POGOTOVO simse jer oni su najkul ikad. ali odigrala sam i lego star wars i heri potere razne i age of empire i još neke brutalne al se više ne sjećam kako su se zvale. sad na kompjuteru koristim samo illustrator  i indesign šmrc :'(

inače volim filmove snimam filmove a i glazbu volim. al ne lejdi gagu. zapravo, da lejdi gagu malo u zadnje vrijeme. inače više volim nešto onako indie rockasto.

juli je super, to je isto jedna bitna činjenica za moj život.
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #842 : 25. Listopad, 2009., 22:17 »
permbenaj ove dvije igor, nepodnošljiva je količina spema. i to koji se ne nadovezuje na ništa. jebeno prestanite, niste zanimljive.

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #843 : 25. Listopad, 2009., 22:21 »
permbenaj ove dvije igor, nepodnošljiva je količina spema. i to koji se ne nadovezuje na ništa. jebeno prestanite, niste zanimljive.

zapi, ljubavi, šuti. bar ovdje nismo offtopic. jel piše predstavite se? pa predstavile smo se. aj sad puši karu što i inače radiš.
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

Odg: Predstavite se!
« Odgovori #844 : 25. Listopad, 2009., 22:22 »
B33F  :hiha:
Why is your...

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #845 : 25. Listopad, 2009., 22:31 »
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #847 : 26. Listopad, 2009., 21:19 »
Ajmo ne pretvoriti savršeno dobar "predstavite se" topic u hrpu gluposti. Perfavore.

Novi članovi, slobodno se predstavite  :piva:

*

Kolekcionar

  • n00b
  • 0
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #848 : 29. Listopad, 2009., 20:31 »
Dobar vam dan balkanski gameri!!!!!
Pozdrav!Ja sam Kolekcionar.Nick mi je ovakav zato jer skupljam igraće konzole i originalne igre!Da,da jedan sam od rijetkih koji imaju sve originalne igre i piratstvo im je nepoznat pojam.Od konzola imam Commodore 64,NES,Ds,Wii,Ps2,Ps1,NGC,N64 i Xbox360!
POZZZZZ!!!!!!!!

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #849 : 29. Listopad, 2009., 22:20 »
Malo previše uskličnika nego preferiram  :wildboy:

Ali dobro ti nama došao  :hug

Fina kolekcija konzola  :piva:

*

Baba

  • n00b
  • 0
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #850 : 04. Studeni, 2009., 14:57 »
Pozdrav, ja sam jedna baka.
Kacam uzela ceker i da reko idem kupt MW2 i na guglu pogledam kad eto dje za kupt.


Ma evo sad fakat, nisam gejmer inace, ponekad igram COD5 s ekipom kad stignem.
Isti su me natjerali da kupim MW2 jer oni svi vec imaju predbiljezbe pa moram i ja kao.

Imam filing da je tu sve mlada ekipa, osjecam se kao baka pored vas.  :D

BTW, zavrsio sam dizajn. E koincidencije.


Pusa djeci od bake.


*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #851 : 04. Studeni, 2009., 17:46 »
Šta se nebi trebao osjećat kao djed a ne kao baka. watafak  :wildboy:

Identity crisis.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #852 : 04. Studeni, 2009., 17:50 »
Metrodeda
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #853 : 14. Studeni, 2009., 11:39 »
Ne sjecam se da li sam se ovdje predstavio, pa da utvrdimo gradivo... ;)
Dakle, dolazim iz Varaždinskih Toplica(okolica Varaždina jelda :hiha:), blizu 22 godine sam, studiram na FOI-u, igram vec aktivno nekih 10-ak godina, pretezito na pc-u. Aktivan sam na nekoliko foruma i volim svakojake rasprave. Omiljena hrana:burek sa sirom. Omiljeno pice: vrlo hladna piva. Slusam pretezito rock i iako volim cuti zapravo sve sto je kvalitetno(relativan pojam oko kojeg volim diskutirat). Hmm, da, slobodno vrijeme kad sam u Vž-u provodim u zadimljenom bircu naziva Kaktoos(oni iz vž-a ce znati di je to :piva:), a kad sam kuci vecinom sjedim pred kompom ili tv-om. Da, također volim software-ske teme te mogu reci da imam dosta iskustva na tom podrucju.(kao buduci informaticar, to se podrazumijeva :D). Sta jos, hmm...Da, vec sam neko vrijeme na forumu i mogu reci da sam vrlo ugodno iznenađen zajednicom koja je aktivna ovdje. Vidim da se puno igra i drago mi je da je grupacija hrvatskih gamera sve veca. Inace, glede samih igara, imam vec dosta istancan ukus. Omiljeni zanrovi su mi rts-ovi i rpg-evi. Iako volim odigrati i ove najkvalitetnije pucaljke. Posto sam nedavno si uveo adsl, tek sada otkrivam cari online igranja...
To bi bilo to uglavnom. Za sva ostala pitanja(ako vas zanima jelda) saljite samo pp. Zivjeli i kako bi reka jedan moj drug..."vazda zito rodilo!"
The greatest teacher, failure is.

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Predstavite se!
« Odgovori #854 : 14. Studeni, 2009., 11:43 »
Činiš se kao perspektivan član. :ementaler:

I nemaš 14 godina pa je to plus. :hihi:

Dobrodošao ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9